Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nigdy na to nie wpadną
Niezniszczalne
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 września 2025, 15:53
Achievement za ukończenie prologu w Forzy Horizon 2 ma 85% graczy. W exclusivie na Xbox. Płatnym. Wycofanym ze sprzedaży 6 lat temu.
Odpisz
1 lutego 2021, 00:19
Jaka gra?
Odpisz
12 lutego 2021, 20:15
@Nuzjn: Vecter
Ale chyba tylko na kompa
Odpisz
12 lutego 2021, 21:09
@Bombelek_4_: dzięki
Odpisz
1 lutego 2021, 11:57
Po części to dlatego że steam ma zj...ne naliczanie statystyk i zalicza każdego kto ma gre kupioną i nawet jej nie odpalił. Więc potem wychodzą takie rzeczy bo ludzie nakupią pierdyliard gier i ich nie odpalają w ogóle
Odpisz
4 lutego 2021, 12:36
@kokomando: a ta gra jest za darmo, więc pewnie 50% ludzi nie zagrało w tę grę
Odpisz
27 stycznia 2021, 13:02
Pewnie to samo co odznaki w Robloksie "Rozpocznij grę" z mniej niż 50% zdobytych.
Odpisz
27 stycznia 2021, 15:16
@Darwidx: roblox
gra w którą chyba każdy grał za dzieciaka, ale teraz schodzi na psy
Odpisz
27 stycznia 2021, 22:31
@JejakMemiak: przynajmniej arsenal spoko
Odpisz
31 stycznia 2021, 21:06
@JejakMemiak: czasami sobie lubię pograć w roblox ale tylko w tower of hell albo w anime fighting simulator bo większość pozostałych trybów to syf
Odpisz
31 stycznia 2021, 21:15
@polska_cebulka: a anime fighting simulator to nie jest typowy clicker czy inny grinder bezmyslny?
Odpisz
31 stycznia 2021, 21:15
@LeHackerKid: Jest ale jakoś tak lubie czasem pograć
Odpisz
31 stycznia 2021, 21:26
@JejakMemiak: xddd
Zależy co rozumiesz poprzez "dzieciak" bo większość na tej stronie to przecież jeszcze dzieciaki, a ja osobiście jako starsza osoba dowiedziałem się o istnieniu robloxa jakieś 5 lat temu dopiero, w wieku 15 lat lol
Odpisz
31 stycznia 2021, 21:50
@polska_cebulka: bee swarm simulator jest spoko
Odpisz
31 stycznia 2021, 21:58
@SZOPAN: ale szybko sie nudzi
nie zmienia to faktu ze trzy lata temu nawalalem w to jak po*ebany
Odpisz
31 stycznia 2021, 22:49
@JejakMemiak: dokładnie teraz to jakieś copy paste i zmutowane postacie
Odpisz
31 stycznia 2021, 23:06
@JejakMemiak: jak k...a za dzieciaka?! Przecież ja za dzieciaka grałem w heroes 3 i gta:sa a roblox znam od 2 lat bo młodsze rodzeństwo gra, co jest?!
Odpisz
1 lutego 2021, 07:45
@Saaaaasuke: Roblox wyszedł dwa lata po San Andreas
Odpisz
1 lutego 2021, 11:46
@WHEEY: 3 lata bo san andreas chyba 2003 a roblox 2006
Odpisz
1 lutego 2021, 12:56
@LeHackerKid: taki typowy simulator jak super power simulator
Odpisz
2 lutego 2021, 00:18
@Foxelo: GTA SA - 2004
Odpisz
3 lutego 2021, 12:13
Teraz każdy zna twój wiek.
Odpisz
3 lutego 2021, 12:17
@SdeltaS: no
I co
Odpisz
4 lutego 2021, 08:31
no
i to
Odpisz
1 lutego 2021, 08:25
Pewnie połowa graczy wychodzi na x a nie na exit i im nie zalicza się osiągnięcie albo jest zbugowane i nie przyznaje się
Odpisz
1 lutego 2021, 10:00
ja wychodzę alt + f4
Odpisz
1 lutego 2021, 10:02
jak nie jesteś podłączony do internetu w trakcie grania, to się nie zalicza (kiedy grałem w hl2 nie zaliczyło mi 8 lambd bo przechodziłem bez neta i musiałem powtarzać)
Odpisz
1 lutego 2021, 18:04
@QWERTIOX: U mnie w niektórych grach na steamie jak raz połącze się z internetem to potem osiągnięcia zaliczają mi się więc nie wiem
Odpisz
1 lutego 2021, 19:26
Pewnie połowa graczy w ogóle nie weszła do tej gry
Odpisz
2 lutego 2021, 20:36
@Memesze: Masz racje też tak mogło być
Odpisz
1 lutego 2021, 10:30
Czemu na Steamie 8% ludzi aktywowało kasetę w Surgeon Simulator?
Odpisz
27 stycznia 2021, 13:02
Jaka to gra?
Odpisz
Edytowano - 1 lutego 2021, 08:39
@Algeriusz: To jest Vecter na steamie
Odpisz
27 stycznia 2021, 13:02
często widzę, że w jakiejś grze achievment za przejście pierwszego poziomu otrzymało 80% osób.
Odpisz
27 stycznia 2021, 13:04
@czlowiekjasiolec: nie wszystkim działa gra no nie
Odpisz
27 stycznia 2021, 14:23
@czlowiekjasiolec: Steamowe wyprzedaże...
Mam pełno gier, które kupiłem bo były tanie, a nigdy w nie nie zagram
Odpisz
29 stycznia 2021, 09:19
@czlowiekjasiolec: 80%? Masz na myśli 30%
Odpisz
1 lutego 2021, 07:35
@czlowiekjasiolec: albo minecraft i otwórz ekwipunek
Odpisz
1 lutego 2021, 00:08
Nie wyłącze
Choćby nie wiem co
Odpisz
31 stycznia 2021, 22:53
bo gracze nie odpalają większości gier które posiadają na steamie, chyba każdy tak miał choć raz
Odpisz