Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Jakby trochę nie fair
To musiało być męczące
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Co to takiego?
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 kwietnia 2021, 01:12
SPRZEDAĆ DZIECKO NA WOLNYM RYNKU!
Odpisz
3 lutego 2021, 11:05
Kradzież dzieci jest uznawana za przestępstwo dlatego, że są drogie, zmień mój umysł
Odpisz
8 lutego 2021, 15:59
@pawelek9889: W utrzymaniu, czy organach na czarnym rynku?
Odpisz
4 lutego 2021, 21:38
Nawiązane chyba do Jarmarku dzieci w Brukseli
Odpisz
3 lutego 2021, 10:38
Za małolata, jak byłem z mamą w galerii, na rozkojarzeniu poszedłem za obcą kobietą (w podobnych ubraniach), dopiero w piekarni "półtora chleba" wypowiedziane obcym głosem mnie ściągnęło na ziemię.
Odpisz
3 lutego 2021, 13:58
@DeMajkel: "na rozkojarzeniu"?
Odpisz
3 lutego 2021, 10:22
w przedszkolu na przedstawieniu jakiś obcy chłopczyk przytulił się do mojej mamy... jeszcze nigdy nie byłam tak wk...iona
Odpisz
3 lutego 2021, 10:32
@DianaJulia: po tej historii czuję że dziecka już z nami nie ma na świecie
Odpisz
3 lutego 2021, 11:43
@Damond: "wypadek" przy pracy
Odpisz
3 lutego 2021, 10:35
Właściwie, czemu nie, zawsze jakaś pamiątka.
Odpisz
3 lutego 2021, 11:05
@Memyzphotoshopaipainta: "sobie w gablotce umieszczę, jako pamiątkę"
Odpisz
3 lutego 2021, 10:56
Miałem tak kiedyś. Zgubiłem się w sklepie i jakaś kobieta chciała mnie zabrać ze sobą xd
Odpisz
30 stycznia 2021, 11:00
Kiedyś się do mnie w kościele randomowe dziecko przytuliło. Nadal nie wiem czy uciekła z zażenowania czy z tego że taka brzydka jestem
Odpisz
3 lutego 2021, 10:03
@Glisda: może jedno i drugie
Odpisz
3 lutego 2021, 10:20
@Sebzer: ಥ_ಥ
Odpisz
3 lutego 2021, 10:23
@Glisda: raczej 1, sporo dzieci jest nieśmiełych
Odpisz
3 lutego 2021, 10:24
@BloodyEyes: BRUH
Odpisz
3 lutego 2021, 10:25
@Glisda: Masz ciasto. Nie smutaj się.
Odpisz
3 lutego 2021, 10:26
@Gore_123: Mam uczulenie na jajka i mleko . . .
Odpisz
3 lutego 2021, 10:29
@Glisda: To czekaj...
Odpisz
3 lutego 2021, 10:31
@Glisda: Brownie z buraka. Bez jajek i mleka.
Odpisz
3 lutego 2021, 10:36
@Gore_123: <3
Odpisz
3 lutego 2021, 10:38
@Gore_123: Bardzo ładnie wygląda. Ale ja sobie wezmę to pierwsze, jak nikt nie je. Mógłbym?
Odpisz
3 lutego 2021, 10:42
@Kubson08: Jak nikt nie chce to oczywiście.
Odpisz