Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kaczkodon

7 stycznia 2021, 00:37

Wyobraźcie sobie jak drogie musiały być bomby w Japonii że samolot plus pilot był się bardziej opłacalny.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 9 stycznia 2021, 14:07

@Kaczkodon: Nie wiem czy sarkazm czy nie, ale u nich to kwestia honorowa polegnąć w walce niż wrócić jako przegrany i być poniżanym przez resztę życia

Avatar Osa0704

9 stycznia 2021, 15:27

@Kaczkodon: By rozwalić statek bombą było trzeba w niego trafić a Japonia odczuwała już wtedy braki w pilotach i bombardierach zdolnych trafić w cel. Całym samolotem potrafi trafić każdy nowicjusz co udowodnili 11 września

Avatar Kaczkodon

10 stycznia 2021, 13:52

@Osa0704: Oni, z tego co sam czytałem to zrzucali bombę (trafił czy nie to tam różnie) a potem sami wlatywali w mniej opancerzoną jednostkę bądz taką, której wykluczenie chodzby na dzień da efekty. Bo pilot i samolot który wykluczał statek i mógł teoretycznie pozbawić życia załogę jednostki to "opłacalna tranzakcsja"

Avatar Kaczkodon

10 stycznia 2021, 14:01

Też jeden pilot i samolot, a wykluczenie jednostki morskiej i zabicie chodzby trochę załogi jest w jakiś sposób opłacalne. Dodam ogólnie że samolot jest napakowanym paliwem wielkim kawałkiem lecącym ze spora prędkością, więc miał w sobie niszczycielski potencjał. Z tego co wiem to najczęsciej wykorzystywano A6M7

Avatar
bylojuz12

6 stycznia 2021, 23:56

Wonder woman

Avatar WielkiSpod

7 stycznia 2021, 09:41

*Wonder Man

Avatar
Konto usunięte

7 stycznia 2021, 00:19

To chyba dobrze, bo gdyby miał samolot to by zniszczył lotnisko

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Północne Węgry

A, okej

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Jeszcze jak

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka