Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar non9e__

30 grudnia 2020, 02:42

W skład takiego liquidu wchodź gliceryna, glikol oraz aromaty jest to dostępne w aptece i sklepach spożywczych oprócz bazy nikotynowej.
Nie bo lepiej kupić jakiś lewy towar niewiadomego pochodzenia , d.
Jak już to się kupuje taki towar to z akcyzą i jest bezpieczniejszy.

PS.
Nie to że jakoś to wspieram bo też jestem za tym aby gówniak tego nie używał.

\____/ <----- pudełko na czerwone bo wiem na tej stronie jest potępiane tego typu używki.

Avatar KonserwatywnyLiberal

30 grudnia 2020, 02:12

Ty no ja nie kupuję tego telefonu nowego, nie wiem z czego zbudowany jest nie wiem co tam nawkładali w ogóle, jeszcze mi wybuchnie czy inne powikłania

Avatar Dark_Dante

29 grudnia 2020, 21:08

No z tym, że środek od Pfizera to nie szczepionka, nie łapie się w ramy definicji. To środek mRNA, GMO.
Inną sprawą jest to, czy bezpiecznie brać środek, który nie przeszedł standardowej procedury kilku badań laboratoryjnych, które zostały ustanowione nie bez przyczyny.

Avatar
Konto usunięte

29 grudnia 2020, 21:19

@Dark_Dante: we spróbuj se likłid gumi jagody na olx zamowilem ziomek sam wymieszal

Avatar Grewest

30 grudnia 2020, 00:38

@Dark_Dante: standardowej nie przeszedł. Po prostu nie było testów na dzieciach. Ale one będą szczepione na samym końcu, a wtedy już będziemy po testach na dzieciach.

Avatar ninja618

29 grudnia 2020, 21:33

Powiem tak, pomimo tego, że sam nie zamierzam przyjmować szczepionki to rozumiem punkt widzenia drugiej strony. Natomiast ja nie mogę uważać za szczepionkę i to w dodatku bezpieczną, która była tak krótko testowana i robiona. Normalnie szczepionki są tworzone i badane przez kilka dobrych lat a tutaj takie coś.
Jak ktoś chce brać szczepionkę, ufa i wierzy w to wszystko to spoko, nie moja sprawa. Może nie popieram ale gówno mam do czyjegoś życia. Oczywiście dopóki przeciwna strona nie zaczyna wpierać na siłę swych przekonań i przestaje szanować moje zdanie.
Sam nie mam zaufania do tej szczepionki i jak wcześniej wspomniałem - nie zamierzam jej brać. Ale kto co woli.

Avatar Maly_modelarz15

29 grudnia 2020, 21:56

@ninja618: popieram

Avatar Zielona_Jaszczurka

29 grudnia 2020, 22:40

@ninja618: Rozumiem twoją opinię i nie będę nią gardzić. Chciałem tylko powiedzieć, że to że szczepionka (będę tak to nazywał mimo, że inny Jejak napisał, że to nie do końca szczepionka) została zrobiona w krótkim czasie nie znaczy, że ominięty został jakiś punkt testowania tej szczepionki. Wiadomo również, że szczepionka nie została robiona od zera, ponieważ wirusy Sars są już znane i wcześniej pracowano nad środkiem zwalczającym je, więc lekarze mieli jakiś punkt wyjścia. Według mnie to, że szczepionka została zrobiona w krótkim czasie świadczy o tym, że medycyna jednak idzie do przodu. Uważam również, że lekarze i medycy , którzy bardziej orientują się w kwestii szczepionki niż zwykli śmiertelnicy, zamierzają się zaszczepić to uważają, że warto się szczepić. Oczywiście nie wiemy czy szczepionka będzie w pełni skuteczna, za to raczej znamy wszystkie związane z nią powikłania tj. ból głowy, ból w miejscu zaszczepienia (nie wiem jeszcze co, lecz na pewno nie autyzm). Oczywiście sam nie przyjmę szczepionki, bo mam dopiero 14 lat. Ale tak jak ludzie mówią, że nie znamy powikłań tej szczepionki, to nie znamy jeszcze powikłań związanych z zakażeniem koron***rusem (cenzuruję, bo nie wiem jak to z regulaminem w tym kontekście jest), które (jeśli takowe będą) będą znane pewnie za kilka miesięcy od przejęcia choroby. Ale wydaje mi się, że szczepionka będzie skuteczna (może nie w 100%) ale będzie. I nie sądzę, żeby były jakieś mocne powikłania.

Avatar wojtun

29 grudnia 2020, 22:51

@ninja618: Szanuje Twoje zdanie, ale powiem krótko: po pierwsze to co kolega wyzej napisał, po drugie - wzrasta popyt, wzrasta podaż. Na tę szczepionkę bylo i jest tak duze zapotrzebowanie, ze chętnych do testowania bylo więcej niz zwykle, wiecej osob nad nia pracowalo, wiec szybciej powstała. Jedyny zarzut może byc wobec koncernu - Pfizer m. in. parę lat temu zostal ukarany za jakies przekręty, prezes nie chce sie zaszczepić.

Avatar Maly_modelarz15

29 grudnia 2020, 22:52

@Zielona_Jaszczurka: przypomnę że ten koronoszajs już wyższy level nabił i nie wiemy czy ta szczepionka także przeciwko tej nowej wersji będzi działać

Avatar wojtun

29 grudnia 2020, 22:53

@Maly_modelarz15: podobno dziala, ale nie mam na tyle wiedzy żeby odpowiedzieć zgodnie z prawdą. Moja odpowiedź do ninjy opieralem na rozmowie z mama, ktora jest lekarka chorób zakaźnych, więc zna sie na rzeczy.

Avatar Zielona_Jaszczurka

29 grudnia 2020, 22:58

@Maly_modelarz15: ten koronaszajs najprawdopodobniej się zmutował dobrych pare razy tylko my stopniowo dowiadujemy się o nowych powikłaniach.

Avatar Zielona_Jaszczurka

29 grudnia 2020, 23:00

@wojtun: Rozumiem, że twoja mama zamierza się szczepić?

Avatar wojtun

29 grudnia 2020, 23:08

@Zielona_Jaszczurka: Dzisiaj to zrobiła.

Avatar The_Dark_Side_of_The_Moon

30 grudnia 2020, 00:22

@Maly_modelarz15: to zależy od tego które geny wirusa zmutowały. Ogólnie ten wirus już dawno miał kilka mutacji i już wcześniej rozrózniali kilka. O ile dobrze pamiętam to określali je po prostu jako A, B i C. Ja tam bym wolał poczekać że szczepionką, tym bardziej że to szczepionka pfizera, ale prawdopodobnie będę musiał zrobić. Tym bardziej że przez zawód jestem wskazany do szczepienia w 1 fali. (personel medyczny jest w fali zerowej, tak jakby ktoś nie wiedział)

Avatar Crln_7

29 grudnia 2020, 23:38

Nie dam się zaszczepić.

Avatar SzczypiorekYT

29 grudnia 2020, 21:55

Czy tylko ja miałem nieodparte wrażenie, że trafiłem w Losowe?

Avatar Xardax

29 grudnia 2020, 22:59

Avatar SzczypiorekYT

29 grudnia 2020, 23:02

@Xardax: Czyżbym dostawał czerwone za zbyt mainstreamowy komentarz, zbyt przewidywalny czy po prostu ci użytkownicy mają do mnie problem? Tego nie wiem.

Avatar Milordzina

29 grudnia 2020, 21:21

Moim zdaniem, jak "dzieci" palą, to wygląda to patologicznie i ogólnie bardzo źle. Jeszcze zaczynają się tym chwalić i "szpanować".

Avatar Milordzina

29 grudnia 2020, 21:24

@Milordzina: Bieda umysłowa lvl *infinity*

Avatar NormalnyCzlowiek

28 grudnia 2020, 21:46

Nwm czemu ale epepierosy mnie strasznie wk...iają. W sensie normalne ktoś se może palić, ale jak takie e pali to p*dał

Avatar Wladca_Rzeczywistosci

28 grudnia 2020, 21:50

@NormalnyCzlowiek: Twój tok myślenia doprawdy zadziwia mnie i fascynuje

Avatar NormalnyCzlowiek

28 grudnia 2020, 22:02

@NormalnyCzlowiek: ok, epapierosy mnie nie wk...iają. Społeczność zdecydowała

Avatar SpaceNinjaYT

29 grudnia 2020, 21:05

@NormalnyCzlowiek: no i prawidłowo

Avatar KrosaK

29 grudnia 2020, 21:05

@NormalnyCzlowiek: Ok, ale czy dawanie pod tego typu komentarzem strzałki w dół nie jest równoznaczne z "Ok, Ciebie to wkurza, ale mnie nie" co oznacza że ludzie się z Tobą nie zgadzają.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Mamy winnego!

Dobre nutki

Może twój pieseł jest niespełnionym artystą?

Zaczynam się obawiać

Realne

Żyjemy w społeczeństwie

Inpost jak zawsze w formie

To zdecydowanie ma sens

Różnie to można przeczytać

Zielone, zdrowe i świeże

A nie... wydawało nam się

Well of course I know him. He's me

Dobry deal?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka