Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar master885

26 czerwca 2014, 11:06

a potem umarli w arbuzie. jaki jest tego moral? z tad kur*a sie biora pestki :>

Avatar hydrant

7 lutego 2014, 21:49

pierwsze skojarzenie: mrówki

Avatar leonetta125

9 stycznia 2014, 17:13

chodzi o to że ci ludzie nie mieli w ogóle jedzenia a teraz dostali!

Avatar Xelven

28 października 2020, 20:54

@leonetta125: dziękuję kapitanie oczywisty

Avatar
Konto usunięte

6 stycznia 2014, 14:11

Tak naprawdę nie ma takich dużych arbuzów.

Avatar sectus

5 stycznia 2014, 19:09

chyba nie rozumiem...

Avatar
Konto usunięte

5 stycznia 2014, 20:32

@sectus: Chyba chodzi o to, że arbuz walnął w planete, i to ma być najlepsze zakończenie ever ;=;

Avatar sectus

5 stycznia 2014, 20:39

aha... czyli nie rozumiem...

Avatar
Konto usunięte

5 stycznia 2014, 20:40

@sectus: To jest dziwne.. :d

Avatar
Konto usunięte

5 stycznia 2014, 21:09

Bo w internetach jest stereotyp, że murzyny lubią arbuzy ;_ ;

Avatar jacek1s

5 stycznia 2014, 21:23

A kto nielubi? :D

Avatar Maks2603

Edytowano - 5 stycznia 2014, 21:59

@jacek1s: A co jeśli ktoś lubi arbuzy automatycznie staję się (białym) murzynem?

Avatar jacek1s

5 stycznia 2014, 22:01

@Maks2603: Na mojego brata kiedyś mówili biały murzyn ;P

Avatar HADES700

6 stycznia 2014, 12:03

tu chodzi o to że oni są biedni

Avatar
Konto usunięte

6 stycznia 2014, 12:08

@HADES700: Całkiem możliwe, ale ja pozostanę przy mojej teorii :L

Avatar Maks2603

6 stycznia 2014, 13:28

@jacek1s: Dlaczego? Na targu kupiłeś? Zaraz, ja lubie arbuzy, więc jestem pająkiem murzynem!

Avatar jacek1s

6 stycznia 2014, 13:56

@Maks2603: Mówią tak bo ma blond włosy i jest blady ;P

Avatar Psuja34

5 stycznia 2014, 19:20

Myślałem że to tytan z SnK...

Avatar sectus

5 stycznia 2014, 20:42

@Psuja34: ja tez

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar AliiG
Dodane przez: AliiG
Tagi: #arbuz, #komiksy

Mało znany szczegół

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Powodzenia

Można, tylko trzeba wstawać rano

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka