Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

7 lutego 2021, 08:42

O czym wy mówicie, śnieg za kapturem jest fajny.

Avatar EzE_team_LUBIESER

28 stycznia 2021, 10:51

Morsowanie pocket edition

Avatar Burgerchinski

Edytowano - 25 stycznia 2021, 10:17

Czy może być gorzej? Nie sądzę

Avatar Kyoko1278

25 stycznia 2021, 10:22

@Burgerchinski: śnieżka w majtkach

Avatar Mikrus19

25 stycznia 2021, 10:35

@Burgerchinski: Lodowe dildo w odbycie....

Avatar Damond

25 stycznia 2021, 10:36

@Mikrus19: widome z doświadczenia?

Avatar Mikrus19

25 stycznia 2021, 10:38

@Damond: Lubię eksperymentować w łóżku.

Avatar Burgerchinski

25 stycznia 2021, 10:39

@Kyoko1278: Śnieg w butach

Avatar Kyoko1278

25 stycznia 2021, 10:54

@Burgerchinski: kamień w butach

Avatar xmrocznax

25 stycznia 2021, 10:55

@Kyoko1278: Piasek w butach i skarpetkach

Avatar Damond

25 stycznia 2021, 11:05

@Kyoko1278: kot w butach

Avatar
Konto usunięte

25 stycznia 2021, 11:11

@Damond: Dopiero teraz zrozumiałem, że "kot w butach" można rozumieć dwojako.

Avatar Burgerchinski

25 stycznia 2021, 11:18

@Kyoko1278: Kiedy ktoś rzuca ci w twarz żółtą śnieżką.

Avatar KUBEKch_1

25 stycznia 2021, 11:28

@Burgerchinski: żółta śnieżka za kołnierzem

Avatar Burgerchinski

25 stycznia 2021, 11:33

@KUBEKch_1: w ustach

Avatar Mikrus19

25 stycznia 2021, 11:42

@Burgerchinski: PRZEBIJAM
W odbycie....

Avatar Burgerchinski

25 stycznia 2021, 11:47

@Mikrus19: W jelicie grubym.

Avatar Kyoko1278

25 stycznia 2021, 12:23

@Burgerchinski: Żółta śnieżka z brązową niespodzianką w dowolnym miejscu

Avatar AmiArmi

26 stycznia 2021, 12:39

@Burgerchinski: Może. Gorsze jest ''Smaru Smaru'' Mojego kolegi (Chyba gorsze)
Polega to na smarowaniu twarzy śniegiem, nie polecam

Avatar iewek

25 stycznia 2021, 12:36

Gorsze jest chyba tylko "wcieranie"

Avatar Xx_pzoltek_xX

25 stycznia 2021, 16:43

@iewek: o chłopie mi raz wtarli 4 razy ale ja im za to wtarłem 5 razy mocniej i wystraszyłem prawie wrzucając do rzeki

Avatar WielkiSpod

25 stycznia 2021, 12:34

"Morsował? Bo ja tak."

Avatar
Konto usunięte

25 stycznia 2021, 11:24

To dopiero początek, bo jeszcze musi się rozpuścić.

Avatar Darwidx

25 stycznia 2021, 10:11

Ja: Nie mam "przyjaciół"
Też ja: Mam śnieżkę za kołnierzem.
Paradoks ? Nie po prostu zdecydowałem, że:

Avatar Kyoko1278

25 stycznia 2021, 10:56

Avatar
Konto usunięte

25 stycznia 2021, 10:08

tymczasem ja na feriach po upadku z sanek w rów *shit* cała biała byłam

Avatar Cheems_Kosmonauta

20 stycznia 2021, 20:37

Ja gdy śnieżka wpadnie mi pod ubranie

Avatar Oliwier256

25 stycznia 2021, 10:04

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Kaintedover78
Dodane przez: Kaintedover78

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Jakby trochę nie fair

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

To by wystarczyło

Co za przypadek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka