Kształty ziemniak
Ciekawe, czym zapłaci
Miasto się samo nie zbuduje
Kiedyś były ładniejsze...
Spryciarz
Ciekawa historia.
Spróbuj tej sałatki, dobra jest
Ładny
Francuski czołg
Jednak nie
Nie łapię tego
Tak było, jest i będzie
Ech...
Zobacz więcej popularnych memów
Ja w sklepie: Rozmieni pani 100zł?
Kasjerka: Nie
Ja:
Komentarze
Odśwież18 stycznia, 08:57
its a skele-ton of fun
Odpisz
18 stycznia, 16:21
@Mr0czny: podchodzi do sansa z muzyką z deltarune i tańczy*
Odpisz
18 stycznia, 18:41
@Ralsei: Używa Mega Super Gaster Blastera i zruwnuje cie z powierzchni ziemi
Odpisz
18 stycznia, 14:30
Bylojuz12
Odpisz
18 stycznia, 14:14
Było sam wstawiałem
Odpisz
17 stycznia, 12:41
Nie lepiej kupić chusteczki? Taniej wyjdzie.
Odpisz
17 stycznia, 12:42
@shell232: Faktycznie, akurat mam katar.
Odpisz
17 stycznia, 12:53
@kajba: Chusteczki też można zjeść. Papier jest jadalny, ale człowiek wolno trawi celulozę.
Odpisz
17 stycznia, 12:55
@shell232: Wiem, dużo razy próbowałem.
Odpisz
17 stycznia, 13:18
@kajba: Same.
Odpisz
18 stycznia, 13:16
@shell232: Człowiek nie trawi celulozy, bo w naszym układzie trawiennym nie ma celulazy czyli enzymu trawiennego rozkładającego celulozę ;-;
Odpisz
18 stycznia, 13:26
@Alexandra_Martinovna: Dziękuje za korektę.
Odpisz
18 stycznia, 09:27
Po pracy w sklepie mogę wam powiedzieć, że w marketach kasjerzy mają nieraz zakaz rozmieniania gotówki. Mogą jedynie wysłać do punktu obsługi klienta, jeśli w sklepie taki jest.
Druga sprawa – kiedyś państwo mi zapłacili 10zł banknotem 200zł bo odesłałam ich do rozmieniania a wpunkcie obsługi była kolejka więc stwierdzili, że kupią baterię. Miałam w kasetce 50zł więc tak czy siak musieli iść do tamtej kolejki.
Prawo nie reguluje tego, czy kasjer ma mieć jak wydać, ale reguluje już to, że klient ma obowiązek zapłacić określoną kwotę
Odpisz
18 stycznia, 08:53
mi na przykład wtedy mówi że nie ma wydać
Odpisz
18 stycznia, 08:17
Ten snickers to po pieknych "udoskonaleniach" polskiego rządu bedzie kosztowal te 100 zl XD
Odpisz
17 stycznia, 12:59
Nie chwaląc się bo nie ma czym jestem kasjerem z zawodu (korona i u mnie w okolicy nie ma pracy) i jak ktoś mi tak robi to mu zabieram hajs i każe stanąć obok i czekać aż uzbieram dla niego żeby mu wydać.
Odpisz
17 stycznia, 13:36
@Sarasya: To powiedz, że po prostu nie masz czym wydać. Nie trzeba być niemiłym.
Odpisz
17 stycznia, 13:38
@TrueStoryGuy: ^ dis
Wbrew pozorom kasjer nie ma obowiązku sprzedać ci produktu jeśli nie ma fizycznie jak wydać
Odpisz
17 stycznia, 13:41
@Krzyniu: To też, ale może to powiedzieć wprost i bez żadnych niegrzeczności. Jak choćby, by klient wymienił pieniądze na drobniejsze w innej kasie lub sklepie.
Odpisz
Edytowano - 17 stycznia, 13:46
@Sarasya: ja wydaję resztę jak mam w 1,2 ,3 ,10 gr
Odpisz
17 stycznia, 14:12
@TrueStoryGuy: Ja przepraszam bardzo XD jak mówię to typa że nie mam jak wydać a ten mi daje potem batonika to jak mam zareagowac? Kasuje go i niech czeka na reszte jak bardzo do zycia potrzebowal tego batonika to klienci są hamscy wzgledem mnie nie ja wzgledem ich
Odpisz
17 stycznia, 14:20
@Sarasya: Jeśli nie rozumie to co próbujesz mu przekazać, to oczywiście jest to dość poprawne zachowanie.
Odpisz
17 stycznia, 14:22
@TrueStoryGuy: Czekaj jestem w pracy akurat na przerwie jem sobie zara ci wyślę jak wygląda mój stan kasy większość to albo 100 albo 200zl a potem sie ludzie dziwią że nie nam jak wydać
Odpisz
17 stycznia, 12:50
Jeśli nie ma ci jak wydać to i tak nic nie zrobisz mordo, ona nie ma obowiązku mieć ci jak wydać resztę
Odpisz
17 stycznia, 12:36
Odpisz