memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
4 stycznia 2021, 22:44
Pomylilo ci się z targami dzieci w Brukseli opie ups.
Odpisz
4 stycznia 2021, 17:41
Da ktoś szablon?
4 stycznia 2021, 17:42
@Szmacianka:
4 stycznia 2021, 18:02
@mafiax2006: niech Ci Boży w strzałkach odda
4 stycznia 2021, 18:03
@Szmacianka: Niech ci szablon dobrze służy
4 stycznia 2021, 12:24
To chyba odwrotnie
4 stycznia 2021, 15:15
@Ignisus: W sumie racja, Korwin nadawałby się bardziej na Juliana.
3 stycznia 2021, 22:15
Powinieneś zamienić korwina i bosaka miejscami i będzie git
3 stycznia 2021, 22:16
@Konto_nieusuniete: Na początku tak miało być ale zaraz by się ktoś czepiał że korwin duży a bosak mały
3 stycznia 2021, 22:19
@mafiax2006: Nom, nie dało się tego inaczej zrobić. Można powiedzieć że korwin na obrasku martwi się jakością towar... znaczy dziecka
4 stycznia 2021, 13:56
@mafiax2006: Ale o co chodzi? Korwin jest większy od Bosaka, więc to by się zgadzało.
4 stycznia 2021, 13:57
Poza tym król to król.
4 stycznia 2021, 13:24
Ktoś mi wyjaśni o co chodzi z tym sprzedanym dzieckiem
4 stycznia 2021, 13:41
@y0xhlztixyotisy9zifR: Bo Korwin kiedyś powiedział, że dziecko lepiej sprzedać na wolnym rynku niż abortować jeśli się nie mylę.
4 stycznia 2021, 13:42
dzięki
4 stycznia 2021, 10:40
Tak dużo ich dzieli, a jednak zjednoczyli się w wspólnej sprawie
3 stycznia 2021, 22:12
Ten Korwin jakiś niepewny
3 stycznia 2021, 22:13
@Denominativus: Takie niemrawe to kupujący pewnie będzie chciał zejść z ceny
3 stycznia 2021, 22:14
@mafiax2006: Ale jak kupujący ma zejść z ceny?
@Denominativus: To jest wolny rynek
rel
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież4 stycznia 2021, 22:44
Pomylilo ci się z targami dzieci w Brukseli opie ups.
Odpisz
4 stycznia 2021, 17:41
Da ktoś szablon?
Odpisz
4 stycznia 2021, 17:42
@Szmacianka:
Odpisz
4 stycznia 2021, 18:02
@mafiax2006: niech Ci Boży w strzałkach odda
Odpisz
4 stycznia 2021, 18:03
@Szmacianka: Niech ci szablon dobrze służy
Odpisz
4 stycznia 2021, 12:24
To chyba odwrotnie
Odpisz
4 stycznia 2021, 15:15
@Ignisus: W sumie racja, Korwin nadawałby się bardziej na Juliana.
Odpisz
3 stycznia 2021, 22:15
Powinieneś zamienić korwina i bosaka miejscami i będzie git
Odpisz
3 stycznia 2021, 22:16
@Konto_nieusuniete: Na początku tak miało być ale zaraz by się ktoś czepiał że korwin duży a bosak mały
Odpisz
3 stycznia 2021, 22:19
@mafiax2006: Nom, nie dało się tego inaczej zrobić. Można powiedzieć że korwin na obrasku martwi się jakością towar... znaczy dziecka
Odpisz
4 stycznia 2021, 13:56
@mafiax2006: Ale o co chodzi? Korwin jest większy od Bosaka, więc to by się zgadzało.
Odpisz
4 stycznia 2021, 13:57
Poza tym król to król.
Odpisz
4 stycznia 2021, 13:24
Ktoś mi wyjaśni o co chodzi z tym sprzedanym dzieckiem
Odpisz
4 stycznia 2021, 13:41
@y0xhlztixyotisy9zifR: Bo Korwin kiedyś powiedział, że dziecko lepiej sprzedać na wolnym rynku niż abortować jeśli się nie mylę.
Odpisz
4 stycznia 2021, 13:42
dzięki
Odpisz
4 stycznia 2021, 10:40
Tak dużo ich dzieli, a jednak zjednoczyli się w wspólnej sprawie
Odpisz
3 stycznia 2021, 22:12
Ten Korwin jakiś niepewny
Odpisz
3 stycznia 2021, 22:13
@Denominativus: Takie niemrawe to kupujący pewnie będzie chciał zejść z ceny
Odpisz
3 stycznia 2021, 22:14
@mafiax2006: Ale jak kupujący ma zejść z ceny?
Odpisz
3 stycznia 2021, 22:15
@Denominativus: To jest wolny rynek
Odpisz
3 stycznia 2021, 22:14
rel
Odpisz