Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Trzeba brać osobną torbę
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
No to posłuchane
Totalnie
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 stycznia 2024, 19:23
Trzeba było sprawdzić rozmiary przed kupnem lol
Odpisz
25 sierpnia 2011, 15:11
Czemu na pierwszym obrazku jest napisane "my first" co oznacza "mój pierwszy" i jest chłopak i dziewczyna? 0_o
Odpisz
26 sierpnia 2011, 15:48
@miszcz: bo ten basen jest dla malutkich dzieci więc 'mój pierwszy basen' a są chłopczyk i dziewczynka, bo przeważnie tak jest. Ogólnie dla dzieci.
Odpisz
26 sierpnia 2011, 16:17
No wiem, ale to śmiesznie wygląda :D
Odpisz
28 marca 2014, 14:20
@miszcz: nie.
Odpisz
31 marca 2014, 14:07
@kotekada4: Wiem.
Odpisz
31 marca 2014, 17:08
@miszcz: To nie ciesz mordy
Odpisz
31 marca 2014, 20:14
@kotekada4: Mordy szukaj w lustrze prowokatorze, ja to pisałem 2 lata temu a wtedy często moje komentarze nie miały sensu. Dobranoc.
Odpisz
31 marca 2014, 20:17
@kotekada4: Poważnie Aliens: Colonial Marines jest twoja ulubioną grą? No nie wierzę... HAHAHAHAHA. Pomijam już zdanie "Jestem ateistką i dobrze mi z tym...", bo żyjemy w XXI wieku, ale ogólnie widzę że ciekawie żyjesz. Interesujące.
Odpisz
31 marca 2014, 20:49
@miszcz: co cię obchodzi moje życie? i w cale nie jest ulubioną, tylko w lubianych... I co Cię obchodzi że jestem ateistką? właśnie pokazałeś swój poziom i jak bardzo jesteś nie tolerancyjnym, pozdro że śpisz o 20 - 21
Odpisz
Edytowano - 31 marca 2014, 21:54
@kotekada4: To wszystko nie jest prawdą, to był żart. I ja nie jestem tolerancyjny? JA? Prawdopodobnie jestem najbardziej tolerancyjnym człowiekiem w okolicy 100000 kilometrów! Znasz mnie, widziałaś mnie kiedykolwiek? To był tylko żart, ja po prostu chciałem ci uświadomić że obrażasz obcych ludzi w internecie bez powodu i myślisz że jesteś anonimowa. Nie, nie jesteś. Jest różnica między tolerancją a żartem, miałem jeszcze o tobie napisać kilka zdań ale widzę że to nie ma sensu bo znowu wszystko przekształcisz w coś przeciwko mnie... Nawet nie wiesz że jestem bardziej tolerancyjny niż ty, po prostu chciałem zobaczyć twoją reakcję. Ale nie, ty musisz zacząć wojnę bo 2 lata temu napisałem bezsensowny komentarz który nawet nie był do ciebie. Pięknie, gratuluję!
Odpisz
Edytowano - 31 marca 2014, 21:59
@kotekada4: Pozdro że obchodzi cię kiedy ja śpię, nie wiem zresztą czemu cię to interesuje. Jakaś nowa moda w gimnazjum? "LOL ON CHODZI SPAĆ O GODZINE WDKLASKKDA ALE NAPISZĘ ŻE O 20 I BĘDZIE ŚMIESZNIE XDDDDDDDD"? Pięknie. Jesteś idealnym przykładem współczesnego i nietolerancyjnego gimbo-człowieka, złoty medal gimbusa dla ciebie ._. Ważna informacja: nie interesuję mnie kim jesteś i przestań pisać tą prowokację, bo to nie jest śmieszne.
Odpisz
Edytowano - 31 marca 2014, 22:08
@kotekada4: Wiesz co ten komentarz który teraz piszę oznacza? Że po godzinie 24 mamy 1 kwiecień. Wiesz co to oznacza? Że to czas trollingu. CZEKAM NA ODPOWIEDŹ, HEHEŁ. Znowu ja szybko napiszę coś bezsensownego, znowu ty dasz się strollować i znowu napiszesz coś głupiego. Uwielbiam spotykać w internecie takich ludzi jak ty! A żeby ci uświadomić, jak bardzo jesteś tolerancyjna:
"kotekada4 (Ada) odpowiada na komentarz28 marca, 14:20
@miszcz: nie. miszcz odpowiada na komentarzdzisiaj, 14:07
@kotekada4: Wiem.
odpowiada na komentarzdzisiaj, 17:08
@miszcz: To nie ciesz mordy"
Czy to jest tolerancja? O co ci tak właściwie chodzi? Tolerancyjnemu człowiekowi piszesz o tolerancji, a sama nie jesteś tolerancyjna. Nie ładnie. A jakbyś się poczuła jakby ktoś do ciebie napisał "to nie ciesz mordy"?
I żeby też nie było że śmieję się z tego w co wierzysz lub nie wierzysz w kwestii religii: ja się z niczego nie śmiałem i w tym co napisałem nie chodziło o to że jesteś ateistką, tylko o twoją reakcję. Więc nie opowiadaj tutaj bajek, bo to co napisałaś to kłamstwo i nie potwierdzam tego.
Odpisz
1 kwietnia 2014, 21:43
@miszcz: .. Sie rozpisałeś. xd I to akurat nie był żart, przynajmniej nie widze w nim czegoś śmiesznego lub śmiesznie złośliwego :)
Odpisz
6 maja 2012, 21:49
To dwa inne baseny jakby wierzyć obrazku na opakowaniu tego u góry?
Odpisz
6 września 2011, 18:17
Mina tej dziewczynki bezcenna:D
Odpisz
27 sierpnia 2011, 23:40
basen dla hobbitów
Odpisz
27 sierpnia 2011, 15:01
święta racia
Odpisz
27 sierpnia 2011, 07:45
racja
Odpisz
26 sierpnia 2011, 18:05
spróbuj dupe zamoczyć to wody nie starczy dla nogi
Odpisz
25 sierpnia 2011, 20:46
Chodzi mi o lewy górny róg oczywiście :D
Odpisz
25 sierpnia 2011, 12:49
reklamy kłamią 5/5
Odpisz
25 sierpnia 2011, 17:28
nie które
Odpisz
25 sierpnia 2011, 11:48
hahahah taki mały
Odpisz
25 sierpnia 2011, 02:13
Znaczy, że co... przyjaciół nie ma? Nie są w zestawie...
Odpisz
25 sierpnia 2011, 07:41
@SzeResZ: Nie, na kartce był duży a w rzeczywistości jest mały. Słabe 2 na 5 i nie do ulu. Ale szkoda mi tej dziewczynki, pewnie jest rozczarowana.
Odpisz
9 sierpnia 2011, 18:39
Skurczył się w wodzie.
Odpisz