Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Wonzajente

12 kwietnia 2021, 08:18

Ja mam tak samo oprócz przynoszenia. Sam muszę przychodzić

Avatar starmagedon

10 stycznia 2021, 09:01

Polski r00dzic: "Odejdź, że no od tego kąkutra i usiądź do stołu jak cywilizowany człowiek."

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar Konto_nieusuniete

21 stycznia 2021, 18:40

@Maly_modelarz15: Wpi.....a się do domu bez zaprosze i nie można powiedzieć żeby spi.....ał

Avatar Maly_modelarz15

21 stycznia 2021, 19:28

@Konto_nieusuniete: ej no trochę asertywności
to nie jest na miejscu z jej strony

Avatar Nejle

13 stycznia 2021, 01:05

Tymczasem mój ojciec, kiedy ja nie chcę wyjść do gości bo np źle się czuje: "Bydło nie człowiek, ku**a wariata z siebie robić, do ludzi nie wychodzić tylko cudować bo coś się we łbie umaniło, nienormalne jakieś, ku**a wstydziłabyś się"

Avatar Sebzer

10 stycznia 2021, 13:16

do mnie dzisiaj stara wbiła i znowu w liczbie mnogiej do mnie mówi o siostrze, że wyłączy nam internet jak nie przestaniemy ciągle tylko przed tymi telefonami siedzieć i nie zrobimy czegoś innego a nie w kółko to samo.

Od 2 tygodni kilka godzin dziennie uczę się do matur korzystając z internetu i jak wchodziła to powiedzieć to też to robiłem.

a siostra to wiadomo cały czas NIC ABSOLUTNE NIC nie robi tylko scrolluje internety, w domu nie pomaga ale to mi się obrywa temu kto we wszystkim zawsze pomaga w domu :)

Zajebiście się cieszę, że to ostatni rok szkolny i moge się wyprowadzić i chyba tak zrobie bo już nie wytrzymuje w tej rodzince.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Lord_Endless

11 stycznia 2021, 16:10

@Sebzer: Czyli jesteś do przodu z planami.

Avatar Sebzer

12 stycznia 2021, 01:17

Avatar wikto4

11 stycznia 2021, 20:53

Wholsom

Avatar ponis

11 stycznia 2021, 17:52

to jest słodkie niczym ten kot

Avatar Ouime

11 stycznia 2021, 17:06

gdyby każdy rodzic taki był świat byłby piękny i wspaniały

Avatar Jakut484

11 stycznia 2021, 15:47

dlaczego ja tak nie mam?

Avatar Kvack

Edytowano - 11 stycznia 2021, 13:56

*płacze, bo zawsze miał odwrotnie*

Avatar Matizkk

11 stycznia 2021, 12:20

I cyk do folderu *Blessed images*

Avatar YTFireLordYT

11 stycznia 2021, 12:19

Popłakałem się na myśl o takiej sytuacji 😥😪

Avatar NormalnyCzlowiek

10 stycznia 2021, 09:01

Komiks spoko, taki wholesome, ale za tytuł to bym zaj...ł

Avatar starmagedon

10 stycznia 2021, 09:03

@NormalnyCzlowiek: Podejście ostrożne, aczkolwiek nijako potwierdza, że OP ukradł, ale nie wie skąd.

Avatar
Trucizna

11 stycznia 2021, 10:35

@NormalnyCzlowiek: Jaki był tytttuł?

Avatar NormalnyCzlowiek

11 stycznia 2021, 10:35

jak było to pogadajmy

Avatar
TheHackerGames

Edytowano - 11 stycznia 2021, 10:48

@NormalnyCzlowiek: "Jak byo to pogadajmy"

Avatar Loginamika04

11 stycznia 2021, 10:27

Ja: Idealny ojciec nie ist... *widzę tego mema*

Też ja: O k...a jak

Avatar kacperro520

10 stycznia 2021, 19:18

Avatar IgiPolski

10 stycznia 2021, 14:49

Poezja.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Rel

A, okej

Nieuczciwa ocena

Nigdy na to nie wpadną

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka