Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Pilne
Nie idź!
Powodzenia
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 27 stycznia 2023, 00:01
A właśnie kupiłem sobie ryzena 5 1600af używkę
Odpisz
24 sierpnia 2023, 22:17
@Xx_pzoltek_xX: sprzedałem go i kupiłem R5 3600
Odpisz
2 stycznia 2021, 20:58
Procek za 1750 zł.
Auć
Odpisz
2 stycznia 2021, 20:16
>zen 3
>Ryzen 7 1700x
Odpisz
2 stycznia 2021, 13:25
Jak takie dziadostwo to nawet nie szkoda xddd
Odpisz
2 stycznia 2021, 13:32
@andi12345: XDDDDD 3 LETNI PROCESOR Z TAKTOWANIEM RAMU DO 2666 ZA 1,4K JAPIE....E POJ...ŁO ICH XDDDD
Odpisz
2 stycznia 2021, 13:33
@andi12345: ok na xkom ma normalna cene już myślałem że świat oszalał
Odpisz
2 stycznia 2021, 13:58
@andi12345: Po pierwsze, na OC ramy wyciągają do 3200, po drugie to pudełko ryża 4 generacji a tylko wykres jest pierwszej.
Odpisz
2 stycznia 2021, 14:21
@andi12345: 2666 MHz nie jest limitem, lecz po prostu jednym z podstawowych taktowań, jakie obsługuje ten procek
W przypadku pamięci DDR4 częstotliwość ta jest maksymalnym podstawowym taktowaniem, każda częstotliwość większa od 2666 MHz jest już ich podkręceniem
Zdolność do OC pamięci RAM zależy od samych kości, płyty głownej oraz BIOSu/UEFI, a nie od procesora głównego
Odpisz
2 stycznia 2021, 14:48
@st00pkarz: to sie zbłazniłem
Odpisz
2 stycznia 2021, 14:51
@st00pkarz: ale to i tak nie zmienia faktu że w tej samej cenie masz 7 3700x xddd
Odpisz
2 stycznia 2021, 13:44
Ciekawe jak typ podłączył ten procek do tzw. socketów w płycie głównej
Odpisz
2 stycznia 2021, 13:09
Może się nie znam,ale ten procesor i ten z czytnika to chyba nie te same
Odpisz
2 stycznia 2021, 13:28
@u3389218: ej właśnie bo na opakowaniu jest zen 3 a 1700x ma chyba zen xdfd
Odpisz
2 stycznia 2021, 13:31
@andi12345: Bo kradzione z głównej i dodał tylko własne zdj
Odpisz
2 stycznia 2021, 13:19
A takie jedno pytanie czego najrzadziej używacie na jeja memy,gry czy dowcipy?
Odpisz
2 stycznia 2021, 12:05
O co caman ?
Odpisz
2 stycznia 2021, 12:07
@ALKATRAZ: O to, że ten procek przyszedł wygięty, i teraz odpi.....a
Odpisz
2 stycznia 2021, 12:23
@Tajnyifajny: a co to procek?
Odpisz
2 stycznia 2021, 12:25
Hmmm
To skrót od słowa procesor
Odpisz
2 stycznia 2021, 12:30
@Tajnyifajny: aha, no dobra. Myślałem że to jeden z tych proszków co się przed siłownią, ale teraz to ma większy sens.
Odpisz
2 stycznia 2021, 12:09
Jest drobna szansa że sam procek jest w dobrym stanie
Odpisz
28 grudnia 2020, 19:45
Jakiś pie....nięty ten procek
Odpisz
28 grudnia 2020, 19:01
Czuje bol.
Bul, bul, bul
Odpisz
28 grudnia 2020, 18:38
rel też tak miałem.
Odpisz
28 grudnia 2020, 18:37
Patrzyłem się 3 minuty na ten obrazek i dopiero teraz zrozumiałem
Odpisz