Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Pozdrawiam świetliki
Młodzi gniewni
Frustrujące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 października 2016, 17:34
Piłka wyszła za linię, nawet się pofatygowałem i zrobiłem screena:
Odpisz
Edytowano - 20 października 2016, 17:36
@Pluumek: EDIT: Wiem że trochę małe ale widać.
Odpisz
27 stycznia 2015, 23:19
to się nazywa "perfect"
Odpisz
4 stycznia 2015, 09:53
z autu
Odpisz
2 kwietnia 2014, 18:12
Nie ma gola !!!
Odpisz
27 grudnia 2013, 22:06
pilka wyszla za linie
Odpisz
28 grudnia 2013, 18:09
@sectus: popieram cie piłka rzeczywiście wyszła
Odpisz
28 grudnia 2013, 18:10
@sectus: no
Odpisz
28 grudnia 2013, 18:55
@sectus: Chciałem to npisac xdd
Odpisz
28 grudnia 2013, 20:00
@sectus: Sędzia i tak by zaliczył, bo inaczej kibice by go chyba zabili.
Odpisz
Edytowano - 28 grudnia 2013, 20:07
@Omeg12: no w sumie racja
Odpisz
28 grudnia 2013, 22:40
@sectus: Nie , piłka nie wyszła całym obwodem więc bramka zdobyta jak najbardziej prawidłowo
Odpisz
28 grudnia 2013, 22:50
@hobo10: przyjrzyj sie dokladnie... wyszla cala...
Odpisz
29 grudnia 2013, 10:14
@sectus: nie przekroczyła lini całym obwodem
Odpisz
29 grudnia 2013, 12:34
@Omeg12: To nie ma znaczenia, zasady to zasady, a nie widzimisię kibiców... Druga drużyna też ich ma!
Odpisz
29 grudnia 2013, 12:33
był aut bramkowy!!!
Odpisz
29 grudnia 2013, 00:13
Wtf? Omg. Lol!
Odpisz
28 grudnia 2013, 22:54
Piękny strzał.
5/5
Odpisz
28 grudnia 2013, 22:47
Wyszła !
Odpisz
28 grudnia 2013, 22:45
Ktoś wie jaki to mecz ????
Odpisz
28 grudnia 2013, 22:44
wow
Odpisz
28 grudnia 2013, 20:57
Piłka za linią. Jeżeli ten sędzia to zaliczył to chyba boi się kibiców.
Odpisz
28 grudnia 2013, 20:32
wyszła, ale i tak wielki szacun
Odpisz
28 grudnia 2013, 19:53
ładny gol z autu - ale historia zna lepsze wałki np. jak Wawrzyniak nie tak dawno robił wrzutkę wślizgiem to piłka była dobry metr za linią. W 2002 na MŚ koreańczyk też podobnie wyciągnął i Włochy odpadły z turnieju
Odpisz
28 grudnia 2013, 18:03
niezłe :D :D :D
Odpisz