Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Pluumek

20 października 2016, 17:34

Piłka wyszła za linię, nawet się pofatygowałem i zrobiłem screena:

Avatar Pluumek

Edytowano - 20 października 2016, 17:36

@Pluumek: EDIT: Wiem że trochę małe ale widać.

Avatar martynasiejko

27 stycznia 2015, 23:19

to się nazywa "perfect"

Avatar Macio720

4 stycznia 2015, 09:53

z autu

Avatar max1234

2 kwietnia 2014, 18:12

Nie ma gola !!!

Avatar sectus

27 grudnia 2013, 22:06

pilka wyszla za linie

Avatar BloodyBunny

28 grudnia 2013, 18:09

@sectus: popieram cie piłka rzeczywiście wyszła

Avatar Smoku3000

28 grudnia 2013, 18:10

@sectus: no

Avatar Karso21Respawn

28 grudnia 2013, 18:55

@sectus: Chciałem to npisac xdd

Avatar Omeg12

28 grudnia 2013, 20:00

@sectus: Sędzia i tak by zaliczył, bo inaczej kibice by go chyba zabili.

Avatar sectus

Edytowano - 28 grudnia 2013, 20:07

@Omeg12: no w sumie racja

Avatar hobo10

28 grudnia 2013, 22:40

@sectus: Nie , piłka nie wyszła całym obwodem więc bramka zdobyta jak najbardziej prawidłowo

Avatar sectus

28 grudnia 2013, 22:50

@hobo10: przyjrzyj sie dokladnie... wyszla cala...

Avatar rataj

29 grudnia 2013, 10:14

@sectus: nie przekroczyła lini całym obwodem

Avatar Daewoo

29 grudnia 2013, 12:34

@Omeg12: To nie ma znaczenia, zasady to zasady, a nie widzimisię kibiców... Druga drużyna też ich ma!

Avatar Daewoo

29 grudnia 2013, 12:33

był aut bramkowy!!!

Avatar kubbas2

29 grudnia 2013, 00:13

Wtf? Omg. Lol!

Avatar
Konto usunięte

28 grudnia 2013, 22:54

Piękny strzał.
5/5

Avatar dolares97

28 grudnia 2013, 22:47

Wyszła !

Avatar daniel98xd

28 grudnia 2013, 22:45

Ktoś wie jaki to mecz ????

Avatar daniel98xd

28 grudnia 2013, 22:44

wow

Avatar
Konto usunięte

28 grudnia 2013, 20:57

Piłka za linią. Jeżeli ten sędzia to zaliczył to chyba boi się kibiców.

Avatar Baca_online

28 grudnia 2013, 20:32

wyszła, ale i tak wielki szacun

Avatar lordzi

28 grudnia 2013, 19:53

ładny gol z autu - ale historia zna lepsze wałki np. jak Wawrzyniak nie tak dawno robił wrzutkę wślizgiem to piłka była dobry metr za linią. W 2002 na MŚ koreańczyk też podobnie wyciągnął i Włochy odpadły z turnieju

Avatar skipperka111

28 grudnia 2013, 18:03

niezłe :D :D :D

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar AliiG
Dodane przez: AliiG

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Pozdrawiam świetliki

Młodzi gniewni

Frustrujące

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka