Ten dzieciak jest bardziej kulturalny niż niejeden dorosły
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Najbardziej realistyczny spośród modów
Przerwa na herbatkę
Nie są aż takie pyszne
Cóż za brak szacunku
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 stycznia 2021, 03:48
W zasadzie gta jest od 18 lat wiec no, racja jest blizej tego 'doroslego'. A zanim niektorzy zaczna mowic ze pegi nie ma jakis rzetelnych ograniczen czy cos to sam fakt nagosci, przeklenstw i sporej ilosci przemocy powinien miec to ograniczenie. Oczywiscie zgadzam sie ze pegi nie zawsze jest adekwatne ale w tym wypadku jednak jest odpowiednie
Odpisz
8 stycznia 2021, 01:36
@Piotreksulk: Dlaczego ktoś ma decydować jak wychowuje dziecko?
Odpisz
15 stycznia 2021, 20:21
@Piotreksulk: Pegi tak naprawdę ma mało do powiedzenia, takie strzelanki powinno być od 16-14 a nie od 18 lat. W każdej grze jest przemoc. +18 powinien być tylko jeśli jest nagość/seks
Odpisz
15 stycznia 2021, 20:48
@Konto_nieusuniete: Pegi jest do dupy podtarcia. Jako rodzic wiem najlepiej z czym może poradzić sobie moje dziecko i sam będę decydował czy już jest gotowe na granie w brutalne gry czy nie
Odpisz
18 października 2021, 16:44
@Piotreksulk: wgnie nie wiem czy od 18 powinno być ale na pewno nie od 10 ( chyba że jakaś odprzemocowana wersja czy coś ale nie wiem czy coś takiego istnieje)
Odpisz
18 października 2021, 16:45
@JuliuszCezar12_: Uważam, że Unia Europej... Znaczy uważam, że PEGI powinno zostać zniszczone.
Odpisz
Edytowano - 18 października 2021, 16:47
W sensie pegi to coś w stylu jak teoretycznie i książkowo coś się powinno dziać i coś w stylu od jakiego wieku coś by błyo najlepsze a nie ścisła granica
Odpisz
18 października 2021, 16:50
@JuliuszCezar12_: Tak i nie. W teorii sprzedawca nie powinien sprzedawać dzieciakom gier +18 plus i w niektórych państwach jest to przestrzegane. U nas mają po prostu wyj...ne.
Gdyby wszędzie było jak u nas, że to tylko takie ostrzeżenie dla rodzica to mógłbym się zgodzić.
Odpisz
18 października 2021, 16:52
w sensie uważam że osoba mająca 6 lat stanowaczo nie powinna grać w gta ale np. Osoba mająca 16 moim zdananiem mogłaby szczególnie iż rozwój jest różny u każdego człowieka
Odpisz
18 października 2021, 18:04
@JuliuszCezar12_: Jak już mówiłem to rodzic powinien decydować, a nie jakieś śmieszne pegi.
Odpisz
18 października 2021, 19:09
Zgadzam się jednak moim zdaniem pegi to przydatna sugestia bo większość rodziców na gra się po prostu nie zna
Odpisz
4 stycznia 2021, 22:06
No i takich gówniarzy to się szanuje a nie od razu z gębą jak np. ten wielce dorosły.
Odpisz
6 stycznia 2021, 10:43
@Sebzer: ale ten wielce dorosły to też pewnie jakiś 13 latek chodzący na wagary po mOnStErKi który myśli że go już to nie obowiązuję
Odpisz
6 stycznia 2021, 13:20
@kurdenoniewiem: zapewne tak
Odpisz
18 października 2021, 16:45
@Sebzer: zgadzam się ale dobór słów jest specyficzny
Odpisz
6 stycznia 2021, 14:31
GTA jest od 18 lat.
Odpisz
6 stycznia 2021, 16:20
@Crln_7: CS Go też
Odpisz
6 stycznia 2021, 17:30
@Crln_7: a pegi to tylko sugestia
Odpisz
8 stycznia 2021, 10:50
@PuyoPuyo: Czyli to normalne kiedy 6-ciolatki grają w GTA gdzie jest kradnięcie samochodów, robienie napadów na kasyno i prostytutki, bo pegi to tylko tylko sugestia ;-;
Odpisz
8 stycznia 2021, 11:05
@Pixelchu: nie powiedziałem że to normalne
Powiedziałem że pegi to sugestia którą rodzice powinni się sugerować
To oni zdecydują w jaką gre powinny grać dzieci
I według mnie to jest ok
I zależy jakie gta
Nw 6 lat gta 5 czy 4 bym nie dał
Ale takie starsze gdzie nie wygląda to tak realistycznie to ta
Odpisz
8 stycznia 2021, 15:04
@Pixelchu: Teoretycznie GTA 1 i 2 nie powinno mieć pegi 18, ale 16 lub troszkę mniej, bo gdzie do * jest realizm
Odpisz
9 stycznia 2021, 15:39
@SdeltaS: Tylko teraz to prędzej na PC z pomocą emulatora to odpalisz niż znajdziesz oryginalny sprzęt na którym wydano te gry jak np GBA Advance, a raczej większość rodziców nie wie co to w ogóle emulacja
Odpisz
14 stycznia 2021, 08:32
@Pixelchu: cs go chyba od 16
Odpisz
14 stycznia 2021, 11:01
Od 18.
Odpisz
15 stycznia 2021, 20:16
@Pixelchu: Mój kuzyn grał jak miał 5. Ale miał tak nieodpowiedzilnego starego
Odpisz
18 października 2021, 16:41
@Pixelchu: a nie od 16 ?
Odpisz
18 października 2021, 16:41
@Pixelchu: tak ale czasem p prostu trafna poza tym nie ma chyba formalnych kar za nieprzestrzeganie
Odpisz
15 stycznia 2021, 20:23
W twoim wieku można tylko się uczyć. Jeśli zrobisz coś innego to jesteś złym dzieckiem
Odpisz
6 stycznia 2021, 11:48
A może to Filip z zabawkowymi broniami?
Odpisz
6 stycznia 2021, 23:14
@olimpicYT3356: to on
Odpisz
11 stycznia 2021, 15:46
@olimpicYT3356: lol filip jest spoko
Odpisz
10 stycznia 2021, 15:14
Miło by się mi z nim dyskutowało.
Odpisz
5 stycznia 2021, 02:47
Najlepiej nie dyskryminować kogoś ze względu na jego wiek bo kazdy może być przyjemnym graczem.
Odpisz
6 stycznia 2021, 15:18
@ArthurMorgan: Aż mi się przypomniało, jak grałam w Minecrafta w wieku 7lat i miałam 2008 w nicku (nadal wsm mam, bo go nie zmieniłam) no to ktoś rozkminił, że urodziłam się w 2008 i zaczęli się nabijać :c Idk według mnie ludzie, którzy dyskryminują za wiek to są dosyć posrani i sami mają mentalnie 6 lat. Jakby wtf każdy miał kiedyś tyle lat i w czym problem zwłaszcza, że Minecraft to gra dla dzieci XD
Odpisz
6 stycznia 2021, 20:56
@MangleTheFoxy123: Ja tam na spokojnie zasuwam w mc w wieku 20 lat I gra mi się przyjemnie z każdym dopóki nie jest żebrzący dzieckiem albo oszustem.
Odpisz
7 stycznia 2021, 00:46
@Lorebreaker: jeste oszuste
Odpisz
7 stycznia 2021, 00:48
@ArthurMorgan: ej ludzie jak będzie 69 w górę to nie dawajcie już strzalek
Odpisz
7 stycznia 2021, 02:14
@Foxelo: Coś się pewnym osobom pokiełbasiło
Odpisz
7 stycznia 2021, 12:54
@ArthurMorgan: Nie sądziłem że dostanę taki pozytywny odzew dziękuję.
Odpisz
7 stycznia 2021, 02:30
Odpisz
Edytowano - 6 stycznia 2021, 10:19
Zapomniałem przeczytać nazwy grupy
Odpisz
7 stycznia 2021, 00:48
same XD
Odpisz
6 stycznia 2021, 11:11
Nie rozumiem przekonania niektórych ludzi, jak to w pierwszym komentarzu. To taka osoba ma ciągle się uczyć i czytać książki, bez ani jednej minuty na relaks?
Odpisz
6 stycznia 2021, 14:23
dla mnie ten "dorosły" to typowy boomer, dla których dzieciaki powinny się ciągle uczyć a nie mogą się zrelaksować, czego nie mogę pojąć
Odpisz
6 stycznia 2021, 09:59
Polać mu! A nie, zaraz...
Odpisz
6 stycznia 2021, 14:21
@PolskiHetzer: polejmy mu colę, zasłużył
Odpisz
6 stycznia 2021, 13:04
aż chce się o tagować @cenzura się zesrała
Odpisz
6 stycznia 2021, 12:45
Ktoś: wSzYsTkIe DzIeCi Są ZuE
Człowiek kultury Filip:
Odpisz
6 stycznia 2021, 12:25
Chłopak w tym wieku mądrzejszy od większość "DoRoSłYcH"
Odpisz
6 stycznia 2021, 12:18
Chciałbym być taki cool jak filip
Odpisz