Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Powodzenia
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Można, tylko trzeba wstawać rano
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Deal życia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 stycznia 2021, 10:08
Zastanawiam się kto był reżyserem tego filmu. Naprawdę trzeba się postarać, żeby wyszło później z tego tyle szablonów do memów
Odpisz
1 stycznia 2021, 18:25
nie mieli pieniędzy aby ją rozmrozić, sasin wytrzaskał 70m, a jeszcze od groma ledwo działających szczepionek kupili i budżetu nie chcieli dalej targać po 4 stronach świata, ale postanowili jej komore suszarką podziabać i na Polsacie była
Odpisz
1 stycznia 2021, 10:27
POV: była w Polsacie
Odpisz
30 grudnia 2020, 18:50
Czyli oficjalnie jutro koniec świata?
Odpisz
30 grudnia 2020, 18:53
@Kyoko1278: już nieaktualne, Maryla zaśpiewała na Polsacie
Odpisz
30 grudnia 2020, 18:59
@Rimea: ALLELUJA
Odpisz
30 grudnia 2020, 23:10
@Kyoko1278: ALLELUJA
Odpisz
31 grudnia 2020, 05:53
@mememe5: ALLELUJA ALLELUJA
Odpisz
31 grudnia 2020, 23:02
@Kyoko1278: alleluja i do piachu
Odpisz
31 grudnia 2020, 01:18
A już myślałem że zamarzła na dobre i nie dało się odmrozić
Odpisz
30 grudnia 2020, 19:00
Spokojnie, Maryla w ostatniej chwili zmieniła zdanie. Jesteśmy bezpieczni
Odpisz
30 grudnia 2020, 18:57
Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że świat się powoli kończy...
Odpisz
29 grudnia 2020, 20:00
Odpisz
30 grudnia 2020, 18:05
@xXkuba22Xx: już zdążyli dać info, że jednak zaśpiewa
Odpisz
30 grudnia 2020, 18:06
wlasnie przed chwilą zobaczylem
Odpisz
29 grudnia 2020, 20:54
Wywalili Marylę z zamrażarki, bo muszą gdzieś szczepionki przechowywać
Odpisz
29 grudnia 2020, 20:36
Boże miej nas w opiece
Odpisz
29 grudnia 2020, 19:53
Odpisz
29 grudnia 2020, 19:52
Ja pie....e k...a mać j.... to nie żyje czy coś powiedzie mojej rodzinie że ja koo...k...a j...ć ich
Odpisz
29 grudnia 2020, 19:51
Czyli jednak, to koniec świata
Odpisz
29 grudnia 2020, 19:51
Robowicz tak naprawdę siedzi zamrożona na orbicie Ziemi, bo tam nie ma koronawirusa ani innego 5G
Odpisz
29 grudnia 2020, 19:48
nie zdazyli jej rozmrozic :/
Odpisz
29 grudnia 2020, 19:48
odmrażalnia się popsuła
Odpisz
29 grudnia 2020, 19:49
To jak napisała niby?
Odpisz
29 grudnia 2020, 19:49
magic
Odpisz
29 grudnia 2020, 19:49
nie chcieli jej narażać, w następnego sylwestra ją rozmrozą
Odpisz
29 grudnia 2020, 19:50
Zarząd zamrażalni pisze za nią przez cały rok przecież
Odpisz