Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Krowka_mala_dosc

19 lutego 2021, 09:21

A w wiadrze siedzę ja

Avatar Kemono16

29 stycznia 2021, 21:10

Ja mam od trzech do siedmiu

Avatar migdzik

25 stycznia 2021, 15:18

Kilka lat temu jak robiłam projekt na technikę o budowie piekarnika to byłam na jakiejś czwartej stronie googla i musiałam jeszcze innej wyszukiwarki używać. (:

Avatar Loginamika04

25 stycznia 2021, 12:18

Ja na jednej mam librusa, na drugiej tłumacza a na trzeciej jakieś ściągi. WTF czy ze mną jest nie tak coś czy co

Avatar Monster_

25 stycznia 2021, 13:25

@Loginamika04: Nie zrozumiałeś chyba, nie chodzi o karty w przeglądarce, tylko o strony wyników wyszukiwania w Google

Avatar Tajnyifajny

26 stycznia 2021, 09:06

@Loginamika04: Nie. Ja mam otwarte 200 kart prawie. A, i potwór ma racje

Avatar Monster_

25 stycznia 2021, 13:23

I tu mały ja, pierwszy kontakt z internetem i szukanie tego co chcę na 7 stronie i dalej, zamiast zmienić pytanie w wyszukiwarce... Piękne czasy

Avatar AlPoziomka

25 stycznia 2021, 12:22

I dlatego używam duckduckgo

Avatar Szef_Kuchni

25 stycznia 2021, 12:00

Jakby ktoś nie wiedział chodzi o drugą kartę w wyszukiwarce google

Avatar JaJestemZWami

Edytowano - 20 stycznia 2021, 10:31

Jaką drugą stronę?

Nie rozumiem.

Avatar Lyksa

20 stycznia 2021, 10:34

@JaJestemZWami: Chyba chodzi o drugą karte

Avatar TediousCardGames

Edytowano - 20 stycznia 2021, 10:36

@Lyksa: druga strona wyników wyszukiwania

Avatar Virus_Bob

25 stycznia 2021, 11:59

@JaJestemZWami: ahh nic ciekawego, a czasami zabawnie

Avatar Xgamer

25 stycznia 2021, 11:26

Podobno druga strona googla jest dziwniejsza od binga

Avatar
Konto usunięte

25 stycznia 2021, 11:13

Nie używam Google, więc tam nie wejdę.

Avatar Dark_Dante

25 stycznia 2021, 10:24

No wiecie, ogólnie to szanuję odważysz... No ale jednak gardzę desperatami.

Avatar Wombaton

25 stycznia 2021, 10:31

@Dark_Dante: nikt nie pytał.

Avatar
Grneral_kenobi

20 stycznia 2021, 10:32

Nie rozumiem

Avatar antonippp

20 stycznia 2021, 10:34

ze 2 dzieci sie boja malego krolika

Avatar janekelo

25 stycznia 2021, 10:18

Avatar DRAGON_POLSKA

20 stycznia 2021, 15:38

ja kiedyś wchodziłem nawet na 7

Avatar JaJestemZWami

Edytowano - 20 stycznia 2021, 10:47

KTO CHCE SZABLON, TEN MA SZABLON, SZABLON BURWA BENC

Avatar
Konto usunięte

20 stycznia 2021, 10:40

Avatar dawid51

20 stycznia 2021, 10:43

zawsze jak czegoś wyszukujemy to najczęściej znajdujemy to co chcemy na pierwszej stronie, druga strona, to już inny wymiar.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Bright32
Dodane przez: Bright32

To będzie bolało

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Nie idź!

Dobrze czasem się oderwać

Jakby trochę nie fair

Były nóżki, nie ma nóżek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka