Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kebasa_z_mema

29 stycznia 2021, 09:59

Cheems z błyskiem nadziei na lepszą przyszłość, wyjścia na dobrą drogę życia, znalezienie miłości życia i założenie rodziny to to, dla czego żyję
Tak
Wyczytałem z jego oczu

Avatar
Bbrozyna

22 stycznia 2021, 09:28

po ziewnięciu zmieniam się w waifu

Avatar Tajnyifajny

28 stycznia 2021, 18:47

Dobrze że nie po kichnięciu(smocze jaja referencja)

Avatar
Konto usunięte

22 stycznia 2021, 09:28

rel
w kościele ciągle z niewiadomego powodu ziewam i muszę ciągle mrugać albo przecierać oczy

Avatar
Bbrozyna

22 stycznia 2021, 09:29

to znak od boga! kazanie tak tobą wstrząsa że płaczesz! mój syn będzie księdzem!

Avatar Towarzysz777

22 stycznia 2021, 10:08

Mam to samo 12 ziewnięć na mszę to norma a poza kościołem ziewam raz na tydzień

Avatar WielkiMoffPoppns

24 stycznia 2021, 08:49

@Towarzysz777: tylko 12? Mi się ostatnio nudziło i policzyłem że 64 razy

Avatar
Konto usunięte

24 stycznia 2021, 12:14

same

Avatar Wombaton

24 stycznia 2021, 13:56

Avatar
Konto usunięte

26 stycznia 2021, 10:10


Dużo osób bierze więcej tlenu

Avatar Polish_Kebab7

25 stycznia 2021, 20:13

rel

Avatar
Konto usunięte

24 stycznia 2021, 13:02

Tak, rel

Avatar Sansfrompoland_505

24 stycznia 2021, 10:54

rel, macie wgóregłos

Avatar Karakan_z_ZSRR

24 stycznia 2021, 08:52

Aż ziewnęłam

Avatar
getstickbuggedlol

22 stycznia 2021, 11:35

mi też lecą łezki z oczu gdy piję napoje i wodę gazowaną

Avatar Sebzer

22 stycznia 2021, 11:30

a potem ktoś pyta czemu płaczesz XD

Avatar Poropek

22 stycznia 2021, 09:58

Te oczy są słodkie

Avatar starmagedon

22 stycznia 2021, 09:27

Anon, czemu płaczesz?

Avatar Oliwier256

22 stycznia 2021, 09:30

@starmagedon: "wytrzeć dzidzi łezki?"

Avatar Rascal

22 stycznia 2021, 09:42

@Oliwier256: "Tak mamusiu"

Avatar Oliwier256

22 stycznia 2021, 09:43

@Rascal: "co do? Anon, jesteś walnięty"

Avatar
SAlter

22 stycznia 2021, 09:31

o nie, kolejny mem o ziewaniu, chyba zaraz ziewnę

Avatar
Konto usunięte

22 stycznia 2021, 09:30

Rel.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar PLTronik
Dodane przez: PLTronik

A, okej

Niezniszczalne

Dobrze czasem się oderwać

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

I po kłopocie

Totalnie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka