Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Fajnie że odpowiedzieli
Miło z ich strony, śliczne są
Przyszłość jest piękna
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 lipca 2022, 18:50
Dałbym więcej diaxów
Odpisz
12 maja 2021, 09:18
Mój tata kiedyś tak wytłumaczył mongołom
Odpisz
4 stycznia 2021, 06:41
Kiedyś dzięki takiej pomocy udzielonej Rusinowi dowiedziałem się że pociąg to po ichniemu pajezd (поезд), dzięki czemu będę bardziej zorientowany gdy następnym razem ktoś mnie zapyta o pojazd.
Odpisz
6 stycznia 2021, 18:54
@RhobarIV: to bardziej brzmi jak po prostu pojazd
Odpisz
Edytowano - 6 stycznia 2021, 20:11
@PieselArcheolog: Ja słyszałem "pajezd", ew. "påjiyzd" jak już mam kombinować.
Odpisz
7 stycznia 2021, 12:07
@RhobarIV: Zgadza się, bo "o" nieakcentowane w języku rosyjskim czyta się jako "a". Dlatego mamy w wymowie "pajezd", a nie "pojezd".
Odpisz
7 stycznia 2021, 16:36
@drosiek24: no ja to wiem byczq
Odpisz
6 stycznia 2021, 20:56
Ta... I w tym czasie, kiedy te Turasy cie rozpraszają, ich dzieciaki buszują ci po kieszeniach, plecakach albo torebkach.
Odpisz
3 stycznia 2021, 23:26
Kilka razy pokazywałem Ruskom czy innym Ukraińcom gdzie jest Auchan w moim mieście. Na coś te 6 lat siedzenia na rosyjskim z dennymi nauczycielami się przedały (tak właściwie to nie, po polsku się z nimi jakoś dogadałem)
Odpisz
3 stycznia 2021, 22:48
Bohaterowie 😍😍😍
Odpisz