Nie ciesz sie tak, bo zaraz dostaniesz wciry
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
Kiedyś to był bardzo dobry serial
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
To musiało być męczące
Brawo za czujność!
Żartownisie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 stycznia 2021, 10:22
Odpisz
20 stycznia 2021, 01:59
Polska - największy wygrany IWŚ i największy przegrany IIWŚ
Odpisz
20 stycznia 2021, 04:09
@marian66626: no nie wiem Korea Północna i Wietnam też nie miały za kolorowo
Odpisz
20 stycznia 2021, 06:55
@Mroczny_piewca_apokalipsy: korei polnocnej nie bylo wtedy jeszcze
Odpisz
20 stycznia 2021, 11:27
@xXkuba22Xx: powstała po 2 wojnie a wcześniej była okupowana przez Japonię przez bardzo długi czas
Odpisz
20 stycznia 2021, 11:28
@Mroczny_piewca_apokalipsy: no własnie, ale jako cała korea, a niue korea północna
Odpisz
20 stycznia 2021, 11:31
@xXkuba22Xx: jaka różnica w tym jak nazywasz okupupowany Kraj?
Odpisz
20 stycznia 2021, 11:48
@marian66626: trzeba pamiętać że syjam to jedyne państwo osi które wygrało wojnę
Odpisz
20 stycznia 2021, 13:12
@Mroczny_piewca_apokalipsy: no k.urwa duża
Odpisz
Edytowano - 20 stycznia 2021, 15:00
@xXkuba22Xx: W takim razie Australio-węgry nie były zaborcą polski tylko Galicji
Odpisz
20 stycznia 2021, 20:10
@Mroczny_piewca_apokalipsy: czy ty się właśnie sam zdisowałeś i zgasiłeś?
Odpisz
20 stycznia 2021, 20:18
@xXkuba22Xx: co?
Odpisz
20 stycznia 2021, 20:37
@Mroczny_piewca_apokalipsy: bo pisałes jaka róznica jak się nazywa okupowany kraj
Odpisz
20 stycznia 2021, 20:45
@xXkuba22Xx: no tak nazwa sama w sobie nie ma dużego znaczenia.licxy się teren i ludzie na tym terenie
Odpisz
20 stycznia 2021, 21:49
@Mroczny_piewca_apokalipsy: no nazwa ma duze znaczenie
Odpisz
21 stycznia 2021, 15:17
@Mroczny_piewca_apokalipsy: AUSTRALIO- Węgry XD.
Nazwa jednak ma znaczenie, bo jednak warto wiedzieć czy okupuje Cię Indonezja czy nwm, Wietnam
Odpisz
21 stycznia 2021, 15:20
@marian66626: Najwięcej na obu ugrali Amerykanie, z dzikiego kraju hen daleko awansowali na dziki kraj będący światową potęgą.
Odpisz
21 stycznia 2021, 15:24
@NigdyNieWiesz: mi chodziło o to że nie ma znaczenia czy japońce nazywali okupowany kraj Koreą północną czy po prostu Korą bo ludzie i ziemia która okupowali była ta sama. A Australio-Węgry napisałem specjalnie XD
Odpisz
21 stycznia 2021, 16:54
@Mroczny_piewca_apokalipsy: Ale Japończycy raczej tak samo traktowali Koreańczyków w Seulu i Koreańczyków w Pjongjangu. Więc czemu napisałeś na początku, że Korea Północna miała źle? Owszem, na tych terenach było źle, ale w Południowej też nie było dobrze, czyli bezsensu odpisałeś "Północna", bo obie miały równie źle i były administrowane jako jedno, więc to tak trochę jakbyś powiedział, że podczas WW2 bardzo dużo stracili mieszkańcy woj. łódzkiego - ma to taki wydźwięk jakby reszta polski miała lepiej, a mazowieckie też miało źle. Więc bezpieczniej napisać, że Polska miała źle, bo przecież każdy region oberwał. To samo z Koreą
Odpisz
21 stycznia 2021, 16:56
@RoyalPigeon: z tym że północ dostała komunizm jeszcze w pakiecie powojennym
Odpisz
21 stycznia 2021, 17:02
@RoyalPigeon: zacznijmy od tego że wtedy nawet noe było żadnego ani pllitycxnego, ani kulturowego czy językowego podziału na koreę płn i płd. Po prostu nie istniały takie jednostki (tak mi się wydaję)
Odpisz
Edytowano - 21 stycznia 2021, 17:10
@Mroczny_piewca_apokalipsy: Odpowiadasz do komentarza, który dotyczy tylko wojen światowych, więc nie na miejscu jest mówienie o okresie powojennym i komunizmie w Korei Północnej (nie mówię, że to nie było złe dla nich, ale to nie jest dobry argument na to, że mieli złą sytuację podczas/przed WW2)
Odpisz
21 stycznia 2021, 17:11
@RoyalPigeon: a czemu Polska jest najwiekszym przegranym 2 wojny światowej jak nie okres powojenny i komunizm
Odpisz
21 stycznia 2021, 17:28
@Mroczny_piewca_apokalipsy: No komunizm średnio wyszedł, ale to wojna przeorałą ten kraj, doprowadziła do zniszczenia tej infrastruktury którą mieliśmy (IIRP to nie była sielanka, rewolucją był pomysł, by każdy miał sławojkę). i śmierci paru milionów obywateli.
Odpisz
21 stycznia 2021, 17:29
@lordbaysel: w zasadzie to samo można powiedzieć o Niemcach ale nie uważa się ich za aż tak bardzo stratnych bo mogli się łatwo podnieść z wsparciem zachodu
Odpisz
21 stycznia 2021, 22:17
@seba27113: Jugosławia?
Odpisz
20 stycznia 2021, 07:32
Jeszcze Czechy miały Happy ending, a w Skandynawii nic się nie zmieniło.
Odpisz
20 stycznia 2021, 09:48
@Darwidx: A Finlandia ?
Odpisz
20 stycznia 2021, 09:53
@Bio_Jogurt: Tam robili to co Turcja zanim było to modne.
Odpisz
Edytowano - 21 stycznia 2021, 16:55
@Darwidx: A Rumunia? Też miała happy ending.
Odpisz
21 stycznia 2021, 17:31
Ale taki jak Francja
Odpisz
21 stycznia 2021, 17:32
@Darwidx: Kij z tym, że stracili 10 % ludzi, ale powiększyli kraj o połowę i znacznie bardziej się na wojnie wzbogacili.
Odpisz
21 stycznia 2021, 14:12
jest lepiej niż dobrze
Odpisz
20 stycznia 2021, 02:30
wcześniej cały czas mieliśmy w ciry więc cieszyliśmy się końcem
Odpisz
20 stycznia 2021, 01:29
poczeka poczekaj jeszcze zobaczysz
Odpisz