memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
23 stycznia 2021, 23:08
Prawie stoczyłem się z łóżka
Odpisz
24 stycznia 2021, 04:44
@SZOPAN: Dlaczego?
7 sierpnia 2021, 03:52
@SZOPAN: nadal czekam na odpowiedź xd
19 stycznia 2021, 23:26
ale jak to zawał serca, burwa tyle hajsu w dupe
Edytowano - 19 stycznia 2021, 23:05
Jak to mawiają: ,,lepszy rydz niż nic"
19 stycznia 2021, 22:19
Nie rel, nie mam pracy
19 stycznia 2021, 22:20
@Sub_2_Pewdiepie: tu chodzi o każdego człowieka co musi prędko wstać, a że ja pracuję, to taki mi pomysł wpadł. Przed szkołą też tak robiłem
Edytowano - 19 stycznia 2021, 22:20
@Crln_7: ziomek, to był żart. W sensie nie mam pracy ale zrozumiałem mema
19 stycznia 2021, 22:21
@Sub_2_Pewdiepie: ziomek, wiem, na wszelki wypadek tylko wytłumaczyłem.
@Crln_7: ja też piłem kawkę przed wyjściem do szkoły i teraz na e-lekcje
Edytowano - 19 stycznia 2021, 22:21
@Crln_7: a to spoko ziomek, pozdrawiam z rodzinką
19 stycznia 2021, 22:22
@potrawkaXD: kawka spoko, ale napojem energetyzującym też nie pogardzę, bardziej za smak je lubię
Zazwyczaj poprawia i daje rade kawusia (jeszcze do pracy nie chodzę ale na e-lekcij pomaga)
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież23 stycznia 2021, 23:08
Prawie stoczyłem się z łóżka
Odpisz
24 stycznia 2021, 04:44
@SZOPAN: Dlaczego?
Odpisz
7 sierpnia 2021, 03:52
@SZOPAN: nadal czekam na odpowiedź xd
Odpisz
19 stycznia 2021, 23:26
ale jak to zawał serca, burwa tyle hajsu w dupe
Odpisz
Edytowano - 19 stycznia 2021, 23:05
Jak to mawiają:
,,lepszy rydz niż nic"
Odpisz
19 stycznia 2021, 22:19
Nie rel, nie mam pracy
Odpisz
19 stycznia 2021, 22:20
@Sub_2_Pewdiepie: tu chodzi o każdego człowieka co musi prędko wstać, a że ja pracuję, to taki mi pomysł wpadł. Przed szkołą też tak robiłem
Odpisz
Edytowano - 19 stycznia 2021, 22:20
@Crln_7: ziomek, to był żart. W sensie nie mam pracy ale zrozumiałem mema
Odpisz
19 stycznia 2021, 22:21
@Sub_2_Pewdiepie: ziomek, wiem, na wszelki wypadek tylko wytłumaczyłem.
Odpisz
19 stycznia 2021, 22:21
@Crln_7: ja też piłem kawkę przed wyjściem do szkoły i teraz na e-lekcje
Odpisz
Edytowano - 19 stycznia 2021, 22:21
@Crln_7: a to spoko ziomek, pozdrawiam z rodzinką
Odpisz
19 stycznia 2021, 22:22
@potrawkaXD: kawka spoko, ale napojem energetyzującym też nie pogardzę, bardziej za smak je lubię
Odpisz
19 stycznia 2021, 22:20
Zazwyczaj poprawia i daje rade kawusia
(jeszcze do pracy nie chodzę ale na e-lekcij pomaga)
Odpisz