Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Piesel12345

12 maja 2021, 12:13

przyda mi się

Avatar sowa503

5 marca 2021, 13:50

trzeba jeszcze wyobrazić sobie jej twarz :)

Avatar Lolicop

Edytowano - 18 stycznia 2021, 19:08

Mi by się przydał. Zabiłbym tego patusa za co dokuczał mi całą podstawówkę. A śmierć wybrał bym mu taką: Spadnięcie z 10 piętra wierzowca i nabycie się na ogromne metrowe dildo

Avatar SleppyGulr

25 stycznia 2021, 11:22

@Lolicop: łooo, spokojnie

Avatar Lolicop

25 stycznia 2021, 12:55

Avatar Pabeu

18 stycznia 2021, 13:24

Jakim cudem w Death Nocie po 10 latach stałego użytku nie skończyły się kartki

Avatar miska7_7

21 stycznia 2021, 17:29

@Pabeu: kartki robią sie same

Avatar Pabeu

21 stycznia 2021, 17:45

@miska7_7:
W takim razie jak ten typ z fbi skopiował wszystkie te kartki w jedną noc

Avatar miska7_7

21 stycznia 2021, 17:48

@Pabeu: magik

Avatar IgiPolski

17 stycznia 2021, 22:49

A co, jeśli istnieją kilka osób o takim imieniu i nazwisku? Będą umierać losowo czy wszyscy umrą od razu?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar nwmniemampomyslu

19 stycznia 2021, 09:41

@Damond: light to raz sprawdził w anime każąc więźniowi polecieć do Paryża i pod wieżą Eiffla popełnić samobójstwo a to wszystko miało się stać w godzinę, więzień umarł po godzinie podczas ucieczki z więzienia

Avatar Damond

19 stycznia 2021, 10:07

@nwmniemampomyslu: faktycznie, przypomniałeś mi o tym, kompletnie o tym zapomniałem

Avatar Ignix

17 stycznia 2021, 22:16

Trochę zbaczam z tematu, ale co zrobilibyście z mocą takiego notesu?
Schowali go gdzieś, gdzie nikt go nie znajdzie, a może wykorzystali do własnych celów?
Bardzo ciekawią mnie wasze odpowiedzi.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar Damond

18 stycznia 2021, 17:35

@Ignix: pewnie bym został drugim Raito

Avatar IgiPolski

19 stycznia 2021, 08:20

@Damond: kurna znowu od mojego komentarza powstała dyskusja :p

Avatar
Trucizna

18 stycznia 2021, 14:44

Żeby się notatnik nie zgubił to trzeba się podpisać :)

Avatar Aarix

18 stycznia 2021, 14:08

co umie??

Avatar Rddxrete

18 stycznia 2021, 13:58

Avatar kolejorz2009

18 stycznia 2021, 12:07

jem platki

Avatar KacpereK958

18 stycznia 2021, 12:28

Avatar Polish_Soldier

18 stycznia 2021, 13:41

@kolejorz2009: Spóźnione smacznego.

Avatar kolejorz2009

18 stycznia 2021, 13:41

@Polish_Soldier: niespoznione bo dalej jem dzieki

Avatar Leafa

18 stycznia 2021, 13:06

Kaja Godek

Avatar MangleTheFoxy123

18 stycznia 2021, 12:23

co umie? Gotować? Rysować? Śpiewać?

Avatar Dark43Hunter

17 stycznia 2021, 21:36

Death Note nie zabija właścicieli notesów

Avatar
kroganin

17 stycznia 2021, 21:39

@Dark43Hunter: Przecież główny bohater zabił tego korposzczura jego własnym notesem

Avatar Landark

17 stycznia 2021, 21:46

@Dark43Hunter: W wydaniu specjalnym DN ktoś posiadł pamiętnik, ale zabijał tylko chorych i tych, co chcieli umrzeć np. w pewnym programie, gdy poruszono ten temat prowadzący poruszyli temat "powrotu" Kiry, ale Near odmówił zajęcia się tą sprawą i wtedy ta osoba zabiła się właśnie w przez wpisanie się samego siebie do notatnika. Przynajmniej tak słyszałem

Avatar
kroganin

Edytowano - 17 stycznia 2021, 21:52

@Landark: Gdyby nie dało się zabić właściciela to raczej byłoby to gdzieś spisane z resztą zasad.

Avatar banana_cat

18 stycznia 2021, 12:09

@Dark43Hunter: było chyba napisane w zasadach że nie umrze, ale nie zaleca się tego robić (tak mi się wydaje, ale czytałam mangę z pół roku temu)

Avatar lolpandapl

18 stycznia 2021, 08:33

chłopaki nie czuję się najlepiej

Avatar minom321

17 stycznia 2021, 21:25

A więc nie wiem czy starczy strona ale zaczynamy

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (12)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (12)
Avatar
kroganin

17 stycznia 2021, 21:38

@Bartolinise: Więc nie jesteś warty zapisywania twojego imienia w notesie

Avatar E_y_y_3_83

Edytowano - 17 stycznia 2021, 23:07

@Bartolinise: Nie jesteš w tym s*m

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Mało znany szczegół

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

To będzie bolało

Niegrzeczny Oskarek

Nieuczciwa ocena

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka