memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
24 stycznia 2021, 16:25
26-cio letni ja po zjechaniu ze zjeżdżalni na placu zabaw:
Odpisz
Edytowano - 24 stycznia 2021, 15:57
to wejdz i sobie zjedz z niej a nie obrazek robisz
24 stycznia 2021, 15:57
@kolejorz2009: nie będę jeść ze zjeżdżalni, to niehigieniczne
24 stycznia 2021, 15:58
ahahah
@kolejorz2009: hahahah becz00nia nie
24 stycznia 2021, 15:59
Coś gorzka ta zjeżdzalnia
24 stycznia 2021, 16:08
@kolejorz2009: Dlaczego nam to robisz
24 stycznia 2021, 16:09
troll po prostu bruh.
24 stycznia 2021, 16:27
No wiem przecież, ale dlaczego trollem jest
Edytowano - 30 stycznia 2021, 20:05
Aż mi się przypomniało o "Język polski jest ą-ę". Znaki diakrytyczne nie są takie złe.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież24 stycznia 2021, 16:25
26-cio letni ja po zjechaniu ze zjeżdżalni na placu zabaw:
Odpisz
Edytowano - 24 stycznia 2021, 15:57
to wejdz i sobie zjedz z niej a nie obrazek robisz
Odpisz
24 stycznia 2021, 15:57
@kolejorz2009: nie będę jeść ze zjeżdżalni, to niehigieniczne
Odpisz
24 stycznia 2021, 15:58
ahahah
Odpisz
24 stycznia 2021, 15:58
@kolejorz2009: hahahah becz00nia nie
Odpisz
24 stycznia 2021, 15:59
Coś gorzka ta zjeżdzalnia
Odpisz
24 stycznia 2021, 16:08
@kolejorz2009: Dlaczego nam to robisz
Odpisz
24 stycznia 2021, 16:09
troll po prostu bruh.
Odpisz
24 stycznia 2021, 16:27
No wiem przecież, ale dlaczego trollem jest
Odpisz
Edytowano - 30 stycznia 2021, 20:05
Aż mi się przypomniało o "Język polski jest ą-ę". Znaki diakrytyczne nie są takie złe.
Odpisz