No bo to zdalne nauczanie...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Młodzi gniewni
Lekko nie będzie
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Równi i równiejsi
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 stycznia 2021, 08:50
To ja
Odpisz
28 stycznia 2021, 19:15
Rel. Niestety
Odpisz
28 stycznia 2021, 14:51
rel
Odpisz
28 stycznia 2021, 13:34
Nadrabiam teraz notatki przed egzaminem i już mam 30 stron w wordzie a jestem w połowie wykładów dopiero
Odpisz
28 stycznia 2021, 12:18
Rel
Odpisz
Edytowano - 24 stycznia 2021, 01:52
Ja chyba na zdalnych zrobiłem najwięcej, 2 razy więcej niż normalnie, tony notatek, bo praktycznie sam się uczysz jak lekcji częściej nie ma albo nic na niej się nie robi albo jakieś zadanie do odesłania meh...
Odpisz