Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kasiakiku

4 września 2016, 11:04

ja nim jestem...

Avatar QueenBlood

12 lipca 2016, 20:18

Przynajmniej nie jestem ruda...

Avatar WaterFlow

16 stycznia 2016, 17:35

I to ja nim jestem..

Avatar DzuliaJu

19 października 2014, 20:09

ja jestem :C

Avatar PaniKanapka

2 sierpnia 2014, 10:06

ja :C

Avatar Sennik123

28 grudnia 2013, 19:17

to musi być photoshop, bo rudy ma przyjaciół :D

Avatar Piotr99

28 grudnia 2013, 19:37

@Sennik123: u kotów działa to trochę inaczej.

Avatar Sennik123

28 grudnia 2013, 19:41

@Piotr99: a skąd wiesz?? jesteś kotem ^^

Avatar wera24051998

28 grudnia 2013, 20:00

@Sennik123: co wy od rudych chcecie??? Sa tak samo normalni jak inni...

Avatar Piotr99

28 grudnia 2013, 20:17

@wera24051998: Mówisz tak bo jesteś ruda.

Avatar wera24051998

28 grudnia 2013, 20:22

@Piotr99: nie xD

Avatar
Konto usunięte

28 grudnia 2013, 21:56

@wera24051998: Tak sobie wmawiaj: ''nie mam rudych włosów tylko kasztanowe, tak kasztanowe'':D

Avatar Peter_PL

29 grudnia 2013, 09:21

ktez jesteś rudą dziewczyną bo użyłeś słowa kasztanowe

Avatar wera24051998

29 grudnia 2013, 11:23

jestem blondynką :/ xD

Avatar dawuszka

13 kwietnia 2014, 19:34

@wera24051998: zgadzam się

Avatar
heroes10

29 grudnia 2013, 15:43

To wy...

Avatar
Konto usunięte

28 grudnia 2013, 19:48

Jakbym widział siebie D:

Avatar wera24051998

28 grudnia 2013, 19:58

ehh... ja tez... ;-;

Avatar
Konto usunięte

28 grudnia 2013, 20:23

@wera24051998: Wszyscy tutaj to wyrzutki! Łączmy się w bólu... ;-;

Avatar wera24051998

28 grudnia 2013, 20:26

oj, prawda... ;-;

Avatar tomyslaw

28 grudnia 2013, 20:22

ja jestem w klasie wyrzutkiem

Avatar
Konto usunięte

28 grudnia 2013, 19:24

To ja.

Avatar sectus

28 grudnia 2013, 18:37

to ja

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przerwa na herbatkę

Mało znany szczegół

Stany w pigułce

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Dwa oblicza

Wina kreskówek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka