No a po co się tam chodzi?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Za co ta premia
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Powodzenia
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 stycznia 2023, 21:59
Klondiki. KURDE KLONDIKI.
Odpisz
20 stycznia 2021, 23:39
Klondiki? Nie wierzę, że to przeszło na główną. Chyba, że to jakaś pozycja z sekretnego menu...
Odpisz
20 stycznia 2021, 16:39
Jakie klondiki? Chyba klopsy jeśli już mówimy o jedzeniu w ikei
Odpisz
20 stycznia 2021, 20:40
hot dogi za złotówkę
Odpisz
Edytowano - 20 stycznia 2021, 17:34
Ja do Ikei chodzę, żeby grać w chowanego
Odpisz
20 stycznia 2021, 19:47
@Zielona_Jaszczurka: z Panem z numerem 3008 ?
Odpisz
20 stycznia 2021, 20:37
@SowieckiElf: Chyba nie kojarzę mema. Ale możesz mi wytłumaczyć
Odpisz
20 stycznia 2021, 19:46
Ja chodzę do Ikei by pobawić się z SCP 3008
Odpisz
20 stycznia 2021, 19:38
Było
Odpisz
20 stycznia 2021, 19:19
I baloniki
Odpisz
20 stycznia 2021, 17:26
Rzecz którą każdy robi gdy pojedzie do Ikei
Odpisz
20 stycznia 2021, 17:16
Nigdy nie byłem w Ikei, ale moja nauczycielka rosyjskiego przynosiła i rozdawała w klasie. W sumie nie wiem, gdzie te 2 ołówki, ale wiem, że dostałem je
Odpisz
17 stycznia 2021, 10:58
Brałem je garściami. Z Castoramy też brałem.
Odpisz
17 stycznia 2021, 16:38
Ja kolekcjonowałem ze wszystkich budowlanych, najwięcej miałem z BRW
Odpisz
20 stycznia 2021, 16:25
moj kolega zbiera ołówki z różnych marketów budowlanych, ma ich ponad 1300
Odpisz
20 stycznia 2021, 16:22
można też chodzić, bo się tam pracuje na 3 zmiany..
Odpisz
17 stycznia 2021, 13:11
Ja tam chodzę demony przyzywać
Odpisz
20 stycznia 2021, 16:19
@Kanda: i przez takich jak ty ja mam robotę
Odpisz
20 stycznia 2021, 16:01
A ja tam chodzę po tanie i dobre hot dogi
Odpisz
17 stycznia 2021, 11:13
Zawsze kiedy idę do ikei to mówię sobie, że niema czasu na klopsiki (polecam wege) a kończy się jak zawsze
Odpisz
17 stycznia 2021, 11:04
A ja chodzę tam po te pyszne lody z automatu " >
Odpisz