Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A jednak zrobili to w ten sposób
To by wystarczyło
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Totalnie
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 marca 2022, 20:57
Nrel, moja rodzina to ateiści
Odpisz
16 marca 2021, 16:11
Ja mam tak że nie mogę grać od poniedziałku do piątku bo szkoła a na weekend niby za dużo gram i nie mogę
Odpisz
31 stycznia 2021, 10:18
Najpierw do kościoła, a potem możesz pograć
Odpisz
31 stycznia 2021, 10:19
no i prawidłowo
Odpisz
31 stycznia 2021, 10:20
@wuj3456: idealny kompromis zachowujący równowagę wszechświata i satysfakcjonujący obie strony
Odpisz
31 stycznia 2021, 10:22
tak
Odpisz
31 stycznia 2021, 13:11
tak pan Jezus powiedział
Odpisz
7 lutego 2021, 11:07
mamo
Mamo a mogę pograć w kościele na telefonie?
Odpisz
7 lutego 2021, 11:11
@adsjds: gówniarzu
gówniarzu co ty sobie myślisz
Odpisz
7 lutego 2021, 11:12
@wuj3456: ale mamo
Ale mamo w kościele jest nudno musze miec jakieś zajęcie
Odpisz
7 lutego 2021, 11:18
ja na szczęście nie muszą iść do kościoła ale mogę
Odpisz
7 lutego 2021, 12:00
Odpisz
7 lutego 2021, 13:44
@adsjds: CO BY SOBIE PAPIEŻ POMYŚLAŁ?
Odpisz
8 lutego 2021, 02:39
jaka równowaga jak gówniak musi czekać xD
Odpisz
8 lutego 2021, 09:21
Dostał Nagrodę za Cierpliwość.
Odpisz
Edytowano - 7 lutego 2021, 10:03
Godzina w kościele! Cały dzień ZMARNOWANY!
Odpisz
7 lutego 2021, 15:34
@Tajdeus: po tym jak normalna osoba usłyszy te bzdury, zobaczy czarowanie nad stołem zwanym ołtarzem i doświadczy masowego kanibalizmu zwanego eucharystią?
Tak, cały dzień można być zj...ny, bo psychika siada.
Odpisz
7 lutego 2021, 13:46
u mnie jest na odwrót xD
Odpisz
31 stycznia 2021, 10:21
Moi rodzice to mieli akurat to gdzieś. Nigdy mnie nie zmuszali.
Odpisz
31 stycznia 2021, 10:50
@PrequelFan: u mnie wgl nikt nie chodzi
Odpisz
7 lutego 2021, 10:44
@Drag_on: u mnie też
Odpisz
7 lutego 2021, 11:19
@Piotrekkk666: u mnie już też nie
Odpisz
7 lutego 2021, 10:36
Co ty masz mszę 10h?
Odpisz