Ale żeby tak przed ślubem!?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Ostry ten sędzia
Młodzi gniewni
Frustrujące
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 lutego 2021, 00:23
Kogo potrzymać za rękę?
Odpisz
2 lutego 2021, 08:39
@AnexEmjo: mnie (trudno, że też jestem babom, chcę kogokolwiek potrzymać za łapkę)
Odpisz
2 lutego 2021, 12:21
@little_emo_devil: mi pasuje, to kiedy jak i gdzie
Odpisz
2 lutego 2021, 12:23
@AnexEmjo: teraz tutaj w tym momencie
Odpisz
2 lutego 2021, 12:23
@little_emo_devil: ok już już
Odpisz
4 lutego 2021, 11:51
@AnexEmjo: Minęły dwa dni, dalej trzymacie się za ręce? Jak to jest żyć sklejonym z kimś dłonią?
Odpisz
4 lutego 2021, 11:51
@Nejle: A bardzo dobrze. Przyjemne uczucie, można poczuć się - Kochanym :3
Odpisz
4 lutego 2021, 12:22
@Nejle: Najlepsze uczucie na świecie -w-
Odpisz
2 lutego 2021, 11:08
Chyba wszyscy wiemy, do czego to zmierza
Odpisz
2 lutego 2021, 10:31
Odpisz
2 lutego 2021, 09:50
Tak przed ślubem myślałem że to chrześcijański serwer
Odpisz
1 lutego 2021, 20:37
ja rozumiem że was śmieszy że udajecie że nie wiecie kto to jest dziewczyna ale niektórzy (w zasadzie wszyscy) chcą się przytulić albo mieć osobę towarzyszącą w swoim nędznym życiu taki jakim mam ja
Odpisz
1 lutego 2021, 20:47
@DRAGON_POLSKA: pozdrawaim
Odpisz
1 lutego 2021, 21:05
@DRAGON_POLSKA: ja nawet koleżanek nie mam
Odpisz
1 lutego 2021, 21:14
@DRAGON_POLSKA: Och przyjacielu... Mnie nie lubią bo powiedziałem na wyborach że poprzednia nic nie zrobiła (rzeczywiście tak było)
Odpisz
1 lutego 2021, 21:19
rel, u nas też jak są wybory na przewodniczącego/ą w szkole to głównie dziewczyny ale ja też się zgłosiłem , miałem nawet fajny plan wyborczy tak mówili, ale oczywiście wygrała 🅱️🅰️🅱️🅰️ co plan miała taki sobie i jeszcze rozwieszała rakowe memy z propozycją głosowania na nią i chyba tylko dlatego ją wybrali albo mamy dużo simpów w szkole (raczej klasy 6-8
Odpisz
2 lutego 2021, 08:28
@DRAGON_POLSKA: xd
Odpisz
Edytowano - 2 lutego 2021, 08:24
*Holy music stops*
Odpisz
2 lutego 2021, 01:47
Odpisz
Edytowano - 1 lutego 2021, 23:48
Nie miej dziewczyny, nie znaj uczucia miłości, nie umiej się przytulać itd: grofit
Odpisz
28 stycznia 2021, 19:45
Ty i twoja dziewczna trzymający się za ręce:
Odpisz
1 lutego 2021, 22:37
@Sebzer: Wszyscy o RTX Morshu, ale zapomnieli o oryginalnym
Odpisz
28 stycznia 2021, 18:43
Co to za ladacznica? Takie rzeczy, tylko po ślubie
Odpisz
28 stycznia 2021, 17:50
Kto chce się trzymać za ręce?
Odpisz
28 stycznia 2021, 18:02
@Ged_34: Ja
Odpisz
28 stycznia 2021, 18:03
@Przemek572: Przepraszam, ale co ty chcesz przedstawić? Nie za bardzo wiem, więc się pytam xD
Odpisz
28 stycznia 2021, 18:23
@Ged_34: Napisałeś żart bazujący na "Dziewczyna? Co to?", ale sformułowałeś je w taki sposób że można to odebrać jako "Kto chciałby się potrzymać za ręce?", więc napisałem że ja i dałem random obrazek z Googla po wpisaniu hasła "sad anime pic" sugerujący, że brakuje mi w życiu trzymania się za ręce przez co jest mi smutno.
Odpisz
28 stycznia 2021, 18:24
@Przemek572: dziękuje za wyjaśnienie, rozumiem cię w 100%
Odpisz
28 stycznia 2021, 18:16
Kiedy dziewczyna:
Odpisz
28 stycznia 2021, 18:07
Rel tylko budzik zawsze wnerwiał
Odpisz
28 stycznia 2021, 18:04
Jejak
Randka
Udana randka
A on wstawaj zesrałeś się
Odpisz
28 stycznia 2021, 17:55
A potem budzi cię budzik...
Odpisz