memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
13 sierpnia 2011, 17:08
Mam takie dziwne wrażenie, że nie o to jej chodziło...
Odpisz
19 września 2012, 15:22
wrażenie przecież nie o to jej chodziło!
19 września 2012, 21:14
@radek_3002: przecież wiem... o_O
17 sierpnia 2011, 10:06
2
14 sierpnia 2011, 11:36
ŻAL
12 sierpnia 2011, 07:04
heh... bez spodni se stoi 4/5
12 sierpnia 2011, 17:53
Prawdziwy facet nie nosi spodni :D
14 sierpnia 2011, 00:31
@miszcz: heh...
13 sierpnia 2011, 10:51
CHAMSKIE!! żal 1/100 mężczyźni to debile -.-
13 sierpnia 2011, 16:20
@julis: co ci lepiej być chłopem niz babą
26 stycznia 2017, 21:39
@julis: julis podczas kłótni do mężczyzny mówi się: -O co ci chodzi człowieku?! A do kobiety: -O co ci chodzi kobieto?! Kobieta to stworzenie nieludzkie zaliczające się do chorób.
13 grudnia 2020, 19:23
@julis: o nie, ktoś tu uciekł z kuchni
13 sierpnia 2011, 09:37
u nos to wygląda tok: rozbiroj się i do kóz!
12 sierpnia 2011, 20:02
Haha, no i ma co chciala .. ;D 5 :)
12 sierpnia 2011, 19:28
;D 5/5
nie ma to jak odrobina dyskryminacji na miły początek siedzenia na kompie :D 5/5
12 sierpnia 2011, 18:12
nie ma to jak odrobina dyskryminacji na początek siedzenia na jeja.pl :D 5/5
12 sierpnia 2011, 16:26
trochę chamskie al fajne :D
12 sierpnia 2011, 10:28
haahahaahah!
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież13 sierpnia 2011, 17:08
Mam takie dziwne wrażenie, że nie o to jej chodziło...
Odpisz
19 września 2012, 15:22
wrażenie przecież nie o to jej chodziło!
Odpisz
19 września 2012, 21:14
@radek_3002: przecież wiem... o_O
Odpisz
17 sierpnia 2011, 10:06
2
Odpisz
14 sierpnia 2011, 11:36
ŻAL
Odpisz
12 sierpnia 2011, 07:04
heh... bez spodni se stoi 4/5
Odpisz
12 sierpnia 2011, 17:53
Prawdziwy facet nie nosi spodni :D
Odpisz
14 sierpnia 2011, 00:31
@miszcz: heh...
Odpisz
13 sierpnia 2011, 10:51
CHAMSKIE!! żal 1/100 mężczyźni to debile -.-
Odpisz
13 sierpnia 2011, 16:20
@julis: co ci lepiej być chłopem niz babą
Odpisz
26 stycznia 2017, 21:39
@julis: julis podczas kłótni do mężczyzny mówi się: -O co ci chodzi człowieku?! A do kobiety: -O co ci chodzi kobieto?! Kobieta to stworzenie nieludzkie zaliczające się do chorób.
Odpisz
13 grudnia 2020, 19:23
@julis: o nie, ktoś tu uciekł z kuchni
Odpisz
13 sierpnia 2011, 09:37
u nos to wygląda tok:
rozbiroj się i do kóz!
Odpisz
12 sierpnia 2011, 20:02
Haha, no i ma co chciala .. ;D
5 :)
Odpisz
12 sierpnia 2011, 19:28
;D 5/5
Odpisz
12 sierpnia 2011, 19:28
nie ma to jak odrobina dyskryminacji na miły początek siedzenia na kompie :D 5/5
Odpisz
12 sierpnia 2011, 18:12
nie ma to jak odrobina dyskryminacji na początek siedzenia na jeja.pl :D 5/5
Odpisz
12 sierpnia 2011, 16:26
trochę chamskie al fajne :D
Odpisz
12 sierpnia 2011, 10:28
haahahaahah!
Odpisz