Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

11 kwietnia 2021, 01:12

SPRZEDAĆ DZIECKO NA WOLNYM RYNKU!

Avatar pawelek9889

3 lutego 2021, 11:05

Kradzież dzieci jest uznawana za przestępstwo dlatego, że są drogie, zmień mój umysł

Avatar SdeltaS

8 lutego 2021, 15:59

@pawelek9889: W utrzymaniu, czy organach na czarnym rynku?

Avatar
Konto usunięte

4 lutego 2021, 21:38

Nawiązane chyba do Jarmarku dzieci w Brukseli

Avatar DeMajkel

3 lutego 2021, 10:38

Za małolata, jak byłem z mamą w galerii, na rozkojarzeniu poszedłem za obcą kobietą (w podobnych ubraniach), dopiero w piekarni "półtora chleba" wypowiedziane obcym głosem mnie ściągnęło na ziemię.

Avatar KubaPatykPL

3 lutego 2021, 13:58

@DeMajkel: "na rozkojarzeniu"?

Avatar DianaJulia

3 lutego 2021, 10:22

w przedszkolu na przedstawieniu jakiś obcy chłopczyk przytulił się do mojej mamy... jeszcze nigdy nie byłam tak wk...iona

Avatar Damond

3 lutego 2021, 10:32

@DianaJulia: po tej historii czuję że dziecka już z nami nie ma na świecie

Avatar DianaJulia

3 lutego 2021, 11:43

@Damond: "wypadek" przy pracy

Avatar Memyzphotoshopaipainta

3 lutego 2021, 10:35

Właściwie, czemu nie, zawsze jakaś pamiątka.

Avatar
Konto usunięte

3 lutego 2021, 11:05

@Memyzphotoshopaipainta: "sobie w gablotce umieszczę, jako pamiątkę"

Avatar jacek1s

3 lutego 2021, 10:56

Miałem tak kiedyś. Zgubiłem się w sklepie i jakaś kobieta chciała mnie zabrać ze sobą xd

Avatar Glisda

30 stycznia 2021, 11:00

Kiedyś się do mnie w kościele randomowe dziecko przytuliło. Nadal nie wiem czy uciekła z zażenowania czy z tego że taka brzydka jestem

Avatar Sebzer

3 lutego 2021, 10:03

@Glisda: może jedno i drugie

Avatar Glisda

3 lutego 2021, 10:20

@Sebzer: ಥ_ಥ

Avatar BloodyEyes

3 lutego 2021, 10:23

@Glisda: raczej 1, sporo dzieci jest nieśmiełych

Avatar Glisda

3 lutego 2021, 10:24

@BloodyEyes: BRUH

Avatar Gore_123

3 lutego 2021, 10:25

@Glisda: Masz ciasto. Nie smutaj się.

Avatar Glisda

3 lutego 2021, 10:26

@Gore_123: Mam uczulenie na jajka i mleko . . .

Avatar Gore_123

3 lutego 2021, 10:29

@Glisda: To czekaj...

Avatar Gore_123

3 lutego 2021, 10:31

@Glisda: Brownie z buraka. Bez jajek i mleka.

Avatar Glisda

3 lutego 2021, 10:36

@Gore_123: <3

Avatar Kubson08

3 lutego 2021, 10:38

@Gore_123: Bardzo ładnie wygląda. Ale ja sobie wezmę to pierwsze, jak nikt nie je. Mógłbym?

Avatar Gore_123

3 lutego 2021, 10:42

@Kubson08: Jak nikt nie chce to oczywiście.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pozdrawiam świetliki

Jakby trochę nie fair

To musiało być męczące

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Co to takiego?

Trzeba brać osobną torbę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka