Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar OwOcomedy

3 stycznia 2021, 12:47

Pryszczate 14-latki z zawyżonym ego, które życia nie widziały i jedyne co robią to stękają, zamiast wziąć się za siebie i czerpać radość z życia

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (15)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (15)
Avatar OwOcomedy

5 stycznia 2021, 18:27

@DeMajkel: dobra, nie wiedziałem

Avatar Nemezis_

6 stycznia 2021, 03:35

@DeMajkel: a jestem dobrym czy słabym "trolem"? W sensie, na poważne, tutaj tylko się pytałem człowieka, dlaczego mówi coś bez kontekstu, więc jeśli to jest "trolling" to chcę wiedzieć czy chociaż dobry

Avatar antonippp

3 stycznia 2021, 12:51

lool wystarczy odejsc z uni to wszystko sei samo naprawi chyba cnie

Avatar korsti

4 stycznia 2021, 17:33

@antonippp: ogólnie unia hurr durr węglem zakazuje palić i kary chce nakładać
Jeszcze pienioncy mało chcieli dać to weto poszło i dali jeszcze mniej hurr
Co z tego że polska i firmy z Polski dostają w pi..u pieniędzy z unii , można wyjść , najwyżej się dodrukuje polskich złotych najlepszych cudownych i będzie za co autostrady budować

Avatar antonippp

Edytowano - 4 stycznia 2021, 18:20

@korsti: zart to byl

Avatar Bobiepl

5 stycznia 2021, 12:11

@antonippp: no wiadomo

Avatar antonippp

5 stycznia 2021, 12:14

@Bobiepl: cnie

Avatar korsti

4 stycznia 2021, 17:34

Well , za moich czasów to na jeja było sporo wielbicieli ustroju spod czerwonej flagi , ale ostatnio czuję się jak jakiś staruszek bo jest bardzo dużo nowych użytkowników

Avatar Wedkarz

Edytowano - 4 stycznia 2021, 16:48

Jejacy to brzydkie prawiczkowate ludzie

Avatar Anonimemiarz

4 stycznia 2021, 12:13

Akurat w naszym kraju politycy o gospodarce wiedzą najmniej

Avatar
Konto usunięte

3 stycznia 2021, 15:15

Szczerze mówiąc to za ...ja się na tym nie znam, niby rozumiem podstawy ale nie nazwałbym się ekspertem/biegłym w tej dziedzinie.

Avatar lalaluja

3 stycznia 2021, 12:47

W końcu w internecie każdy jest ekspertem

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar starmagedon

3 stycznia 2021, 14:38

@OwOcomedy: Czyli można powiedzieć.

Że żyjesz pod presją.

<Tutaj wstaw śmiech publiczności>

Avatar OwOcomedy

3 stycznia 2021, 14:49

Avatar
bylojuz12

Edytowano - 3 stycznia 2021, 13:40

Ale jak powiem słowo "inflacja" to nie jestem ekspertem?!

Avatar Landark

3 stycznia 2021, 13:39

To jest nawiązanie to konretnej rozmowy, czy poprostu do tego, że większość tutaj osób rozumie co to takiego Inflacja oraz jakiego boosta dostaje do wzrostu przez program 500+?

Avatar
Konto usunięte

3 stycznia 2021, 12:50

no gospodarka to damska wersja gospodarza nie

Avatar revan21

3 stycznia 2021, 13:02

Nie.

Avatar
Konto usunięte

3 stycznia 2021, 13:03

@revan21: ok
czyli jednak sie nie znam na gospodarce

Avatar Damond

3 stycznia 2021, 13:05

tak

Avatar
Konto usunięte

3 stycznia 2021, 12:54

Tak samo o polityce i wszystkim innym

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jakby trochę nie fair

Fajnie że odpowiedzieli

To musiało być męczące

Drewniany kominek

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka