Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
Niegrzeczny Oskarek
Ostry ten sędzia
Jakby trochę nie fair
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 września 2021, 15:24
Puszczam kabarety
Odpisz
27 lipca 2017, 03:52
Sylwester u Andrzeja Dudy (^_・)
Odpisz
10 lutego 2017, 18:37
TVP... czemu? BO NIE BĘDZIE 3 GODZIN REKLAM
Odpisz
31 grudnia 2013, 18:29
ja Polsat będę oglądać
Odpisz
7 lutego 2015, 15:03
i ogaldaj reklamy
Odpisz
4 lipca 2014, 09:54
polsat
Odpisz
1 stycznia 2014, 17:13
wybieram TVN
Odpisz
31 grudnia 2013, 19:27
A co jak ktoś bierze TVN? :D
Odpisz
31 grudnia 2013, 17:30
disko sylwester z dwójką? żeby to były lata 80' to ok...
Odpisz
31 grudnia 2013, 12:58
ja oglądam 2
Odpisz
31 grudnia 2013, 17:07
@marina3033: Ja też c:
Odpisz
31 grudnia 2013, 17:30
@Zwierzakowa: to super
Odpisz
31 grudnia 2013, 16:58
Będę expić...
Odpisz
31 grudnia 2013, 16:28
Polsat najlepszy XD
Odpisz
31 grudnia 2013, 16:16
Ja bym wzięła.... TVN xD
Odpisz
31 grudnia 2013, 12:49
wszystkim jejowiczom życzę wystrzałowego Sylwestra i szczęśliwego Nowego Roku
Odpisz
31 grudnia 2013, 12:51
@MrocznyWilk: nawzajem
Odpisz
31 grudnia 2013, 15:56
@MrocznyWilk: ja tobie też życzę bombowego sylwestra i szczęśliwego Nowego Roku
Odpisz
Edytowano - 31 grudnia 2013, 16:06
@MrocznyWilk: dziękuję wszystkim i po plusie
Odpisz
31 grudnia 2013, 15:54
Jeśli nie odliczacie z Krzyśkiem Ibiszem to*** nie sylwester
Odpisz
31 grudnia 2013, 14:54
Znając Polsat jakieś pięć minut przed nowym rokiem włączą reklamy
Odpisz
31 grudnia 2013, 15:20
@Fistaszek_PL:
10
9
8
7
6
5
4
3
2
REKLAMA
Odpisz