Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar lukiracing

13 sierpnia 2021, 02:04

To były piękne czasy

Avatar kololololo

21 maja 2021, 07:28

Pamiętam, mam i psp i psv

Avatar BartWolf18

14 maja 2021, 09:34

Dalej gram na PSP.

Avatar Wonzajente

12 kwietnia 2021, 10:33

PSP jest starsze niż ja ale dzięki bratu pamiętam to

Avatar czlowiekjasiolec

18 stycznia 2021, 12:50

Pamiętam jak chyba w 3 trzeciej klasie mój kolega przynósł to do szkoły i grał na tym w jakąś grę Star Wars

Avatar Nihiroki

6 stycznia 2021, 21:54

Kto grał na PSP w Bombermana???

Avatar PeteUwU

7 stycznia 2021, 01:29

@Nihiroki: Ja

Avatar MaslanyChleb

7 stycznia 2021, 00:42

Yes

Avatar Serniczek18k

6 stycznia 2021, 19:14

Pamiętam i dalej mam

Avatar Serniczek18k

6 stycznia 2021, 19:14

@Serniczek18k: w sumie to dalej na niej gram

Avatar Nihiroki

6 stycznia 2021, 21:54

@Serniczek18k: Ja też nadal mam ale wczoraj mi się popsuł :(((

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 6 stycznia 2021, 18:14

Ach jak ja pamiętam te grę ona się nazywała chyba "Loco Roco" i jeszcze była jedna gierka co się takie małpy łapie czy coś

Avatar Pixelchu

6 stycznia 2021, 16:24

DS lepsze, tu kosz na czerwone \____/

Avatar Anonimowygosc

7 stycznia 2021, 00:27

@Pixelchu: nintendo masterrace

Avatar Sarasya

6 stycznia 2021, 15:21

Reksio,koziołek matołek,krecik,sąsiedzi tom i jerry aaaaa chcę tam wrócić

Avatar Knietjan

Edytowano - 6 stycznia 2021, 15:16

Ahhhh to bylo coś
Clank, rachet, Dexter, NFS, sezon na misia, auta, Ben 10 alien force i wiele innych
Ahhhh tyle pięknych wspomnień, tyle setek a nawet tysięcy godzin najlepszej zabawy ah PSP było MISTRZOSTWSKIE
Nawet miałem dokładnie taki sam model jak ten
Szkoda tylko że pewnego dnia podczas gry w Ratchet i Clank siadł mi kompletnie nadle się zrobił czarny ekran i już nigdy nie włączył mimo ładowań, na szczęście jestem teraz starszy i ostatnio je znalazłem i chyba oddam je do naprawy

Avatar Sharlatan

6 stycznia 2021, 13:10

Czekaj, to już staroć?

Avatar Damianito

6 stycznia 2021, 13:24

@Sharlatan: PSP ma już 15 lat, więc tak to już starość.

Avatar BloodWarsKing

6 stycznia 2021, 14:41

@Damianito: Jezu... Serio? Czuję się staro.
Kiedyś to było. Daxter, R&C, LBP... A nie czekaj. *Wyciagą psp z szafki* Nadal jest *puścić mt z Daxtera*

Avatar SWINIA_

6 stycznia 2021, 13:34

PATA PATA PATA POOOON

Avatar AhmedMufasa

6 stycznia 2021, 14:38

@SWINIA_: PON PON PATA PON

Avatar AhmedMufasa

6 stycznia 2021, 14:39

@AhmedMufasa: ✖️✖️🟪✖️

Avatar Xavier12

6 stycznia 2021, 13:23

Ah, mój ojciec mi kiedyś pożyczył i jako że jestem wielkim fanem serii Uncharted to zagrałem sobie w Uncharted: Złota Otchłań. To była super gra, ale nigdy jej nie skończyłem. Fajnie wykorzystali ten ekran dotykowy co był z tyłu Ps vity, tego się używało do oglądania artefaktów, trzeba było je czyścić, w odróżnieniu od pozostałych gier z serii. Strzelanie też było dobre ale z grantami był problem, często rzucały się pod nogi itd. Dobre czasy.

Avatar JustinekFilmsYT

6 stycznia 2021, 13:36

@Xavier12: to jest psp a nie vita

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Rel

Ch-chesz wyparować...?

Co za przypadek

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Przypałowo

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka