Gary, przecież byliśmy na żywo, miałeś się postarać!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To się nie może nie udać
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Znak czasów
Mało znany szczegół
Chciał tylko pomóc
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 stycznia 2021, 11:08
Znicz dla Garego [*]
Odpisz
5 sierpnia 2023, 08:46
@minom321: [
(†)
Odpisz
4 stycznia 2024, 20:18
@minom321: [*]
Odpisz
24 stycznia 2021, 10:17
W tej grze zawsze mi było szkoda zabijać szturmowców
Odpisz
24 stycznia 2021, 10:33
@Kapichu: Bo tracisz robotników z 4 gwiazdy śmierci?
Odpisz
24 stycznia 2021, 12:24
@krzyhu7973: chłopie wiesz jacy oni są bezużyteczni? Oni nawet młotkiem w gwóźdź nie trafią. Ich rozmówki były fajne
Odpisz
24 stycznia 2021, 12:29
@Kapichu: No domyślam się jak czipa nie umieli przypilnować i uciekł wam znowu
Odpisz
24 stycznia 2021, 14:56
@Kapichu: KŁAMSTWA I HEREZJE
Odpisz
20 lutego 2021, 12:26
@Kapichu: ooo tyy małyy nie znajdziesz czipa, nigdy nie powiem ci że ukrywa się teraz w drugim domu babci palpatina, choćbyś mnie torturował to sie nie wygad- o nie.
Odpisz
Edytowano - 18 stycznia 2021, 17:57
Gary nie!! Tak bym własnie powiedział gdyby było mi cię szkoda złodzieju
Odpisz
27 stycznia 2021, 14:31
@EdwardNygma: Mówiłem, kabelki to śmierć, tory to jest przyszłość
Odpisz
26 stycznia 2021, 12:00
część 2 tylko dla wspierających
Odpisz
Edytowano - 21 stycznia 2021, 08:01
Pomijając fakt że op ma na sobie pancerz inkwizycji imperialnej ale ok
Odpisz
24 stycznia 2021, 10:14
@Vantablack: Gdzie JejakZMiasta ma ten pancerz?
Odpisz
24 stycznia 2021, 12:45
@starmagedon: Na sobie
Odpisz
Edytowano - 24 stycznia 2021, 12:50
@Przemek572: Gdzie widzisz pancerz na OPie?:
Odpisz
24 stycznia 2021, 12:54
@starmagedon: Nie widzę
Odpisz
24 stycznia 2021, 12:55
@Przemek572: No właśnie.
Odpisz
24 stycznia 2021, 14:57
@Przemek572: ma oznaki imperialne na ramieniu
Odpisz
24 stycznia 2021, 15:05
@XDudek: Nie wiem, totalnie się nie znam
Odpisz
24 stycznia 2021, 15:07
@XDudek: Ty w ogóle wiesz co oznacza "OP"?
Odpisz
24 stycznia 2021, 17:45
@Vantablack: Po ukończeniu głównego wątku w Fallen Order odblokowują się nowe wyglądy jak strój inkwizytora, niestety nie jest to wersja z inną fabułą że stajesz po stronie imperium a wygląd także jesteś Jedi ale w ubranku inkwizytora ;-;
Odpisz
24 stycznia 2021, 10:30
Tak wgl to właśnie przechodzę gierkę, całkiem ciekawe
Odpisz
24 stycznia 2021, 11:13
@kurdenoniewiem: ja też na której jesteś planecie?
Odpisz
24 stycznia 2021, 11:13
@XDudek: aktualnie porqz 2 na zeffo, po drugiej walce z 2 siostra nocy
Odpisz
24 stycznia 2021, 11:51
@kurdenoniewiem: chyba z poprostu 2 siostrą
Odpisz
24 stycznia 2021, 11:56
@kurdenoniewiem: siostry nocy są na dathomirze. A te z imperium, to po prostu siostry. Ale byłeś blisko
Odpisz
24 stycznia 2021, 12:48
@kurdenoniewiem: Ja niedawno skończyłem
Odpisz
24 stycznia 2021, 10:53
Jedi Fallen Order, dobre macie wgóregłos
Odpisz
24 stycznia 2021, 10:34
Gary sie nie postarał, jest dalszy film co sie stało z jego kolegą?
Odpisz
18 stycznia 2021, 19:25
*gone wrong*
Odpisz
18 stycznia 2021, 18:43
biedni szturmowcy
Odpisz
18 stycznia 2021, 17:56
Nie! Tylko nie Gary! Co my teraz powiemy jego córce i żonie... Kestis ty k*rwo
Odpisz
18 stycznia 2021, 17:53
Garry K...a, każdy system to oglądał. A potem się dziwią, że nikt nie che być szturmowcem.
Odpisz
18 stycznia 2021, 17:47
Zamiast tego to szumowina Jedi rozprawiła się z Garym.
Odpisz
18 stycznia 2021, 17:45
Ależ gary to zj...ł.
Odpisz