Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Ronan

19 stycznia 2023, 21:59

Klondiki. KURDE KLONDIKI.

Avatar Wilczyca7

20 stycznia 2021, 23:39

Klondiki? Nie wierzę, że to przeszło na główną. Chyba, że to jakaś pozycja z sekretnego menu...

Avatar
Konto usunięte

20 stycznia 2021, 16:39

Jakie klondiki? Chyba klopsy jeśli już mówimy o jedzeniu w ikei

Avatar Kvack

20 stycznia 2021, 20:40

hot dogi za złotówkę

Avatar Zielona_Jaszczurka

Edytowano - 20 stycznia 2021, 17:34

Ja do Ikei chodzę, żeby grać w chowanego

Avatar SowieckiElf

20 stycznia 2021, 19:47

@Zielona_Jaszczurka: z Panem z numerem 3008 ?

Avatar Zielona_Jaszczurka

20 stycznia 2021, 20:37

@SowieckiElf: Chyba nie kojarzę mema. Ale możesz mi wytłumaczyć

Avatar SowieckiElf

20 stycznia 2021, 19:46

Ja chodzę do Ikei by pobawić się z SCP 3008

Avatar
Konto usunięte

20 stycznia 2021, 19:38

Było

Avatar Rddxrete

20 stycznia 2021, 19:19

I baloniki

Avatar ho226

20 stycznia 2021, 17:26

Rzecz którą każdy robi gdy pojedzie do Ikei

Avatar RoyalPigeon

20 stycznia 2021, 17:16

Nigdy nie byłem w Ikei, ale moja nauczycielka rosyjskiego przynosiła i rozdawała w klasie. W sumie nie wiem, gdzie te 2 ołówki, ale wiem, że dostałem je

Avatar
Konto usunięte

17 stycznia 2021, 10:58

Brałem je garściami. Z Castoramy też brałem.

Avatar Towarzysz777

17 stycznia 2021, 16:38

Ja kolekcjonowałem ze wszystkich budowlanych, najwięcej miałem z BRW

Avatar kabum957

20 stycznia 2021, 16:25

moj kolega zbiera ołówki z różnych marketów budowlanych, ma ich ponad 1300

Avatar Dr4g0n_PL

20 stycznia 2021, 16:22

można też chodzić, bo się tam pracuje na 3 zmiany..

Avatar Kanda

17 stycznia 2021, 13:11

Ja tam chodzę demony przyzywać

Avatar Dziwak

20 stycznia 2021, 16:19

@Kanda: i przez takich jak ty ja mam robotę

Avatar Pan_Schaboszczak

20 stycznia 2021, 16:01

A ja tam chodzę po tanie i dobre hot dogi

Avatar Bio_Jogurt

17 stycznia 2021, 11:13

Zawsze kiedy idę do ikei to mówię sobie, że niema czasu na klopsiki (polecam wege) a kończy się jak zawsze

Avatar
Konto usunięte

17 stycznia 2021, 11:04

A ja chodzę tam po te pyszne lody z automatu " >

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ładne rzeczy

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Za co ta premia

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Powodzenia

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka