Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Nigdy na to nie wpadną
Szybki jak błyskawica
A, okej
Tacy sami, a ściana między nami
Tymi się chodzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 lutego 2021, 10:02
parówtwix XD
Odpisz
3 lutego 2021, 13:53
Wybuchowy smak
Odpisz
4 lutego 2021, 09:10
@Peroczek: bombowy
Odpisz
4 lutego 2021, 11:10
@bez_imenny454: na imprezie jak jest to rozrywka dla wszystkich
Odpisz
4 lutego 2021, 11:23
@Peroczek: na imprezie muzumanów bo ,,ręka, noga, mózg na ścianie, tak się bawią muzumanie"
Odpisz
4 lutego 2021, 12:10
@bez_imenny454: używam takie jako paliwo rakietowe
Odpisz
2 lutego 2021, 09:00
parówix
Odpisz
2 lutego 2021, 08:36
i pyk do ulubionych
Odpisz
2 lutego 2021, 08:08
Nie rel
Odpisz
1 lutego 2021, 19:16
Raz moja siostra wegetarianka wyciągnęła parówkę z lodówki.. przestraszyłam się wtedy jak nie wiem co..
Tymczasem co widziała moja siostra:
Wyciągam parówkę z łososia (czyli bezmięsną)
I patrze się na starszą siostre i chce się zapytać czy też chce tymczasem ona ucieka z krzykiem do swojego pokoju
Odpisz
1 lutego 2021, 22:47
@Podlog: 1. Twój komentarz jest trochę niezrozumiały, ale ogarnęłam
2. Ryba to mięso. Twoja siostra to nie wegetarianka tylko pesketarianka (mam nadzieję że nie pomyliłam się w słowie) jeśli już.
Odpisz
1 lutego 2021, 22:52
@Miszke: wegetarianka: je ryby, jajka i mleko itp.
Weganka: nie je nic co jest od zwierząt..
A w ogóle to moja siostra raz się pokłóciła z dziadkiem czy wegetarianki jedzą ryby i na necie było napisane że mogą bo ryby to nie jest mięso (chociaż ja uważam że to jest mięso)
Odpisz
1 lutego 2021, 22:54
@Miszke: wiem że masz rację ale z nią nie będę się kłócić
Odpisz
1 lutego 2021, 23:08
@Podlog: przypadkiem dałam strzałkę w dół, wybacz
Odpisz
2 lutego 2021, 07:48
@Miszke: nie szkodzi
Odpisz
31 stycznia 2021, 02:26
Twixrówka to jak twix tylko w środku parówka
Odpisz
1 lutego 2021, 18:19
@Demondo498: twixrówka brzmi jak motorówka którą wyprodukował twix
Odpisz
Edytowano - 1 lutego 2021, 23:20
@Oliwier256: ch.. nie pomyślałem rzeczywiście
Odpisz
1 lutego 2021, 22:59
To powinno nazywać się ,, Jejix "
Odpisz
1 lutego 2021, 22:39
Ulubiony baton jejaków i Rosjan.
Odpisz
1 lutego 2021, 18:31
Nie no nie wiem xD
Odpisz
Edytowano - 1 lutego 2021, 18:15
To się nazywa ładunek dywersyjny. Podrzucasz taki do śmietnika na przykład w sejmie a potem...
Odpisz
1 lutego 2021, 18:02
lEwY CzY PrAwY LePsZy dO KaWy?
Odpisz
31 stycznia 2021, 13:54
Z nadzieniem czy bez?
Odpisz
31 stycznia 2021, 11:22
Odpisz
31 stycznia 2021, 05:30
Twix wersja Boom
Odpisz