Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Równi i równiejsi
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 stycznia 2021, 00:28
Czy tylko według mnie robienie większości powstań w Polsce było bardzo głupie?
Odpisz
7 stycznia 2021, 00:45
Sądząc po historii powstań nie tylko u nas to generalnie to tak rzadko aię udawały, dużo osób traciło życie, represje często dobijały niedobitki ale jak się udały to bardzo często zmieniały bieg historii i nadawały światu nowy kurs.
Odpisz
7 stycznia 2021, 00:48
Odpowiadając na twoje pytanie. Osobiście musielibyśmy być w skórze tych osób iż stwierdziły że walka z liczniejszym i lepiej uzbrojonym teoretycznie wrogiem jest dobrym pomysłem. Musieli być na tyle zdesperowani że.było to jedyne wyjście a też wtamtych czasach rozwiązania siłowe były "lepsze". Szczerze uważam że nie ale nie jestem znawcą jest to .oja skromna opinia
Odpisz
7 stycznia 2021, 00:52
@Kaczkodon: Jak masz mniej ludzi, którzy w dodatku są nie wyszkoleni w dodatku dużo gorsze wyposażenie i jeżeli nie jest to pierwsze powstanie i dobrze wiesz co się stanie jak przegrasz to chyba nie chcesz walczyć
Odpisz
7 stycznia 2021, 00:56
"pa tera wyjdzie"- powiedzieli powstańcy i ruszyli ku polu bitwy
Odpisz
Edytowano - 7 stycznia 2021, 01:00
@Kaczkodon: No przed warszawskim było "Mati pa tera..." xD
Odpisz
7 stycznia 2021, 10:28
No, ale to nie tak że oni myśleli racjonalnie. Po prostu chcieli bić Niemca po hełmie i to robili.
Odpisz
11 stycznia 2021, 20:24
Aj tam, takie powstanie kościuszkowskie, listopadowe czy galicyjskie dobre były
Odpisz
Edytowano - 7 stycznia 2021, 00:41
I ten jeden rosyjski sędzia:
-Снова тy ?
Odpisz