Teraz będzie jeszcze gorzej
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Mało znany szczegół
Phi!
Niezniszczalne
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 stycznia 2021, 20:07
Jezu ja mam straszny stres że się nie dostanę
Odpisz
28 stycznia 2021, 22:29
@Krowka_mala_dosc: Jak szkoła nie ma natłoku mega, to raczej każdy się dostaje, więc jak nie wybierasz się do najpopularniejszych szkół w okolicy, to luz
Odpisz
28 stycznia 2021, 23:02
@RoyalPigeon: Idę na zespołu szkół plastycznych więc trochę jest stres xD
Odpisz
29 stycznia 2021, 09:40
@Krowka_mala_dosc: Po co tam idziesz?
Jakby... 5 lat żeby uczyć się rysować i nie zdobyć nic poza maturą, nie hejtuję cię, tylko po prostu nie rozumiem fenomenu, możesz opowiedzieć co tobą kieruję, żeby iść do takiej szkoły?
Odpisz
30 stycznia 2021, 18:38
@Monster_: ambicje, pasja, to mniej więcej mną kieruje, Idę tam z moją przyjaciółką więc i tak będzie spoko, teraz będę ciężko pracować, ale to mi się opłaci, w przyszłości, chcę być architektem wnętrz i hobbistycznie sprzedawać obrazy :3
Odpisz
30 stycznia 2021, 18:39
@Monster_: i chciałam się tam dostać od 4 klasy więc no 💙💜💙
Odpisz
30 stycznia 2021, 19:41
@Krowka_mala_dosc: Oki, rozumiem, to fajna motywacja ^^
Mam nadzieję, że ci się uda
Odpisz
31 stycznia 2021, 20:36
@Monster_: dziękuję 💜💜💜
Odpisz
24 stycznia 2021, 19:01
Jako że mem o tf2, to pochwalę się nowym nabytkiem
Odpisz
30 stycznia 2021, 01:15
@lubie_frytki_z_ketchupem: imo najgorszy nóż do szpiega
Odpisz
30 stycznia 2021, 11:32
@Skryty_Skryba: Jak musisz zbacostabować engiego to działko na cię w dupie
Odpisz
30 stycznia 2021, 11:52
@u3389218: jak musisz zbackstabować engiego to nakładasz sapera zanim działko się obróci
Odpisz
30 stycznia 2021, 11:54
@Skryty_Skryba: Czasami nie można, tym bardziej jak ktoś nie ma skilla (jak ja) i ma upośledzoną myszkę to engi cię zabije na łatwości i naprawi działko. Teraz ten nusz i tak jest lepszy bo możesz normalnie się przebrać a kiedyś nie
Odpisz
30 stycznia 2021, 15:26
@Skryty_Skryba: I tak prawie nie gram szpiegiem (żołnierz najlepszy)
Odpisz
30 stycznia 2021, 15:30
@lubie_frytki_z_ketchupem: Oj tak byczq +1
Odpisz
30 stycznia 2021, 16:30
@lubie_frytki_z_ketchupem: jakie są twoje mainy
Odpisz
30 stycznia 2021, 16:47
@Skryty_Skryba: Engi i żołnier
Odpisz
30 stycznia 2021, 16:53
@Skryty_Skryba: Ja żołnierz, spy i sniper (którym i tak nie umiem strzelać headshotów i powinienem zainwestować w synedyjskiego usypiacza )
Odpisz
30 stycznia 2021, 23:05
@u3389218: skoro już wszyscy mówią jakie są ich mainy, to ja skaut, pyro i medyk
Odpisz
29 stycznia 2021, 09:00
ej co to za gra bo nie pamiętam?
Odpisz
29 stycznia 2021, 09:14
@kololololo: TF2
Odpisz
29 stycznia 2021, 10:26
@Patichan: dzk gościu
Odpisz
29 stycznia 2021, 16:59
@kololololo: Nie ma za co
Odpisz
29 stycznia 2021, 14:17
Kanał to STblackST btw
Odpisz
28 stycznia 2021, 22:34
Jestem w liceum i co prawda jest trudniej, ale nie ma takich patusów w klasie przynajmniej xD
Odpisz
28 stycznia 2021, 20:27
Ja jestem w zawodówce i nie jest źle, przynajmniej mam za to kasę
Odpisz
28 stycznia 2021, 20:27
Życzę powodzenia wszystkim którzy składają papiery do nowych szkół
Odpisz
24 stycznia 2021, 16:30
Ja pewnie nie dostanę się do liceum ani technikum
Odpisz
28 stycznia 2021, 20:04
@Error__: same.
Odpisz
24 stycznia 2021, 16:00
To ty tego co po maturze nie widziałeś
Odpisz