memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
31 stycznia 2021, 19:36
Prawie jak wywiad z Piotrkiem Żyłą. Tylko Żyłus ma bardzo pozytywne podejście do życia.
Odpisz
31 stycznia 2021, 19:59
@PLTronik: Wystarczy dodać dwa "hehe" do każdej wypowiedzi i będzie Żyła.
31 stycznia 2021, 23:35
@PLTronik: córka zeżarła kostkę od kibla
Edytowano - 1 lutego 2021, 07:59
@PLTronik: "Jak ocenia pan swoje dzisiejsze skoki?" "No nwm, był śnieg ja se skoczyłem i fajnie nie hEhEHe"
1 lutego 2021, 08:07
@mememe5: garbik fajeczka... I poleciało
31 stycznia 2021, 19:17
Trochę jak wywiad z sapkowskim
31 stycznia 2021, 19:14
Piękne XD
29 stycznia 2021, 02:14
"Wubba-dubba-dubba, is that true?" - "Yeah."
28 stycznia 2021, 17:08
Jakbym widział notkę mojej rozmowy z kimkolwiek na nieinteresujący mnie temat
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież31 stycznia 2021, 19:36
Prawie jak wywiad z Piotrkiem Żyłą. Tylko Żyłus ma bardzo pozytywne podejście do życia.
Odpisz
31 stycznia 2021, 19:59
@PLTronik: Wystarczy dodać dwa "hehe" do każdej wypowiedzi i będzie Żyła.
Odpisz
31 stycznia 2021, 23:35
@PLTronik: córka zeżarła kostkę od kibla
Odpisz
Edytowano - 1 lutego 2021, 07:59
@PLTronik: "Jak ocenia pan swoje dzisiejsze skoki?"
"No nwm, był śnieg ja se skoczyłem i fajnie nie hEhEHe"
Odpisz
1 lutego 2021, 08:07
@mememe5: garbik fajeczka... I poleciało
Odpisz
31 stycznia 2021, 19:17
Trochę jak wywiad z sapkowskim
Odpisz
31 stycznia 2021, 19:14
Piękne XD
Odpisz
29 stycznia 2021, 02:14
"Wubba-dubba-dubba, is that true?" - "Yeah."
Odpisz
28 stycznia 2021, 17:08
Jakbym widział notkę mojej rozmowy z kimkolwiek na nieinteresujący mnie temat
Odpisz