Polska oczami Kapitana Szwecji
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Fergus
Ładne rzeczy
Tymi się chodzi
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 stycznia 2021, 19:57
Może już nie używamy konia i pługa, ale pola przy miasteczkach i pracujący w nich rolnicy to nie jest jakiś nadzwyczajny widok
Odpisz
28 grudnia 2020, 13:20
Szwecja jest liberalnym krajem i nie powinien okłamywać ludność
Odpisz
31 grudnia 2020, 22:23
estonia i serbia tez
Odpisz
30 grudnia 2020, 19:38
Odpisz
28 grudnia 2020, 09:48
Ej bo jadąc przez miasto znalazłem to
Odpisz
28 grudnia 2020, 10:39
@pieslolubca34: No ale konia nie widać nigdzie
Odpisz
Edytowano - 28 grudnia 2020, 12:13
@Kebabiarz44: Warszawa Bielany?
Odpisz
28 grudnia 2020, 12:25
@Janek1312: Bielany Wrocław
Odpisz
28 grudnia 2020, 15:09
@Kebabiarz44: tu jest
Odpisz
Edytowano - 24 grudnia 2020, 18:35
Ciekawe z którego roku ten podręcznik
Odpisz
Edytowano - 28 grudnia 2020, 09:49
@polska_cebulka: Patrząc na mapkę, można zauważyć zjednoczone Niemcy i brak ZSRR, a także widać białoruś, ukrainę i państwa bałkańskie i brak jugosławii, wskazuje na lata 90 i późniejsze. Samo zdjęcie mogłoby zostać zrobione w innym okresie, ciężko stwierdzić, ale ono samo powstało w Tarnowie.
Podczas szukania informacji o tym, odkryłem, że to już było na jeja: https://memy.jeja.pl/88025,polska-wedlug-szwedzkiego.html
Odpisz
28 grudnia 2020, 13:19
@starmagedon: gdy się rozpisujesz tylko żeby napisać że "było"
Odpisz
28 grudnia 2020, 13:22
@Foxelo: Nie. Przypadkiem to odkryłem i dałem bardziej jako ciekawostkę.
Odpisz
28 grudnia 2020, 12:37
Jeżeli chodzi o mentalność to mają cholerną rację
Odpisz
28 grudnia 2020, 10:44
Bo to prawda np. W gdyni
Odpisz
28 grudnia 2020, 10:17
Nie mylą się, to nasze podręczniki są podkoloryzowane
Odpisz
28 grudnia 2020, 09:27
Wiejskie jedzenie najlepiej smakuje
Odpisz
28 grudnia 2020, 09:07
Podobnie nawet
Odpisz
24 grudnia 2020, 22:24
U mnie w pobliskim mieście co roku robią sianokosy pod blokami z wielkiej płyty, także tego
MIT POTWIERDZONY
Odpisz
24 grudnia 2020, 20:05
Tymczasem w Lublinie
Odpisz
24 grudnia 2020, 19:39
Nie cierpię kiedy o szóstej rano chłop mi orze pole pod blokiem
Odpisz
24 grudnia 2020, 18:27
Najzabawniejsze jest to, że ona naprawdę tak wygląda
Odpisz
Edytowano - 24 grudnia 2020, 18:28
@Henzej: akurat to w całości prawda
Odpisz
24 grudnia 2020, 18:33
@Henzej: wsm racja, Polskę można śmiało nazwać krainą kontrastów jak to lalaluja nazwał
Odpisz
24 grudnia 2020, 18:32
To się zgadza, jeszcze niedawno mój tata tak orał pole
Odpisz