I to jeszcze o trzeciej w nocy...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Ikony
Hobby dla faceta
Wielka przygoda
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Dwa oblicza
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 lutego 2021, 13:36
Pytanie: po ...j one do ucha lecą (to nie retoryczne pytanie odpowiadać możecie)
Odpisz
5 lutego 2021, 13:37
@Nikodem8378: Techicznie ucho to jedne z najcieplejszych miejsc całego ciała (to taki przewód wentylacyjny mózgu częściowo) oraz stosunkowo duże stężenie dwutlenku węgla i stosunkowy spokój.
Odpisz
5 lutego 2021, 13:30
Kurczę zima się jeszcze nie skończyła, komarów jeszcze nie ma, a wy mi już flashbacki wywołujecie >:(
Odpisz
5 lutego 2021, 12:58
Lądowisko. Ogólnie to chyba komary widzą w podczerwieni, a ludzkie uszy mają większą temperaturę niż większosć ciała, dlatego często na ucho siadają
Odpisz
5 lutego 2021, 13:02
@KrosaK: a to sk...ysyny
Odpisz
5 lutego 2021, 13:04
@Kaciej21: Albo na twarz, ponieważ wydychane powietrze jest często cieplejsze niż powietrze wokół
Odpisz
5 lutego 2021, 13:05
@KrosaK: Dobrze że mieszkam na 4 piętrze to ich za dużo nie wlatuje a mam jeszcze moskitierę w oknie to ich wlatuje jeszcze mniej
Odpisz
5 lutego 2021, 12:52
Rel
Odpisz