No chyba, że to taka przyszłość, że ta metropolia to wieś
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ikony
Zdeklasowani znowu
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Hobby dla faceta
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 stycznia 2021, 03:14
Może chodzi do szkoły w większym mieście?
Odpisz
7 stycznia 2021, 01:46
.
Odpisz
Edytowano - 4 stycznia 2021, 09:00
Przez pierwszą linijke przypomniało mi się Higurashi, gdzie wioska jest takim zadupiem, że wszystkie dzieciaki w wieku szkolnym (czyli tak ok.20 osób) chodzą razem do klasy
W sumie moja podstawówka i gimnazjum były na jakiś zadupiach, ale uczniów było w sumie sporo. Po prostu w okolicy gdzie znajduje się szkoła mało osób mieszkało, a cała reszta (czyli....strasznie strasznie dużo osób) musiało dojeżdżać
Odpisz
6 stycznia 2021, 19:32
@BardzoOryginalnaNazwa: Higurashi było mega nudne, nie wiem czemu tak wiele osób to lubi
Odpisz
6 stycznia 2021, 19:42
Ja z Higurashi miałam takie coś, że 1 sezon mi sie podobał. Kai i Rei były ok, ale szału nie było, chociaż było pare fajnych scenek. A Higurashi Gou to taki średniak, akurat ja obejrzałam poprzedniki to byłam na bieżąco, ale tak mnie nudziło że porzuciłam
Odpisz
4 stycznia 2021, 08:58
A to akurat dobre
Odpisz