Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To będzie bolało
Niegrzeczny Oskarek
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 maja 2021, 12:13
przyda mi się
Odpisz
5 marca 2021, 13:50
trzeba jeszcze wyobrazić sobie jej twarz :)
Odpisz
Edytowano - 18 stycznia 2021, 19:08
Mi by się przydał. Zabiłbym tego patusa za co dokuczał mi całą podstawówkę. A śmierć wybrał bym mu taką: Spadnięcie z 10 piętra wierzowca i nabycie się na ogromne metrowe dildo
Odpisz
25 stycznia 2021, 11:22
@Lolicop: łooo, spokojnie
Odpisz
25 stycznia 2021, 12:55
@SleppyGulr: XD
Odpisz
18 stycznia 2021, 13:24
Jakim cudem w Death Nocie po 10 latach stałego użytku nie skończyły się kartki
Odpisz
21 stycznia 2021, 17:29
@Pabeu: kartki robią sie same
Odpisz
21 stycznia 2021, 17:45
@miska7_7:
W takim razie jak ten typ z fbi skopiował wszystkie te kartki w jedną noc
Odpisz
21 stycznia 2021, 17:48
@Pabeu: magik
Odpisz
17 stycznia 2021, 22:49
A co, jeśli istnieją kilka osób o takim imieniu i nazwisku? Będą umierać losowo czy wszyscy umrą od razu?
Odpisz
18 stycznia 2021, 12:10
@IgiPolski: musisz wiedzieć jak wygląda twarz osoby która chcesz zabić
Odpisz
18 stycznia 2021, 12:29
@IgiPolski: W chwili zapisywania należy patrzeć na twarz osoby której nazwisko zapisujesz w notesie
Odpisz
18 stycznia 2021, 13:04
@owca_z_cygarem: nie patrzeć tylko sobie wyobrazić
Odpisz
Edytowano - 18 stycznia 2021, 17:37
@IgiPolski: wyobrażasz sobie twarz osoby którą chcesz zabić, zapisujesz imię i nazwisko, po 40 sekundach ta osoba umrze na zawał serca, albo możesz napisać datę, dokładne okoliczności w jakich osoba umrze (masz na to 1,5 minuty) i jeśli wszystko zrobiłeś poprawnie, to choćby skały srały to się i tak stanie (chyba że ktoś zapisze tę samą osobę, tylko wcześniej)
Odpisz
19 stycznia 2021, 08:14
@Damond: ta ostatnia część jest nieprawdziwa bo jeżeli coś jest niemóżliwe toto się nie stanie i dana osoba poprostu umrze na zawał
Odpisz
19 stycznia 2021, 09:36
@nwmniemampomyslu: no to w anime nigdy czegoś takiego nie było i zawsze się działo tak jak było napisane w notatniku to myślałem że tak będzie
Odpisz
19 stycznia 2021, 09:41
@Damond: light to raz sprawdził w anime każąc więźniowi polecieć do Paryża i pod wieżą Eiffla popełnić samobójstwo a to wszystko miało się stać w godzinę, więzień umarł po godzinie podczas ucieczki z więzienia
Odpisz
19 stycznia 2021, 10:07
@nwmniemampomyslu: faktycznie, przypomniałeś mi o tym, kompletnie o tym zapomniałem
Odpisz
17 stycznia 2021, 22:16
Trochę zbaczam z tematu, ale co zrobilibyście z mocą takiego notesu?
Schowali go gdzieś, gdzie nikt go nie znajdzie, a może wykorzystali do własnych celów?
Bardzo ciekawią mnie wasze odpowiedzi.
Odpisz
18 stycznia 2021, 07:43
@Ignix: morawiecki
Odpisz
18 stycznia 2021, 12:28
@Ignix: Kaczyński
Odpisz
18 stycznia 2021, 12:30
@Ignix: kacper rajczyk
Odpisz
18 stycznia 2021, 12:38
@Ignix: minister edukacji
Odpisz
18 stycznia 2021, 13:03
@Ignix: po kolei wszystkich tyranów i następców do póki się nie oduczą
Odpisz
18 stycznia 2021, 13:23
@Ignix:
Zrobiłbym prawie to samo co Light, ale ciachałbym tylko morderców, bo kradzież lub wandalizm nie są aż tak złe i każdy robi coś głupiego w swoim życiu.
Odpisz
18 stycznia 2021, 13:34
@Pabeu: nie zapominajmy o policji i agentach, którzy tylko wykonywali swoją pracę
Odpisz
18 stycznia 2021, 13:40
@Ignix: Zależy czy notatnik miałby te same zasady, zwłaszcza zasadę, że jego właściciel po wpisaniu czyjegoś imienia nie idzie ani do piekła, ani do nieba.
Odpisz
18 stycznia 2021, 13:42
@Polish_Soldier: ciekawe w sumie: Pustka, Czyściec czy po prostu nicość
Odpisz
18 stycznia 2021, 17:35
@Ignix: pewnie bym został drugim Raito
Odpisz
19 stycznia 2021, 08:20
@Damond: kurna znowu od mojego komentarza powstała dyskusja :p
Odpisz
18 stycznia 2021, 14:44
Żeby się notatnik nie zgubił to trzeba się podpisać :)
Odpisz
18 stycznia 2021, 14:08
co umie??
Odpisz
18 stycznia 2021, 13:58
Odpisz
18 stycznia 2021, 12:07
jem platki
Odpisz
18 stycznia 2021, 12:28
@kolejorz2009: mhm
Odpisz
18 stycznia 2021, 13:41
@kolejorz2009: Spóźnione smacznego.
Odpisz
18 stycznia 2021, 13:41
@Polish_Soldier: niespoznione bo dalej jem dzieki
Odpisz
18 stycznia 2021, 13:06
Kaja Godek
Odpisz
18 stycznia 2021, 12:23
co umie? Gotować? Rysować? Śpiewać?
Odpisz
17 stycznia 2021, 21:36
Death Note nie zabija właścicieli notesów
Odpisz
17 stycznia 2021, 21:39
@Dark43Hunter: Przecież główny bohater zabił tego korposzczura jego własnym notesem
Odpisz
17 stycznia 2021, 21:46
@Dark43Hunter: W wydaniu specjalnym DN ktoś posiadł pamiętnik, ale zabijał tylko chorych i tych, co chcieli umrzeć np. w pewnym programie, gdy poruszono ten temat prowadzący poruszyli temat "powrotu" Kiry, ale Near odmówił zajęcia się tą sprawą i wtedy ta osoba zabiła się właśnie w przez wpisanie się samego siebie do notatnika. Przynajmniej tak słyszałem
Odpisz
Edytowano - 17 stycznia 2021, 21:52
@Landark: Gdyby nie dało się zabić właściciela to raczej byłoby to gdzieś spisane z resztą zasad.
Odpisz
18 stycznia 2021, 12:09
@Dark43Hunter: było chyba napisane w zasadach że nie umrze, ale nie zaleca się tego robić (tak mi się wydaje, ale czytałam mangę z pół roku temu)
Odpisz
18 stycznia 2021, 08:33
chłopaki nie czuję się najlepiej
Odpisz
17 stycznia 2021, 21:25
A więc nie wiem czy starczy strona ale zaczynamy
Odpisz
17 stycznia 2021, 21:26
@minom321: tymczasem każdy Jan Kowalski, który to zobaczy
Odpisz
17 stycznia 2021, 21:29
@minom321: Tam było mówione coś w stylu, że gdy notes się skończy to też zabierają ciebie, więc ty się k...a lepiej módl by starczyła
Odpisz
17 stycznia 2021, 21:29
@Bartolinise: Ale chyba trzeba widzieć twarz osoby, którą chce się zabić, nie?
Odpisz
17 stycznia 2021, 21:30
no to jakby starczyło to poszukamy w książce telefonicznej imion
Odpisz
17 stycznia 2021, 21:30
@Szepcioszek: ta, ale dla śmieszności dodałem ten komentarz, wiem jak działał zeszyt śmierci
Odpisz
17 stycznia 2021, 21:30
@Szepcioszek: Dzisiaj kiedy każdy ma Facebooka to nie byłby żaden problem.
Odpisz
17 stycznia 2021, 21:32
Ale nie każdy ma na fb zdjęcie swojej twarzy
Odpisz
17 stycznia 2021, 21:32
co z osobami z profilowym z anime?
Odpisz
17 stycznia 2021, 21:33
@Bartolinise: Znajomi mogą cię oznaczyć na zdjęciach.
Odpisz
17 stycznia 2021, 21:34
@Szepcioszek: Ale każdy ma jakieś zdjęcie na którym jest. Przecież szkoły wstawiają zdjęcia z różnych imprez i na którymś na 100% jesteś
Odpisz
17 stycznia 2021, 21:35
nie mam znajomych...
Odpisz
17 stycznia 2021, 21:37
kajet śmierci nie istnieje, więc nikogo ze swoim zdjęciem na facebooku nie zabije
Odpisz
17 stycznia 2021, 21:38
@Bartolinise: Więc nie jesteś warty zapisywania twojego imienia w notesie
Odpisz
Edytowano - 17 stycznia 2021, 23:07
@Bartolinise: Nie jesteš w tym s*m
Odpisz