Nigdzie nie znajdziesz tylu ekspertów
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Fajnie że odpowiedzieli
To musiało być męczące
Drewniany kominek
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 stycznia 2021, 12:47
Pryszczate 14-latki z zawyżonym ego, które życia nie widziały i jedyne co robią to stękają, zamiast wziąć się za siebie i czerpać radość z życia
Odpisz
3 stycznia 2021, 12:49
@OwOcomedy: i jeszcze brak jakich kolwiek chęci do czego kolwiek, myślą, że nie będą mieli drugiej połówki, choć z nikim nie rozmawiali
Odpisz
3 stycznia 2021, 12:52
@OwOcomedy: w sumie to po części masz rację
Odpisz
3 stycznia 2021, 13:15
@OwOcomedy: Powinno być: myślą, że nie będą mieli drugiej połówki, choć spławiają każdego typa, który się odezwie
Odpisz
3 stycznia 2021, 14:36
@DeMajkel: żebyś wiedział
Odpisz
5 stycznia 2021, 06:38
@OwOcomedy: kto pytał?
Odpisz
5 stycznia 2021, 11:18
@Nemezis_: nie obchodzi mnie to
Odpisz
5 stycznia 2021, 15:05
@OwOcomedy: ale dalej, kto pytał?
Odpisz
5 stycznia 2021, 15:33
@Nemezis_: takie odpowiedzi słyszę od mojego młodszego brata, kiedy nie ma żadnych logicznych argumentów
Odpisz
5 stycznia 2021, 15:40
@OwOcomedy: ale czy ja mam podawać logiczne argument? To ty piszesz historię życia, kompletnie bez konceptu
Odpisz
5 stycznia 2021, 15:51
@Nemezis_: a twoje „kto pytał?" jest lepszym, argumentem
Odpisz
5 stycznia 2021, 16:23
@OwOcomedy: XD To nie argument, tylko pytanie
Odpisz
5 stycznia 2021, 17:15
@Nemezis_: No to mocne pytanie, bo w takim razie ty też się nie możesz odezwać bo nikt nie pytał lol
Odpisz
5 stycznia 2021, 18:04
@OwOcomedy: ja się pytam, o to kto się pytał XD
Odpisz
5 stycznia 2021, 18:11
@Nemezis_: kto pytał ciebie o zdanie?
Odpisz
5 stycznia 2021, 18:19
@OwOcomedy: To troll, lepiej nie karmić
Odpisz
5 stycznia 2021, 18:27
@DeMajkel: dobra, nie wiedziałem
Odpisz
6 stycznia 2021, 03:35
@DeMajkel: a jestem dobrym czy słabym "trolem"? W sensie, na poważne, tutaj tylko się pytałem człowieka, dlaczego mówi coś bez kontekstu, więc jeśli to jest "trolling" to chcę wiedzieć czy chociaż dobry
Odpisz
3 stycznia 2021, 12:51
lool wystarczy odejsc z uni to wszystko sei samo naprawi chyba cnie
Odpisz
4 stycznia 2021, 17:33
@antonippp: ogólnie unia hurr durr węglem zakazuje palić i kary chce nakładać
Jeszcze pienioncy mało chcieli dać to weto poszło i dali jeszcze mniej hurr
Co z tego że polska i firmy z Polski dostają w pi..u pieniędzy z unii , można wyjść , najwyżej się dodrukuje polskich złotych najlepszych cudownych i będzie za co autostrady budować
Odpisz
Edytowano - 4 stycznia 2021, 18:20
@korsti: zart to byl
Odpisz
5 stycznia 2021, 12:11
@antonippp: no wiadomo
Odpisz
5 stycznia 2021, 12:14
@Bobiepl: cnie
Odpisz
4 stycznia 2021, 17:34
Well , za moich czasów to na jeja było sporo wielbicieli ustroju spod czerwonej flagi , ale ostatnio czuję się jak jakiś staruszek bo jest bardzo dużo nowych użytkowników
Odpisz
Edytowano - 4 stycznia 2021, 16:48
Jejacy to brzydkie prawiczkowate ludzie
Odpisz
4 stycznia 2021, 12:13
Akurat w naszym kraju politycy o gospodarce wiedzą najmniej
Odpisz
3 stycznia 2021, 15:15
Szczerze mówiąc to za ...ja się na tym nie znam, niby rozumiem podstawy ale nie nazwałbym się ekspertem/biegłym w tej dziedzinie.
Odpisz
3 stycznia 2021, 12:47
W końcu w internecie każdy jest ekspertem
Odpisz
3 stycznia 2021, 12:47
@lalaluja: Ale jejacy to już chyba przesadzili.
Odpisz
Edytowano - 3 stycznia 2021, 12:56
@starmagedon: a ty to jesteś spec od Niemiec i wszystkiego Niemieckiego, z ciebie jest Niemiec jak z koziej dupy trąba
Odpisz
3 stycznia 2021, 13:15
@OwOcomedy: Widzę, że w opinia o jejakach, tam niżej, którą napisałeś, ciebie też dotyczy.
Odpisz
3 stycznia 2021, 14:36
@starmagedon: w większości, ja umiem się cieszyć z życia, moje ego przez 3 lata było przyciśnięte do ziemi
Odpisz
3 stycznia 2021, 14:38
@OwOcomedy: Czyli można powiedzieć.
Że żyjesz pod presją.
<Tutaj wstaw śmiech publiczności>
Odpisz
3 stycznia 2021, 14:49
@starmagedon:
Odpisz
Edytowano - 3 stycznia 2021, 13:40
Ale jak powiem słowo "inflacja" to nie jestem ekspertem?!
Odpisz
3 stycznia 2021, 13:39
To jest nawiązanie to konretnej rozmowy, czy poprostu do tego, że większość tutaj osób rozumie co to takiego Inflacja oraz jakiego boosta dostaje do wzrostu przez program 500+?
Odpisz
3 stycznia 2021, 12:50
no gospodarka to damska wersja gospodarza nie
Odpisz
3 stycznia 2021, 13:02
Nie.
Odpisz
3 stycznia 2021, 13:03
@revan21: ok
czyli jednak sie nie znam na gospodarce
Odpisz
3 stycznia 2021, 13:05
tak
Odpisz
3 stycznia 2021, 12:54
Tak samo o polityce i wszystkim innym
Odpisz