memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
Edytowano - 8 stycznia 2021, 16:45
Tymczasem Polska odpi.....ająca maniane systematycznie od pięciu lat.
Odpisz
8 stycznia 2021, 16:51
@Kapitalista: Rzekłbym, że dwudziestu, ale młody jestem, życia nie znam.
8 stycznia 2021, 16:52
@WielkiSpod: Zawsze było ...jowo ale teraz spadamy szybciej niż kurs rubla.
8 stycznia 2021, 17:54
@Kapitalista: you ugly
8 stycznia 2021, 17:58
@Kapitalista: z takim podejściem nigdy nie będzie dobrze
8 stycznia 2021, 21:48
To czekaj może tak. "Jest zajebiście" Widzisz jakąś poprawę? Nie? Ja też.
10 stycznia 2021, 13:03
@Kapitalista: polska odpi.....a zawsze kiedy jest państwem bo jak jest okupacja to potrafią się Polacy zebrać zrobić powstania ale jak juz się uwolnią to mają w dopiero państwo
10 stycznia 2021, 19:40
@Xgamer: nowe kieleckie
10 stycznia 2021, 13:46
Ja nie śpię... Ale nie czekam aż coś się odwalli w Ameryce, tylko mam chyba problemy ze snem. Albo rozje*bany zegar biologiczny...
10 stycznia 2021, 17:37
@Figarus: no ja na przykład nie śpię 3,4 dni i później odsypiam 20 godzin
10 stycznia 2021, 12:53
164-0 Bardzo dobrze ocwniany mem, przyznam
10 stycznia 2021, 13:45
już 218-0
10 stycznia 2021, 15:17
@IntroQWERTYk: Przez jakąś mende mamy 258-1
Dołącz screena
Komentarze
OdświeżEdytowano - 8 stycznia 2021, 16:45
Tymczasem Polska odpi.....ająca maniane systematycznie od pięciu lat.
Odpisz
8 stycznia 2021, 16:51
@Kapitalista: Rzekłbym, że dwudziestu, ale młody jestem, życia nie znam.
Odpisz
8 stycznia 2021, 16:52
@WielkiSpod: Zawsze było ...jowo ale teraz spadamy szybciej niż kurs rubla.
Odpisz
8 stycznia 2021, 17:54
@Kapitalista: you ugly
Odpisz
8 stycznia 2021, 17:58
@Kapitalista: z takim podejściem nigdy nie będzie dobrze
Odpisz
8 stycznia 2021, 21:48
To czekaj może tak.
"Jest zajebiście"
Widzisz jakąś poprawę?
Nie?
Ja też.
Odpisz
10 stycznia 2021, 13:03
@Kapitalista: polska odpi.....a zawsze kiedy jest państwem bo jak jest okupacja to potrafią się Polacy zebrać zrobić powstania ale jak juz się uwolnią to mają w dopiero państwo
Odpisz
10 stycznia 2021, 19:40
@Xgamer: nowe kieleckie
Odpisz
10 stycznia 2021, 13:46
Ja nie śpię... Ale nie czekam aż coś się odwalli w Ameryce, tylko mam chyba problemy ze snem. Albo rozje*bany zegar biologiczny...
Odpisz
10 stycznia 2021, 17:37
@Figarus: no ja na przykład nie śpię 3,4 dni i później odsypiam 20 godzin
Odpisz
10 stycznia 2021, 12:53
164-0
Bardzo dobrze ocwniany mem, przyznam
Odpisz
10 stycznia 2021, 13:45
już 218-0
Odpisz
10 stycznia 2021, 15:17
@IntroQWERTYk: Przez jakąś mende mamy 258-1
Odpisz