Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Pilne
To się nie może nie udać
To będzie bolało
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 listopada 2024, 14:56
BLOODBORNE MENTIONED
Odpisz
26 stycznia 2021, 15:07
Najwyższym powinno być czytanie mialediwskiego. Serio zobaczcie jaki ten alfabet jest posrany
Odpisz
27 stycznia 2021, 09:24
Patrzyłem na to jak się je pisze i ładnie by mi wyszły mimo, iż mam dysgrafię.
Odpisz
27 stycznia 2021, 09:42
Ale na pierwszy rzut oka wyglądają jak cyferki w kursywie
Odpisz
26 stycznia 2021, 16:34
Oo bloodborne - najgorszy exclusive na ps4
Odpisz
26 stycznia 2021, 15:56
Mieszkaniec yharnam w dwóch formach (bardziej i mniej zdziczały), ostatnie to bestia kleryka, a co to za pies na trzecim panelu?
Odpisz
26 stycznia 2021, 16:13
@AhmedMufasa: to chyba standardowy wilkołak, jak np jeden z tych które czekał na moście przed bestią.
Odpisz
26 stycznia 2021, 16:30
@KenKaneki89: te ze starego Yharnam?
Odpisz
26 stycznia 2021, 14:10
Ale Niemców to ty szanuj.
Odpisz
26 stycznia 2021, 14:46
@starmagedon: Niemców tak ale ich języka nie xD
Odpisz
26 stycznia 2021, 14:48
@Towarzysz777: Po prostu, polacy, nie rozumieją piękna tego języka.
Odpisz
26 stycznia 2021, 14:50
@starmagedon: Czego? xD Język idzie połamać a i ładnych miłych słówek nie wypowiesz, chyba że jakieś bez kontekstu, dla mnie np. takie zamienienie der Pullover na der Pulli brzmi słodko, ale reszta języka harda jak stal :P
Odpisz
26 stycznia 2021, 14:52
@starmagedon: +1
Odpisz
26 stycznia 2021, 14:52
@Towarzysz777: Jest to język logiczny i spójny, nie wszyscy są na niego gotowi.
Odpisz
Edytowano - 26 stycznia 2021, 14:58
@starmagedon: Jest to język Hardy, trudny i w wielu przypadkach nielogiczny, chyba nie po to jest kilkaset czy kilka tysięcy języków i cała zdolność komunikacji, by wybierać język który brzmi jak zardzewiała piła i jest oficjalnie na całym świecie i wg wszelakich rankingów uważany za trudny, wiem że polski jest może i trudniejszy, toteż lubuję się w angielskim :) Który oczywiście między innymi z Germańskiego się wywodzi, to taki niemiecki wersja soft, łatwy i przyjemny
Odpisz
Edytowano - 26 stycznia 2021, 15:01
@Towarzysz777: Angielski jest ogólnoświatowy, tylko dlatego uczymy się go w szkole, i dlatego uważamy go za łatwy. Niemiecki ma prostszą budowę gramatyczną, wyrazy mogą odstraszać, ale każdy język ma własne słowa, którego inne nacje nie wypowiedzą, jak nasze: żółta dżdżysta dżdżownica. Język idzie połamać na czymś takim.
Odpisz
26 stycznia 2021, 15:06
@starmagedon: Ale łamańce językowe ma każdy język nawet angielski, polski też nie brzmi pięknie i bez łamańców, ale niemiecki to wyższy poziom twardego dźwięku xD Jeżeli twierdzą tak praktycznie wszyscy lingwiści to coś na rzeczy jest, nie chodzi o to by tobie było łatwo czy trudno a wszystkim i większości jest trudno a pięknym językiem nie nazwie go nikt prócz fanatyka ¯\_(ツ)_/¯ Spójnym może i tak, eleganckim w sumie też, nie takim na odpie.... tylko porządnym, dopracowanym, ale to jak maniery na królewskim dworze, wszystko pięknie i elegancko, ale sztywno i niewygodnie :P
Odpisz
26 stycznia 2021, 15:10
@starmagedon: excusme what the fuck? Ten język jest twardy jak beton. Np Motyl- Schmetterling, k...a to brzmi jak jakiś bombowiec ale nie motyl. Jak dalej nie wierzysz to przeczytaj ten sam tekst po polsku,francusku i niemiecku i zkbacxysz różnicę
Odpisz
26 stycznia 2021, 15:11
@Towarzysz777: Jest twardy, to fakt, jednak coś musi w nim być, że jest nazywany "językiem nauki". Nie pamiętam ile, ale sporo naukowych wypracowań jest wydawana właśnie w tym języku. Gdyby nieco pozmieniać słowa, to byłby bardziej miękki i bardziej przystępny, ale to tak jakby zanglikować język polski, nie ma to większego sensu na dłuższą meta, chyba, że wszyscy przestawiliby się.
Odpisz
26 stycznia 2021, 15:14
@starmagedon: a ty piękna naszego
Odpisz
26 stycznia 2021, 15:14
Akurat mi łatwiej czyta się po Niemiecku niż po angielsku.
Odpisz
Edytowano - 26 stycznia 2021, 15:17
@starmagedon: I dlatego uważam że językiem międzynarodowym i jedynym który byłby używany w już zjednoczonym świecie byłby angielski, ale w niemieckim widzę precyzję jak w szwajcarskim zegarku, mówię, dokładnie i elegancko ale twardo i niewygodnie to i mija się z celem szybkiej i wygodnej komunikacji :P Same liczby jakby zmienili byłoby o niebo lepiej, jak wymawiasz jakąś skomplikowaną cenę jak 1469, 49€ to się krztusisz xD
Odpisz
Edytowano - 26 stycznia 2021, 15:20
@Towarzysz777: Angielski nie jest najprostszym, ani najlepszym, a Niemieckie słowa są precyzyjne, a precyzja i prostota czasami się wykluczają. Lepiej jest powiedzieć coś precyzyjnie niż żeby potem dopowiadać o co chodziło.
Co do liczb: główny człon w Niemieckich słowach jest na końcu, dlatego jest tam na odwrót.
Odpisz
Edytowano - 26 stycznia 2021, 15:23
@starmagedon: No to nie mówimy o Amerykańskim tylko Angielskim xD To Amerykanie robią z tego języka burdel i potem sami nie wiedzą w jaki sposób pisać poprawnie i tak skracają i upraszczają życie że nie zrozumiesz żadnego, lepiej powiedzieć lekko i szybko, zrozumiale jest wystarczająco, niż precyzyjnie i dosadnie ale długo i ciężko ¯\_(ツ)_/¯ Jakoś ludzie mniej narzekają na angielski niż niemiecki, a co do tego że nie najłatwiejszy to pod większością względów najłatwiejszy, a jak nie na 1 miejscu to z top 3 na pewno nie wypadnie gdy niemiecki jest gdzieś na szarym końcu, mimo że jest wg mnie wiele trudniejszych od niemieckiego o nich to już nie ma co gadać w ogóle
Odpisz
Edytowano - 26 stycznia 2021, 15:28
@Towarzysz777: Też nie mówię o amerykańskiej odmianie. Jest dziwna i chaotyczna.
Po Niemiecku również można mówić szybko i lekko, tylko trzeba wiedzieć jak.
Gdyby nie fakt, że Anglia skolonizowała taką część świata, wątpliwe byłoby czy wyszedłby ten język poza Anglię.
Odpisz
26 stycznia 2021, 14:25
O cholercia, szablonik z Bloodborne'a.
Odpisz
25 stycznia 2021, 00:39
Cursing In Polish:
Odpisz
25 stycznia 2021, 08:05
@Dawidosalpinos: Stary wybuchający że złości bo nie ma promocji na Harnasia
Odpisz
25 stycznia 2021, 06:52
Wymawianie nazwy mebli w IKEI:
Odpisz
Edytowano - 25 stycznia 2021, 06:40
"Happy Meal, bitte"?
Odpisz
25 stycznia 2021, 00:16
Mmm Bloodborne,
Odpisz