Jak mnie irytują takie rzeczy. Klasowa "elyta" próbuje czasami okłamywać nauczyciela, że go nie słychać. I oczywiście oczekuje że ja też będę. Kurczę, mamy w tym roku egzamin i nie chcę skończyć w jakimś najgorszym ośrodku oświatowym, tylko zostać kimś, życzę tego samego innym.
Ale już "nerwuje mnie to" , że jak oni nie mają mikrofonu, to już mogą prawie nie odpowiadać, a ja? Źle czuję się z kłamstwem, czeka mnie w tej szkole jescze 5 miesięcy, a niektórych osób mam po dziurki w nosie.
Uczę się bardzo dobrze ( nie przechwalam się), dlatego jak kiedyś pani z niemickiego wysłała zdania do przetłumaczenia (czas 1 tydz), to ja sobie na spokojnie zrobiłm i tyle. Dzień przed terminem oddania, napisały do mnie 2 osoby, uczące się dosyć średnio, proszące, abym im wysłała przetłumaczone. Normalnie w szkole ani cześć ani nic, ale jak już coś trzeba to do mnie. W końcu wysłałam dla jednej, bo stwierdziłam, że kiedyś może przynieść to korzyść, ale nigdy więcej. Pasożyty, w końcu to ja się napracowałm a tamci tylko przepisali. I zawsze oczywiście wielkie oburzenie, że " JaK tY uMieSZ to nAM wyŚlij!1!!1!1!1!1!1!1!1!"
Dlatego już od dawna przyjaźnię się w klasie tylko z jedną osobą, jeśli to czyta, to ją pozdrawiam.
Pamiętam jak dziewczyna na jednej lekcji pisała, że nie ma mikrofonu. Nagle odbyła się niezapowiedziana kartkówka i ona musiała jakoś nieumyślnie włączyć ten mikrofon., Jakiś czas później było słychać jak krzyczy do siostry, by jej zadanie jedno zrobiła. Nauczycielka się wkurzyła i zamiast lekcji oraz kartkówki to słuchaliśmy przed kilkadziesiąt minut ochrzanu jaki jej daje.
ja jestem dziewczyną i dopóki mój telefon chodzi i da się go naprawić nie proszę o nowy, zwykle po nich dziedziczę dobre telefony bo mama mało na nim siedzi i jest prawie jak nowy, teraz odziecziczę Samsunga a70 po wakacjach bo wymienią sobie na nowszy model.
Nie rel, dwie trzecie mojej klasy to dziewczyny, aczkolwiek one nie są typowymi bananowymi dziećmi (a iPhone dla nich to zwykły telefon), a z mikrofonami to bywa różnie
Komentarze
Odśwież30 stycznia 2021, 14:06
to jak to powiedziała nauczycielce, jak nie ma MIKROFONU??
Odpisz
29 stycznia 2021, 08:50
A ja używam laptopa i mam słuchawki
Odpisz
28 stycznia 2021, 12:29
Ja nie mam dziewczyn w klasie więc nie mam takiego problemu xD
Odpisz
28 stycznia 2021, 19:20
@Ged_34: XD
Odpisz
25 stycznia 2021, 10:29
Jak mnie irytują takie rzeczy. Klasowa "elyta" próbuje czasami okłamywać nauczyciela, że go nie słychać. I oczywiście oczekuje że ja też będę. Kurczę, mamy w tym roku egzamin i nie chcę skończyć w jakimś najgorszym ośrodku oświatowym, tylko zostać kimś, życzę tego samego innym.
Ale już "nerwuje mnie to" , że jak oni nie mają mikrofonu, to już mogą prawie nie odpowiadać, a ja? Źle czuję się z kłamstwem, czeka mnie w tej szkole jescze 5 miesięcy, a niektórych osób mam po dziurki w nosie.
Uczę się bardzo dobrze ( nie przechwalam się), dlatego jak kiedyś pani z niemickiego wysłała zdania do przetłumaczenia (czas 1 tydz), to ja sobie na spokojnie zrobiłm i tyle. Dzień przed terminem oddania, napisały do mnie 2 osoby, uczące się dosyć średnio, proszące, abym im wysłała przetłumaczone. Normalnie w szkole ani cześć ani nic, ale jak już coś trzeba to do mnie. W końcu wysłałam dla jednej, bo stwierdziłam, że kiedyś może przynieść to korzyść, ale nigdy więcej. Pasożyty, w końcu to ja się napracowałm a tamci tylko przepisali. I zawsze oczywiście wielkie oburzenie, że " JaK tY uMieSZ to nAM wyŚlij!1!!1!1!1!1!1!1!1!"
Dlatego już od dawna przyjaźnię się w klasie tylko z jedną osobą, jeśli to czyta, to ją pozdrawiam.
Odpisz
28 stycznia 2021, 12:25
@Milordzina: Też jestem w 8 klasie i mega współczuję ci. Chociaż ja tak nie mam.
Odpisz
28 stycznia 2021, 17:07
@Milordzina: pamiętam jak jednemu kolesiowi 'zEpSuŁ sIę mIkRoFoN' w środku lekcji i musiałam za niego odpowiadać
Odpisz
28 stycznia 2021, 15:41
i się reklamują z tymi nie wiem jak dokładnie ale jakieś R-Pots.. czy coś dziwna rasa człowieka...
Odpisz
28 stycznia 2021, 14:41
"oo, chyba na następnej lekcji znowu będę miał problemy z internetem" kolega gamer
Odpisz
24 stycznia 2021, 18:47
Pamiętam jak dziewczyna na jednej lekcji pisała, że nie ma mikrofonu. Nagle odbyła się niezapowiedziana kartkówka i ona musiała jakoś nieumyślnie włączyć ten mikrofon., Jakiś czas później było słychać jak krzyczy do siostry, by jej zadanie jedno zrobiła. Nauczycielka się wkurzyła i zamiast lekcji oraz kartkówki to słuchaliśmy przed kilkadziesiąt minut ochrzanu jaki jej daje.
Odpisz
24 stycznia 2021, 19:36
beka była pewnie
Odpisz
28 stycznia 2021, 12:27
@Jakut484: Ja teraz mam hiszpański przez ponad połowę lekcji uczennica się wykłóca z nauczycielką
Odpisz
28 stycznia 2021, 13:50
Miałem identyczną sytuację
Odpisz
28 stycznia 2021, 13:21
ja jestem dziewczyną i dopóki mój telefon chodzi i da się go naprawić nie proszę o nowy, zwykle po nich dziedziczę dobre telefony bo mama mało na nim siedzi i jest prawie jak nowy, teraz odziecziczę Samsunga a70 po wakacjach bo wymienią sobie na nowszy model.
Odpisz
28 stycznia 2021, 13:02
ja mam kolegę co mówił że ma najlepszego kompa, mikro, kamere itp. a na lekcji ledwo co go było zrozumieć
Odpisz
24 stycznia 2021, 23:45
Najśmieszniejsze jest to, że na telefonie ma się wbudowany mikrofon a jak nie działa to można kupić słuchawki z mikrofonem za 25 złotych lol
Odpisz
28 stycznia 2021, 12:27
@Rosse303: chłopie, nie rozumiesz:
One swoją nieodpowiedzialnością to wszystko rozj...ły
Odpisz
24 stycznia 2021, 18:47
Dziewczyny' pierwsze słysze o takich stworzeniach/ co to takiego
Odpisz
24 stycznia 2021, 20:11
@Bosku: You have achieved comedy
Odpisz
24 stycznia 2021, 20:19
@Cosnapewno: comedy na jeja? A co to takiego?
Odpisz
28 stycznia 2021, 12:10
@Wormy: nigdy nie slyszalem o smiesznym na jeja
Odpisz
24 stycznia 2021, 19:38
tru. Prawie wszytkie dziewczyny u mnie w klasie tak robią i odpowiedzialność spada na nas, chłopów...jest nas 4 w klasie.
Odpisz
24 stycznia 2021, 20:55
@sluzak4: w mojej klasie jest 7/7 a w klasie A (my jesteśmy B) jest tylko trzech chłopaków
Odpisz
24 stycznia 2021, 19:21
Zawsze w klasie musi być taka głupia pi..a, każdy w klasie ma telefon z działającym mikrofonem i aparatem, a tak to mają sprzęt 30-letni
Odpisz
24 stycznia 2021, 19:02
Nie rel, dwie trzecie mojej klasy to dziewczyny, aczkolwiek one nie są typowymi bananowymi dziećmi (a iPhone dla nich to zwykły telefon), a z mikrofonami to bywa różnie
Odpisz
24 stycznia 2021, 18:45
Nie rel. Mam 3 dziewczyny w klasie i jakoś z nimi nie gadam
Odpisz
Edytowano - 24 stycznia 2021, 18:48
@NormalnyCzlowiek: U mnie dziewczyny to większość klasy i z żadną nie gadam, a one same traktują mnie jakbym nie istniał.
Odpisz
24 stycznia 2021, 18:58
Czyli masz potencjał do haremu i go nie wykorzystujesz?
Odpisz