Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Najbardziej realistyczny spośród modów
Rel
Niegrzeczny Oskarek
Co to takiego?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 stycznia 2019, 23:45
Jak się wysadza jakiś budynek, ale w mieście, to akurat cię poszukują.
Odpisz
Edytowano - 18 grudnia 2017, 22:23
Bomba to jest problem
Prostytutka... serio? Co policję to obchodzi? Jak nie skorzystasz na ich oczach to gdzieś ku*wa indziej... bezsens poza tym skoro broń jest legalna w USA to czemu niby nie prostytutki ;p
Odpisz
19 lutego 2018, 18:50
@Filipsss: bo ogólnie korzystanie z usług prostytutek jest nie legalne
Odpisz
19 lutego 2018, 18:57
@SebastieX: cóż równie można by powiedzieć że seks z dziewczyną jest nielegalny ...
Odpisz
6 marca 2017, 16:11
GTA 5:
Czerwone światło- NO PROBLEM
Podejdziesz do policjanta byle jaką postacią i będziesz tak stał- FREEZY MOTHERFUCKER!!! *STRZAŁY*
*WASTED*
a i jeszcze jedno CH*J POLICJANTA OBCHODZI ŻE Z PROSTYTUTEK KORZYSTASZ???????
Odpisz
2 stycznia 2014, 19:33
co co policjanta ku*wa obchodzi,że korzystasz z usług prostytutki.... CO KU*WA!!! -.-
Odpisz
2 stycznia 2014, 20:27
@Mirek01: to że w niektorych krajach jest to zakazane
Odpisz
3 stycznia 2014, 14:00
@Kosmita123: Ale nikomu się nie robi krzywda, więc hvj to obchodzi policję?!
Odpisz
3 stycznia 2014, 14:08
@kotekada4: TO ŻE W NIEKTORYCH KRAJACH JEST TO NIEZGODNE Z PRAWEM , WIĘC SKORO JEST TO ŁAMANIE PRAWA TO POLICJA CHYBA MA COŚ DO TEGO
Odpisz
31 marca 2014, 20:21
@Kosmita123: nieee...w U.S.A jest to legalne :D 130 tysi się rocznie zarabia za to ! :D (podobno)
Odpisz
23 lipca 2014, 18:41
@qbadrewnik: A czy USA to wszystkie kraje jakie znasz?
Odpisz
10 września 2014, 20:09
@Wivatx020: Nie, znam też Niemczechy :D
Odpisz
9 lipca 2016, 15:39
@Wivatx020: a akcja gta nie dzieje sie w usa?
Odpisz
26 czerwca 2015, 13:44
a policjant problem!!!!!!!
Odpisz
13 maja 2014, 20:27
z tą bombą to sie nie zgodze w gta sa podłozyłem i miałem 1 gwiazdkę
Odpisz
21 grudnia 2014, 07:36
@dawuszka: true
Odpisz
21 grudnia 2014, 07:36
raZ w GTA mine za prostytucje gonil jak r*chalem dz*wke przy policji
Odpisz
5 stycznia 2014, 19:30
lol
Odpisz
2 stycznia 2014, 23:54
Po prostu mieliście szczęście, bo w chyba każdym GTA za chodzenie z bronią albo rzucanie bomb ściga policja. Policja mogła nie zauważyć, ale w GTA V nie jest już tak łatwo i każde wyciągnięcie broni może się w grze źle skończyć.
Odpisz
3 stycznia 2014, 08:28
@miszcz: to jest raczej na podstawie gta sa
Odpisz
3 stycznia 2014, 13:51
@Adiospl: A gdzie napisałem że to jest na podstawie jakiejś części? I wątpie że to jest GTA San Andreas, bo tam nie było prostytutek i bomb chyba też nie. To jest raczej na podstawie wszystkich części albo V.
Odpisz
3 stycznia 2014, 14:15
@miszcz: są, w klubach bomby też są :) poszukaj kodu na zestawy broni i zobaczysz
Odpisz
3 stycznia 2014, 17:41
@miszcz: są i bomby i prostytutki :p musisz mieć szybki wóz i mieć duży seksapil... jak się obok takiej zatrzymasz i ci zaoferuje usługi to musisz jechać na odludzie :p nic nie widzisz chyba że masz hot_coffee :P
Odpisz
6 stycznia 2014, 20:01
@miszcz: w gta chodziłem z minigunem obok posterunku i nic.
Odpisz
6 stycznia 2014, 21:20
@mmatik: Nie wiem, wolę GjeTeA Pjeńć. San Andreas nie przeszedłem nigdy do końca.
Odpisz
6 stycznia 2014, 21:21
@as13zx: Bo cię nie widzieli.
Odpisz
Edytowano - 6 stycznia 2014, 21:27
@miszcz: Tak nie widział mnie, jak wszedłem na niego -.-
Tylko jak strzelam, albo użyję piły mnie gonią.
Odpisz
6 stycznia 2014, 23:49
@as13zx: Która część, że na niego... Wszedłeś? Podejrzewam że San Andreas, tam jest wszystko możliwe bo to stara część GTA. W V takich sytuacji nie ma.
Odpisz
Edytowano - 7 stycznia 2014, 15:43
@miszcz: Radmosko/vice city, oba poprawne nazwy chyba. Grafika w internecie jest stara, mam nowszą wersję.
Odpisz
Edytowano - 7 stycznia 2014, 16:16
@miszcz: bomby wyglądają jak takie plecaki w kształcie kostki i odpalasz je zapalnikiem. a to z prostytutkami to rzadko się to zdarza jeśli robisz tylko misje a nie jeździsz np. po miescie gdzie można na takie trafic
Odpisz
3 stycznia 2014, 09:41
doooooooooooookładnie!
Odpisz
2 stycznia 2014, 21:11
hehe :D
Odpisz
2 stycznia 2014, 20:35
Żaden roblem.
Odpisz
2 stycznia 2014, 20:13
Chyba kiedyś już to widziałem...
Odpisz
30 grudnia 2013, 23:39
za rzucanie bombami juz jest problem :P
Odpisz
2 stycznia 2014, 19:58
@sectus: nie ma w ogóle. Dopiero kiedy się adetonuje
Odpisz
Edytowano - 2 stycznia 2014, 20:08
@TariXPL: po wyrzuceniu bomby dostajesz 1 gwiazdkę oczywiście mowie o częściach 3D
Odpisz
2 stycznia 2014, 20:10
@bylejakbylegdzie: mi chodziło GTA V można nawet przykleic bombę do radiowozu a oni nic
Odpisz
2 stycznia 2014, 19:23
Korzystam*
Odpisz