Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

3 lutego 2021, 17:46

A ja, mam to gdzieś i nawet jak mam nieobecność mówię później matce że mnie wyciszyli xD

Avatar Przemek572

3 lutego 2021, 14:23

"O, teraz mnie słychać? Przepraszam, coś się mikrofon popsuł."

Avatar Dark43Hunter

3 lutego 2021, 10:10

Co za przypadek

Avatar
Konto usunięte

3 lutego 2021, 10:58

@Dark43Hunter: Przeplatanie polskiego z angielskim serio nie wygląda dobrze.

Avatar wojtun

3 lutego 2021, 11:11

w takiej formie jeszcze znosne, gorzej jak ktos pisze dluzsza wypowiedź i co 3 slowo daje makaronizm

Avatar Nightmare_Wolf

3 lutego 2021, 11:15

@wojtun: hello , mozemy go na fishing? I chce zlapac some rybki

Avatar wojtun

3 lutego 2021, 11:18

@Nightmare_Wolf: XD exactly o tym ja am saying

Avatar Pixelchu

3 lutego 2021, 13:22

nie dziw się skoro ma na imię Julka

Avatar
Konto usunięte

3 lutego 2021, 13:53

@Dark43Hunter: dobre

Avatar lilabila

3 lutego 2021, 12:00

U mnie jeden chłopak tak robi

Avatar kokokochi

3 lutego 2021, 11:08

Wydaje mi się że lepiej dostać nieobecność niż gałe

Avatar kuba5028

3 lutego 2021, 10:40

ja się akurat śmieję z takich osób bo nie wiem jakim idiotą i nierobem trzeba być żeby po prostu zwalać cała robotę na innych a samemu siedzieć i się wylegiwać na krześle, i skazywać innych na możliwą zła ocenę, zawsze jak ktoś się póżniej żali "głupia k...a wstawiła mi nieobecność (naprawdę tak niektórzy pisali)", to im odpisuję "haha dobrze ci tak"

Avatar Miszke

3 lutego 2021, 11:51

@kuba5028: nie wiem czemu masz tyle strzałek w dół, bardzo dobrze myślisz

Avatar kuba5028

3 lutego 2021, 12:55

@Miszke: myślę że wszyscy którzy mnie zdółgłosowali to właśnie tacy ludzie, wstydźcie się

Avatar HerbatkaDlaWszystkich

29 stycznia 2021, 19:04

cała nasza klasa tak robi

Avatar Igor36

3 lutego 2021, 10:22

@HerbatkaDlaWszystkich: każdy tak robi

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Lekko nie będzie

Niegrzeczny Oskarek

No to posłuchane

To się nie może nie udać

Najbardziej realistyczny spośród modów

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka