Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar aspolecznydran

27 stycznia 2021, 02:46

Ja ateista z oceną 6 z religi na koniec VS ten "oświecony" uczeñ który najprawdopodobniej zostanie księdzem, lecz z religi ma 4

Avatar WanSai2005

26 stycznia 2021, 11:12

Ja mieszkam na zadupiu i jestem jednym z 5 uczniów ateistów w szkole i byłem prześladowany przez 70 procent klasy . No i twierdzili że jestem debilem , no niby normalnie TYLKO CI IDIOCI NIE WIEDZIELI ILE TO 4 x 7 więc siedzenie z nimi to było piekło ale ci którzy nic do mnie nie mieli byli spoko 2 osoby z tej klasy to wciąż moi najlepsi przyjaciele więc były plusy i minusy

Avatar nazyk

26 stycznia 2021, 02:27

Jestem ultra religijny według niektórych, ale przez 2 lata nie chodziłem na religię. Fuzja. Jestem równy Bogu. Czy może jeszcze nie?

Avatar Polish_conqueror2000

25 stycznia 2021, 20:33

Lub Najjka

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 19 stycznia 2021, 12:14

A ja jestem tym religijnym typem który ze swoim niereligijnym ziomkiem ogląda kłótnie ultra religijnego z ultra niereligijnym.

Avatar OlgaAristowskaya

25 stycznia 2021, 17:53

Jak zazwyczaj takie kłótnie wyglądają?

Avatar Milek_402

25 stycznia 2021, 16:09

A ja jestem niereligijnym uczniem chodzącym na religię mimo że nie chce

Avatar
Konto usunięte

25 stycznia 2021, 16:09

@Milek_402: Same

Avatar kuba5028

25 stycznia 2021, 17:41

@Milek_402: ja chodzę na religię tylko dlatego że 90% lekcji to w moim przypadku rady życiowe, bo pani nie ma materiału do omawiania

Avatar Enddzi

19 stycznia 2021, 12:47

Ja rok po wypisaniu się z religii zostałem zdisowany przez ultra chrześcijańską dziewczynę z mojej klasy, mianowicie w kłótni powiedziała "A ty pewnie nie masz nawet własnego różańca" i odeszła. Od tego momentu nie mogłem się pozbierać.

Avatar Oliwier256

25 stycznia 2021, 16:59

@Enddzi: ta koleżanka pewnie jak odeszła to wyglądała tak:

komentarz obrazkowy

Avatar
GeneralSrbjoni

25 stycznia 2021, 16:07

Ja jestem największym ateistą w klasie.
Mój ziomek to największy katol w klasie
Ironic

Avatar Wombaton

25 stycznia 2021, 16:50

Przeciwieństwa się przyciągają :DDD

Avatar Weendepp

25 stycznia 2021, 16:55

hmmmm porządek świata został zaburzony

Avatar
ZiemiaJestPlaska

Edytowano - 19 stycznia 2021, 12:35

My mamy dosłownie księdza w klasie.
Streszczając wycieczkę.
Jedziemy na wycieczkę, ten się zaczyna modlić, aby podróż była udana (co z tego że jechaliśmy chyba 4 autobusami?)
No spoko, niech się modli.
Jedziemy dalej a ten zaczyna śpiewać psalmy.
Eh...kurde, leci już muzyczka z pięciu randomowych głośników, jeszcze on...
Pora na posiłek.
Zaczął kurde wyjmować śledzia z puszki bo piątek i cały autobus śmierdzi xdd
Musieliśmy się zatrzymać bo dużo osób gorzej się poczuło
Rozpakowujemy się, mamy hotel w górach, nice
A ten po kolei chodzi po pokojach aby poświęcić XDDDDDD
Nauczycielka idzie na dyżur, żeby każdy poszedł spać. A za nią ksiądz który wchodzi zaraz po niej przypominając o modlitwie.
Prawdopodobnie koledzy go wywalili do nauczycielki bo coś zmawial przed snem tak głośno, że o północy dopiero się położył xddd
Dodam jeszcze że na Facebooku ma profilowe z rodzicami oraz proboszczem xd

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (12)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (12)
Avatar Wombaton

25 stycznia 2021, 16:52

Avatar Wombaton

25 stycznia 2021, 16:52

Duszę się XDDDDDD

Avatar Xgamer

25 stycznia 2021, 16:41

Ja byłem najbardziej niereligijny w szkole bo jak jedyny na 1000 uczniów na religie nie chodziłem

Avatar bartton

25 stycznia 2021, 16:26

Deus vult

Avatar makaron10

25 stycznia 2021, 16:23

Ja tam raczej religijny ale szanuję to że ktoś inny nie wierzy.

Avatar Ignisus

19 stycznia 2021, 12:09

Ja jestem tym uczniem ultra religijnym

Avatar Akaajhf

19 stycznia 2021, 12:13

@Ignisus: a ja tym który nie chodzi na religię

Avatar Ignisus

19 stycznia 2021, 12:19

Avatar
Grneral_kenobi

19 stycznia 2021, 12:12

Ja jestem tym super religijnym ale chodzę do kościoła w Zwoleniu bo u mnie zimno i każdy myślał że jestem ateistą i dostawałem mierne oceny z religii

Avatar wiedeni

19 stycznia 2021, 12:10

DORIME

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Jakby trochę nie fair

Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat

Hobby dla faceta

Niegrzeczny Oskarek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka