Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Xgamer

24 stycznia 2021, 14:16

Ale kiedyś gry były tańsze w stworzeniu niż teraz więc gra z rozbudowanym światem historią zadaniami i grafiką za np 250zł bez mikrotransakcji wpływających na grę czyli robiącą ją pay to win to dobra cena bo droższa jest produkcja i utrzymanie gry

Avatar Wedkarz

24 września 2021, 01:26

@Xgamer: tak samo drogie jak utrzymanie ciebie nierobie

Avatar PridSanisi

25 stycznia 2021, 09:29

Avatar rauwolfia6

25 stycznia 2021, 01:33

Kiedyś gry były sprzedawane na dyskietkach - takich dużych, kwadratowych pendrivach. Ich pojemność była tak mała, że nie dało by rady zapisać tam jednego selfie.

Avatar Dibur

25 stycznia 2021, 00:53

Ma ktoś szablon?

Avatar Kruczykomp

24 stycznia 2021, 13:47

Stare dobre czasy
Teraz niektóre tytuły potrafią kosztować po 3 stówy, poj...ny ten świat

Avatar Domkri

24 stycznia 2021, 14:10

@Kruczykomp: +Bartle pass, wersję ultikate expra mega Gold edition za 600zl, i seria dlc za 150zl i do tego wszystkiego skiny

Avatar
bylojuz12

24 stycznia 2021, 13:10

Donejty? EA ma OnlyFans?

Avatar Mikrus19

24 stycznia 2021, 12:41

I te czasy, kiedy pożyczałeś grę od kogoś, montowałes obraz płyty i grałeś bez płyty. Nie ważne czy był internet, czy nie....

Avatar
Konto usunięte

20 stycznia 2021, 10:11

Tia... Gry były na pare godzin, ale dawniej ludzie spędzali mniej czasu na gry +takowe długo się ładowały.

Avatar
Konto usunięte

20 stycznia 2021, 10:12

Ewentualnie były trudniejsze lub sztucznie wydłużone(chociaż współcześnie też się zdarza)

Avatar
Konto usunięte

20 stycznia 2021, 10:27

imo chrono trigger miał jakieś 100h zawartości na luzie, było dużo gier, które miały większą zawartość niż dzisiejsze gry, glownie mowie o japonskich rpg tera

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ch-chesz wyparować...?

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

No to posłuchane

Jakby trochę nie fair

Totalnie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka