Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar peter_789

11 lutego 2021, 10:02

parówtwix XD

Avatar Peroczek

3 lutego 2021, 13:53

Wybuchowy smak

Avatar bez_imenny454

4 lutego 2021, 09:10

@Peroczek: bombowy

Avatar Peroczek

4 lutego 2021, 11:10

@bez_imenny454: na imprezie jak jest to rozrywka dla wszystkich

Avatar bez_imenny454

4 lutego 2021, 11:23

@Peroczek: na imprezie muzumanów bo ,,ręka, noga, mózg na ścianie, tak się bawią muzumanie"

Avatar Peroczek

4 lutego 2021, 12:10

@bez_imenny454: używam takie jako paliwo rakietowe

Avatar NowJejakowiczka

2 lutego 2021, 09:00

parówix

Avatar ponis

2 lutego 2021, 08:36

i pyk do ulubionych

Avatar janekelo

2 lutego 2021, 08:08

Nie rel

Avatar Podlog

1 lutego 2021, 19:16

Raz moja siostra wegetarianka wyciągnęła parówkę z lodówki.. przestraszyłam się wtedy jak nie wiem co..
Tymczasem co widziała moja siostra:
Wyciągam parówkę z łososia (czyli bezmięsną)
I patrze się na starszą siostre i chce się zapytać czy też chce tymczasem ona ucieka z krzykiem do swojego pokoju

Avatar Miszke

1 lutego 2021, 22:47

@Podlog: 1. Twój komentarz jest trochę niezrozumiały, ale ogarnęłam
2. Ryba to mięso. Twoja siostra to nie wegetarianka tylko pesketarianka (mam nadzieję że nie pomyliłam się w słowie) jeśli już.

Avatar Podlog

1 lutego 2021, 22:52

@Miszke: wegetarianka: je ryby, jajka i mleko itp.
Weganka: nie je nic co jest od zwierząt..
A w ogóle to moja siostra raz się pokłóciła z dziadkiem czy wegetarianki jedzą ryby i na necie było napisane że mogą bo ryby to nie jest mięso (chociaż ja uważam że to jest mięso)

Avatar Podlog

1 lutego 2021, 22:54

@Miszke: wiem że masz rację ale z nią nie będę się kłócić

Avatar Miszke

1 lutego 2021, 23:08

@Podlog: przypadkiem dałam strzałkę w dół, wybacz

Avatar Podlog

2 lutego 2021, 07:48

@Miszke: nie szkodzi

Avatar Demondo498

31 stycznia 2021, 02:26

Twixrówka to jak twix tylko w środku parówka

Avatar Oliwier256

1 lutego 2021, 18:19

@Demondo498: twixrówka brzmi jak motorówka którą wyprodukował twix

Avatar Demondo498

Edytowano - 1 lutego 2021, 23:20

@Oliwier256: ch.. nie pomyślałem rzeczywiście

Avatar PanIgor6373

1 lutego 2021, 22:59

To powinno nazywać się ,, Jejix "

Avatar werenspawel

1 lutego 2021, 22:39

Ulubiony baton jejaków i Rosjan.

Avatar
Konto usunięte

1 lutego 2021, 18:31

Nie no nie wiem xD

Avatar TheDarkFalafel

Edytowano - 1 lutego 2021, 18:15

To się nazywa ładunek dywersyjny. Podrzucasz taki do śmietnika na przykład w sejmie a potem...

Avatar Spoko_butelka

1 lutego 2021, 18:02

lEwY CzY PrAwY LePsZy dO KaWy?

Avatar LadyDialga

31 stycznia 2021, 13:54

Z nadzieniem czy bez?

Avatar Witrox16

31 stycznia 2021, 11:22

Avatar
Wenszyk75

31 stycznia 2021, 05:30

Twix wersja Boom

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar br120907
Dodane przez: br120907

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Nigdy na to nie wpadną

Szybki jak błyskawica

A, okej

Tacy sami, a ściana między nami

Tymi się chodzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka