Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar IgiPolski

1 lutego 2021, 20:19

Ja mam kuzynkę, która całe życie mieszkała w anglii i jak przyjechała do polski do do 2 klasy liceum chodziła, a rok później, gdy pisała maturę z angielskiego to okazało się, że oblała. Ten nasz system jest bardzo staromodny

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar gerwazysramdowazy

5 lutego 2021, 11:06

@Gutolov: kto umrze to umrze i trudno

Avatar
kroganin

6 lutego 2021, 10:30

@IgiPolski: Oblać podstawę to trzeba być specjalny. No, ale rozszerzenie da się jeszcze jakoś wytłumaczyć, bo wielu czasów tak naprawdę nie używasz w życiu codziennym, więc mogła ich nie potrafić

Avatar Nocta

2 lutego 2021, 12:10

Żyje w Anglii od małego i lepiej mi idzie Angielski niż Polski. Z tego powodu czasami znajomi pytali o pomoc tu i tam z zadaniami z Anglika. Zdarzało się, że na następny dzień odkrywałam, że nauczycielka uznała moją podpowiedź za niepoprawną oraz że znajdowałam błędy w podanym przez nauczyciela tekście. Chyba to były dwa różne języki

Avatar QWERTIOX

2 lutego 2021, 20:24

@Nocta: mogła uznawać język potoczny/uliczny za błędy

Avatar Nocta

2 lutego 2021, 23:44

@QWERTIOX: Nie używam potocznego/ulicznego pisząc zadania, ani pomagając znajomym. Na studiach za taki bym traciła punkty w wypracowaniach, więc jestem świadoma, że się go unika w nauce

Avatar Kebasa_z_mema

27 stycznia 2021, 20:54

Ej, ale zastanawiam się, czy jak są jacyś Anglicy z wymiany w szkole, to czy muszą się uczyć angielskiego

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (15)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (15)
Avatar FandraVisena

2 lutego 2021, 09:50

@Kebasa_z_mema: opisałeś właśnie większość nauczycielek od informatyki xd one mogą uczyć po tygodniowym kursie a potem nie potrafią włączyć niczego po za paint i notatnikiem.

Avatar y0xhlztixyotisy9zifR

2 lutego 2021, 12:32

@TediousCardGames: moja tak samo

Avatar
Konto usunięte

2 lutego 2021, 11:13

tak jest

Avatar SpaceNinjaYT

27 stycznia 2021, 22:34

Co to za anime

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Kojot23

1 lutego 2021, 21:34

@mistrzSzreder: naprawdę szkoda to jedna z fajniejszych historii tego typu.
Naprawdę szkoda bo jeśli tak obniżyli poziom nie widzę sensu oglądania tego.

Ale mangę sobię odświeżę przynajmniej.

Avatar Liski_sa_super

2 lutego 2021, 08:45

@mistrzSzreder: cały budżet na animację poszedł na bimbały

Avatar wojtun

1 lutego 2021, 23:07

Ten jeden niemiecki uczen z wymiany:
Alles gut

Avatar
getstickbuggedlol

28 stycznia 2021, 07:45

no to po co się uczymy polskiego? chodź mi też wydaję się to zbędne bo wystarczy gramatyka i ortografia a nie rozwalać zdania na atomy bo szanse na to że ktoś z nas będzie poetą

Avatar DHF1232

1 lutego 2021, 20:17

ale możesz zacząć śpiewać i nie zostać raperem

Avatar MORDOR1

1 lutego 2021, 21:47

choć*

Avatar Zaspanymen33

1 lutego 2021, 21:41

cunt!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pozdrawiam świetliki

To się nie może nie udać

Nigdy na to nie wpadną

Przerwa na herbatkę

Można, tylko trzeba wstawać rano

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka