Oby nie było powtórki z rozrywki
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Frustrujące
Niegrzeczny Oskarek
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Można, tylko trzeba wstawać rano
I po kłopocie
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 stycznia 2021, 18:22
Każdy i tak będzie mówił na nie polskie obozy
Odpisz
25 stycznia 2021, 20:10
https://youtu.be/Ux0YNqhaw0I
Nie klikaj w tego linka
Odpisz
26 stycznia 2021, 10:51
@Polish_conqueror2000: YOU UNDERESTIMATE MY POWER!
Odpisz
26 stycznia 2021, 16:46
@Polish_conqueror2000: git
Odpisz
26 stycznia 2021, 07:57
i tak już się sieje plota ale niechtam
to nie konkretny obóz, lecz odseperowany oddział kliniki który nawet nie będzie osobnym budynkiem.
Mówcie mi pan maruda
Odpisz
26 stycznia 2021, 10:53
@Maly_modelarz15: ty ni wiesz nic o Adolfie H chyba
Odpisz
25 stycznia 2021, 22:59
Some folks are born
Made to wave the flag
Oh they red white and blue
And when the band play:
"Hail to the chief"
They point the cannon at you.
Odpisz
20 stycznia 2021, 08:38
Odpisz
25 stycznia 2021, 22:09
@PieselArcheolog: czarny napis?
Odpisz
25 stycznia 2021, 21:56
Odpisz
25 stycznia 2021, 21:12
ale to Polska jest zacofana i faszystowska
Odpisz
25 stycznia 2021, 21:44
@Racibor: Obcokrajowcy którzy tak mówią trochę nawet mówią prawdę, w porównaniu do poglądów i ogólnej jakości życia n.p. Niemiec lub Francji to Polska trochę jest zacofana
Odpisz
25 stycznia 2021, 21:40
Pewnie jakby tak nie było "obozy" to wcale by nie brzmiało tak źle
Odpisz
25 stycznia 2021, 20:14
chociaż doświadczenie już mają. ¯\_(ツ)_/¯
Odpisz
20 stycznia 2021, 08:47
Odpisz
20 stycznia 2021, 08:36
Nie dopisali, że te obozy będą się znajdować głównie w Polsce, ale to raczej oczywiste
Odpisz
20 stycznia 2021, 08:19
Ciekawe jakie zabiegi zrobią w tych klinikach...
Odpisz
20 stycznia 2021, 08:14
Odpisz
20 stycznia 2021, 08:10
no, to pora na prysznic
Odpisz