Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Tymi się chodzi
Jakby trochę nie fair
Tacy sami, a ściana między nami
Można, tylko trzeba wstawać rano
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 stycznia 2021, 21:56
A wysyłanie listów gołębiem?
Odpisz
28 stycznia 2021, 19:15
Wy się śmiejecie, ale tak naprawdę sami byście chcieli dostać taki papierowy list
Odpisz
28 stycznia 2021, 20:02
Symbolicznie list jest dużo bardziej wartościowy, ktoś go musiał napisać, pewnie parę razy, pójść na pocztę, zadbać o znaczek itp. więc od jakiegoś przyjaciele czy coś to ok. Ale jak bym miał czekać tydzień na odpowiedź na pytanie "Idziesz na pizze?" to szlag by mnie trafił.
Odpisz
28 stycznia 2021, 20:21
@lordbaysel: Co w tym takiego niezwykłego? Nad tekstem też można chwilę posiedzieć, nie tylko nad listem.
Odpisz
28 stycznia 2021, 19:36
No cóż... Ja jednak wolę pisać na klawiaturze
Przynajmniej mam większą pewność że ktoś odczyta to co napisałam poprawnie...
Odpisz
25 stycznia 2021, 12:48
Czy to zalicza się do angielskich śmieszków?
Odpisz
25 stycznia 2021, 12:49
@TediousCardGames: Sea
Odpisz
27 stycznia 2021, 12:41
@TediousCardGames: Tak
Odpisz
25 stycznia 2021, 12:54
Pisanie na klawiaturze >>>> pisanie odręcznie
Odpisz