Poznań miał rozmach w Sylwestra
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Znak czasów
Dobrze czasem się oderwać
Pilne
Co za przypadek
Północne Węgry
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 stycznia 2014, 17:00
takie sceny to nawet u mnie na wsi jak mieszkałem były...
Odpisz
4 stycznia 2014, 06:28
@popek9001: U mnie co sylwka takie są jak tata 0,7 wypije.
Odpisz
2 stycznia 2014, 22:18
Poznań... Taki piękny...
Odpisz
2 stycznia 2014, 18:46
Porównajcie jeszcze obrazek z np. Sydney albo NY
Odpisz
2 stycznia 2014, 17:39
W Krakowie czy gdzieś tam usłyszałem podróbę hitu Make It Bun Dem Skrillexa i Damiana. Tak się w***iłem, że Polak czasami musi coś s***ić ale że aż tak?! Skandal!
Odpisz
2 stycznia 2014, 17:22
to był Kraków,Gdynia i chyba Wrocław też transmitowany .-. i co tu wybrać miałem? TVP2,Polsat czy TVN co? ok TVN 1 działa,takie jaja :3
Odpisz
2 stycznia 2014, 16:05
jak co roku ta sama scena tylko "gwiazdy" ........ tfu co ? kto ? jakie gwiazdy ? bo ja tam nic nie widziałem ......
Odpisz
1 stycznia 2014, 19:37
"Mają rozmach s***isyny"
Odpisz
1 stycznia 2014, 18:31
Oh yeah!
Odpisz