Wiecie co? Z jednej strony to dobre narzędzie do zwalczania foliarzy oraz innej maści treści zakłamanych. Z drugiej strony to straszne narzędzie ***, które może się stać narzędziem do cenzurowania internetu i jego kontroli, a my tego nie chcemy.
Więc wniosek jest taki, że nie warto pomagać tym, którzy mają zamiar Ciebie ograniczać.
Taaak, bo demokracja to ustrój, gdzie (demokratycznie wybranego) przeciwnika się "j...." (a on ma "wypi.....ać"). Nie widzę nic wyjątkowego ani postępowego w ośmiu gwiazdach, oprócz tego, że są po prostu wyjątkowo chamskie i używa ich strona "postępowa" (mimo, że oznacza to raczej cofnięcie się w postępie). Ostatnimi czasy obserwujemy niestety wulgaryzację debaty publicznej. Apeluję, by zachowywać się jak przystało na istoty z RiGCzem, a nie jak zwierzęta.
@Wilhelm_II_Hohenzollern: Pomysł jest koszmarny. Co będziesz wklejał tam każdy profil yt na którym np. Szkalują braci Golec? Czy może będziemy wpisywać każdą stronę z newsami, bo większość z nich żeruje na fakeach o gwiazdach?
No tak. Zawsze trochę mniej tego badziewia. Pomyśl sobie jak takie coś osłabiłoby antyszczepionkowców, plaskoziemców itp.
Jakby każda strona dostawała kary za fake newsy to w końcu przestali by je wstawiać, co uczyniłoby internet najlepszym źródłem informacji
Już nie wspominając jakim absurdum to jest to wystarczyłoby mieć firmę zarejestrowaną za granicą czy zrobić jeszcze jakiś inny wałek i Polski rząd ma gowno do gadania. + Kto by za to płacił? Dziura budżetowa rośnie, ceny i podatki rosną... Super moment na tworzenie takiej pierdoły
Komentarze
Odśwież19 kwietnia 2021, 09:26
Odpisz
18 stycznia 2021, 13:31
jeden wielki fake news
Odpisz
18 stycznia 2021, 11:00
zgłosiłem to xD
Odpisz
18 stycznia 2021, 09:21
Wiecie co? Z jednej strony to dobre narzędzie do zwalczania foliarzy oraz innej maści treści zakłamanych. Z drugiej strony to straszne narzędzie ***, które może się stać narzędziem do cenzurowania internetu i jego kontroli, a my tego nie chcemy.
Więc wniosek jest taki, że nie warto pomagać tym, którzy mają zamiar Ciebie ograniczać.
Odpisz
18 stycznia 2021, 10:22
@Lord_Endless: w sensie i tak całość może się skończyć w sądzie, gdzie macki PiS (jeszcze) nie sięgają.
Odpisz
18 stycznia 2021, 09:25
***** *** i *** (pis i tvp jak coś)
Odpisz
18 stycznia 2021, 10:04
Taaak, bo demokracja to ustrój, gdzie (demokratycznie wybranego) przeciwnika się "j...." (a on ma "wypi.....ać"). Nie widzę nic wyjątkowego ani postępowego w ośmiu gwiazdach, oprócz tego, że są po prostu wyjątkowo chamskie i używa ich strona "postępowa" (mimo, że oznacza to raczej cofnięcie się w postępie). Ostatnimi czasy obserwujemy niestety wulgaryzację debaty publicznej. Apeluję, by zachowywać się jak przystało na istoty z RiGCzem, a nie jak zwierzęta.
Odpisz
18 stycznia 2021, 09:50
xD
Odpisz
18 stycznia 2021, 09:36
Spoiler: nie zareagują.
Odpisz
17 stycznia 2021, 11:21
Zgłoszę tą strone zobaczymy co sie stanię
Odpisz
17 stycznia 2021, 13:10
@minom321: I coś się stało?
Odpisz
17 stycznia 2021, 14:56
nic bo strone nie pozwala mi
Odpisz
17 stycznia 2021, 11:16
Na papierze pomysł takiej strony jest świetny, ale wszyscy wiemy jak to PiS wykorzysta
Odpisz
17 stycznia 2021, 12:03
@Wilhelm_II_Hohenzollern: Pomysł jest koszmarny. Co będziesz wklejał tam każdy profil yt na którym np. Szkalują braci Golec? Czy może będziemy wpisywać każdą stronę z newsami, bo większość z nich żeruje na fakeach o gwiazdach?
Odpisz
Edytowano - 17 stycznia 2021, 12:12
No tak. Zawsze trochę mniej tego badziewia. Pomyśl sobie jak takie coś osłabiłoby antyszczepionkowców, plaskoziemców itp.
Jakby każda strona dostawała kary za fake newsy to w końcu przestali by je wstawiać, co uczyniłoby internet najlepszym źródłem informacji
Odpisz
Edytowano - 17 stycznia 2021, 12:23
@Wilhelm_II_Hohenzollern: Jeszcze zabrońmy brzydko mówić i być nie miłym...
Już nie wspominając jakim absurdum to jest to wystarczyłoby mieć firmę zarejestrowaną za granicą czy zrobić jeszcze jakiś inny wałek i Polski rząd ma gowno do gadania. + Kto by za to płacił? Dziura budżetowa rośnie, ceny i podatki rosną... Super moment na tworzenie takiej pierdoły
Odpisz